Anální kolíky s otvorem

Nejprodávanější

8 položek celkem
Anální tunel LUST M, střední
399 Kč
6399
Anální tunel Anal Fantasy Open Wide  7 cm 6474
Anální tunel LUST XL, extra velký
489 Kč
6400
Anální tunel se zátkou LUST
509 Kč
4885
Anální tunel TitanMen Open Up
319 Kč
6717
Anální tunel TitanMen The Hollow
429 Kč
7740
S otvorem

Vydejte se na vzrušující průzkumy. Anální kolíky s otvorem vám dovolí nahlédnout do říše za zadními vrátky. Díky otvoru v análním tunelu navíc můžete jednoduše aplikovat mazadlo nebo klystýr tam, kde slunce moc nesvítí. Paráda!

Milujete zadkohrátky? Pozvedněte je na vyšší level. Anální tunely jsou perfektní roztahovací hračkou, která vám která vám umožní nahlédnout do análních zákoutí. Otvor v tunelu se dá využít i pro pohodlné provedení klystýru a napouštění tekutin do střev. YOOooo, jde se experimentovat.

Anální tunely pro pokročilé

Anální tunely jsou kvůli zachování dostatečně velkého otvoru mohutnější, proto potěší spíš pokročilé anální experimentátory. Ale ani nadšení začátečníci nemusí zoufat – začněte s klasickým análním kolíkem s menším průměrem a k tunelům se jistě brzy propracujete.

JAK NA ANÁLNÍ SEX: Trápí vás zatnutá zadnice? Už nemusí! Pokud toužíte čistě a bezbolestně brázdit svá anální zákoutí, mrkněte do kompletního průvodce análním sexem. Kromě jednoduchého návodu na klystýr tam najdete i praktické uvolňovací tipy. Jupíí, to bude žůžo!