19 položek celkem
Feromony pro muže Twilight Natural  15 ml 8878
Parfém s feromony pro muže Obsessive
479 Kč
7540
Pro muže

Chcete, aby vám dala vnadná sousedka? Snažíte se o zvýšení platu u šéfové? Pak je to jasné, použijte feromony pro muže. Samičky vám nebudou moci odolat a splní vám každé přání.

Chcete zapůsobit na nejobletovanější samičku v okolí? Pošplíchejte se feromony a sledujte, jak rychle se věci dají do pohybu.

Feromony totiž zvyšují sexuální přitažlivost u opačného pohlaví a usnadňují mezilidskou komunikaci. Nosem nejsou nijak cítit, působí na nevědomé bázi. YOOoo, budete krásně vonět a nikdo nebude nic tušit.

Kouzlo feromonů pro muže

Na lov samiček se nakopněte afrodiziaky a pořádně pošplíchejte feromony. Šanci na zásun tím mnohonásobně zvýšíte. Parfém s feromony znásobí vaši přitažlivost a probudí spícího nadsamce, který se ve vás skrývá. 

TIP: Ani feromony nedokážou zázraky, pokud o sebe nepečujete. Doby, kdy měl správný muž smrdět na sto honů, jsou dávno fuč. Jenže jak se zušlechtit, když o kosmetice víte kulové? Mrkněte na průvodce pánskou kosmetikou a buďte šik.


Co všechno umí feromony pro muže

Feromony jsou látky podobné hormonům, které podle některých studií neslouží jen ke zvýšení sexuální přitažlivosti u opačného pohlaví. Mají také pozitivní vliv na náklonnost mezi lidmi a usnadnění mezilidských vztahů.

TIP: Feromony mají za úkol zvýšit vaši přitažlivost u opačného pohlaví. Ke zvýšení chuti na sex (ať už u sebe, nebo u vašeho partnera) slouží nejrůznější afrodiziaka. Přečtěte si, co všechno můžete využít jako přírodní viagru.

Kde najdu feromony pro muže?

Lidské tělo vylučuje feromony především pomocí potu. Ti, kteří vylučují feromonů méně, mohou vyzkoušet parfémy s přídavkem feromonů. Ty obsahují buď syntetické sloučeniny s androgenním účinkem, nebo látky, které účinky těchto hormonů napodobují. Jedná se například o synteticky vyráběné pižmo či ambru nebo kombinaci různých vonných nebo rostlinných složek.

Na českém trhu najdete pouze parfémy s látkami, které účinky feromonů napodobují. V Evropské unii jsou totiž látky s androgenním účinkem v kosmetických přípravcích zakázané.

Jak podpořit účinek feromonů?

Je potřeba si uvědomit, že každý z nás vnímá feromony jinak a ty tedy nejsou 100% zárukou úspěchu. Do hry vstupují i další faktory, jako je vzhled, chování, tón hlasu či vůně. Jak tedy podpořit účinek feromonů?

V první řadě se zaměřte na zvýšení svého sebevědomí a atraktivity – začněte cvičit, dbejte na zdravou stravu a dostatečnou hygienu, zbavte se stresu a zdokonalte se v komunikaci a vystupování na veřejnosti.

Se sebevědomím vám pak mohou pomoci i parfémy s feromony – díky nim se budete cítit sebevědoměji a atraktivněji, takže při oslovování opačného pohlaví budete působit uvolněněji a přirozeněji. To vám pomůže navázat potřebný kontakt a získat pozornost.

Důležité je udržovat i správnou hladinu testosteronu, který pomáhá ke zvýšení schopnosti budovat svalovou hmotu, lepšímu pálení podkožního tuku, většímu libidu a sexuální výkonnosti, zvýšení touhy po úspěchu, dominanci a moci a zlepšení nálady a motivace.

K udržení optimální hladiny hormonů vám pomůže nejen zdravý životní styl, ale také nejrůznější přípravky na podporu erekce (často pomáhají i s tvorbou a udržováním správné hladiny testosteronu).

Rada pro muže: jen na feromony se nespoléhejte

Feromony udělají pánům dobrou službu např. v rozhodné situaci na rozjeté akci, večírku či rande. S vaším novým objevem se dobře bavíte, ale ještě není 'ruka v rukávě'. Večer se chýlí ke konci. Předtím, než vaší vysněné navrhnete "Pojďme pokračovat ke mně", dejte si dva nebo tři jemné stříkance mužských feromonů z parfému. Jejich vůně ženu při kritickém rozhodování na podvědomé úrovni povzbudí. Chemie zafunguje. Fakt si myslím, že tohle večer překlápí k úspěšnému závěru.

Ani pánské feromony však nepromění tři věty s neznámou holčinou v baru v okamžité skóre. Je prostě potřeba si večer odmakat a taky trochu vypadat. Když se o sebe nebudete starat, feromony prostě příliš nepomohou.

Když vypadáte jako kromaňonec, větší impakt bude mít, když si vyberete z nabídky pánské kosmetiky a začněte s pravidelnou péčí o své tělo. Upravené vlasy i tvář, zapravené nehty a příjemná vůně dělají divy samy o sobě. 

, Tým YOO.cz

Vyberte si parfém s feromony pro muže ještě dnes

Pánské parfémy s feromony vám mohou usnadnit proměnu v sebevědomého muže, ze kterého budou všechny ženy padat do kolen (a hlavně do vaší náruče). Tak proč je nevyzkoušet? Na nic nečekejte a vyberte si z naší žůžo nabídky feromonů pro muže ještě dnes.