BDSM obojky a vodítka

Nejprodávanější

36 položek celkem
SCANDAL Postroj s obojkem a pouty
939 Kč
2574
SCANDAL Obojek s vodítkem
ZDARMAZDARMA
1 019 Kč
2438
Obojek s D-kroužkem Taboom
409 Kč
10566
Kožený obojek ZADO Wild Thing
869 Kč
2236
Silikonový obojek SLUT
339 Kč
5509
Obojek s vodítkem Blaze
459 Kč
10963
Obojek s vodítkem MAZE, černý
799 Kč
8086
Dlouhé vodítko Taboom
269 Kč
10565
Luxusní obojek s O-kroužkem Taboom
369 Kč
8159
Kožený obojek s třásněmi KARESS ESTERA 10717
Silikonový obojek BITCH
339 Kč
5512
Kožený obojek s kovovými háky do nosu 5883
Široký obojek s vodítkem Bad Kitty
579 Kč
6218
Obojek s kovovým kroužkem MAZE  černý
569 Kč
8090
Saténový obojek s krajkou Amorable  černý 6168
Luxusní vodítko Taboom
319 Kč
8162
Vodítko MAZE
Skvělá cena Výprodej
–45 %
329 Kč
5109
Kožený obojek a pouta na ruce ZADO
ZDARMAZDARMA
1 099 Kč
3803
Obojky a vodítka

Přijde za vámi váš mazlíček, jen když sám chce? Má toulavé boty? Tohle netrpte. Nasaďte mu BDSM obojek s vodítkem a ukažte mu, jak si představujete poslušnost. Žádné zlobení netolerujte. Yoo, má to spočítaný.

Lámete si hlavu nad tím, jak nejlépe vychovat svou neposlušnou polovičku? BDSM obojky jsou tím nejlepším nástrojem pro zjednání poslušnosti. U obojků je důležité, aby měly jedno nebo více oček pro připevnění vodítka, pout či jiných důležitých serepetiček.

Vzrušující hrátky s erotickým obojkem

Erotické obojky na krk slouží k označkování či ponížení submisivního partnera. Dalším nezbytným doplňkem je pak vodítko, se kterým můžete svou lásku omezovat a ovládat tak, jak se vám zlíbí. Stylové chokery při celodenním nošení vyjadřují oddanost k Pánovi či Paní. YOOoo, tady se bude poslouchat!

TIP: Každé zlobidlo si zaslouží nejen svůj obojek s vodítkem, ale také porci vzrušujícího trápení. Mrkněte na články: Jak na BDSM pro začátečníkyJak na BDSM pro pokročilé, kde zjistíte, jaké láskyplné zbraně můžete na svou polovičku vytasit. Vrrrr! 


Jak vybrat správný BDSM obojek?

Když se rozhodujete o vhodném obojku pro své BDSM hrátky, je třeba zvážit několik věcí. Za prvé byste se měli rozhodnout, jaký materiál chcete.

Kůže je odolná a pro větší ponížení ji lze ozdobit cvočky nebo hroty, někomu ale může nošení koženého obojku připadat nepohodlné. Alternativou jsou látkové a koženkové obojky v různých barvách a stylech. Některé jsou dokonce podšité měkkou kožešinou pro větší pohodlí.

Zvažte také velikost. Obojek na krk totiž nesmí být ani moc volný, ani příliš těsný. Svého miláčka totiž nechcete udusit. Většina obojků má možnost nastavení délky pomocí přezky nebo suchého zipu, takže je snadno přizpůsobíte obvodu krku.

U obojku je důležitá i jeho výška – čím větší bude, tím méně pohodlné bude nošení. Ty nejvyšší obojky dokonce nedovolí dát bradu dolů a nutí tak partnera udržovat hlavu ve vzpřímené poloze.

Nezapomínejte ani na správnou délku vodítka. Čím delší vodítko bude, tím větší pocit volnosti můžete svému partnerovi dopřát. S krátkým vodítkem si jej zase držíte blízko u těla a snadněji se vám bude ovládat.

A nakonec si rozmyslete, zda chcete ozdobný obojek, nebo něco funkčního – mnoho obojků a vodítek má speciální očka, která umožňují připnout další bondage pomůcky, především pouta. Některé obojky na krk lze dokonce zamknout na malý zámeček, takže je váš drahý jen tak nesundá.

Jaký BDSM obojek je vhodný pro začátečníky?

Pokud nemáte s BDSM obojky žádnou zkušenost, doporučuji vám začít s obojkem, který má zapínání na suchý zip. Ten totiž můžete snadno a rychle sundat za jakékoliv situace.

, Tým YOO.cz

Jak používat obojek bezpečně

Než začnete hru, důkladně se domluvte se svým partnerem ohledně vašich očekávání, limitů a tužeb. Zjistěte, co je pro oba přijatelné a co je mimo hru a promluvte si i o použití obojku a jeho významu během hry.

Komunikaci zachovávejte i během hry. Pravidelně kontrolujte zdraví a pohodu submisivní osoby a buďte vždy připraveni hru přerušit, pokud se objeví jakýkoli problém nebo nepohodlí.

Stanovte si bezpečné slovo nebo znak, kterým může submisivní osoba signalizovat, že je hra příliš intenzivní nebo že chce, aby byla přerušena. Respektujte toto slovo okamžitě, bez otázek.

Pokud s obojkem nemáte zkušenosti, začněte raději zlehka a nepouštějte se do žádného intenzivnějšího divočení. Je také dobré nasosat znalosti anatomie krku a místa, kde je možné bezpečně umístit obojek.

Nenechávejte obojek na krku příliš dlouho a nedovolte, aby vyvíjel přílišný tlak na krk. Submisivní osoba musí během hry vždy volně dýchat.

Nastavte si dobu, po kterou bude obojek nošený, a dodržujte ji. Ujistěte se, že obojek nepůsobí podráždění nebo nepohodlí, pokud je nošený déle.

Po skončení hry proveďte tzv. "aftercare". Tato fáze zahrnuje péči o emocionální a fyzické potřeby submisivní osoby, včetně odstranění obojku s ohledem na její pohodlí.

Jak se starat o obojky a vodítka?

Po každém použití obojek pečlivě očistěte, abyste odstranili pot, maz, olej a jiné nečistoty. Použijte měkký a vlhký hadřík s jemným mýdlem nebo čisticím prostředkem. Poté jej důkladně opláchněte a vysušte.

Ujistěte se, že obojek má po použití dostatek času na vyschnutí na vzduchu. Nedávejte ho na přímé slunce nebo blízko zdrojů tepla, které by mohly poškodit materiál.

Kožené obojky potřebují k udržení svého vzhledu a trvanlivosti pravidelnou údržbu, především impregnaci speciálním přípravkem na kůži. Díky tomu udržíte její jedinečné vlastnosti po dlouhou dobu.

Obojek i vodítko uchovávejte na suchém a temném místě, abyste předešli poškození materiálu nebo vyblednutí. Můžete zvážit také použití látkového pytlíčku nebo krabičky k jeho ochraně před prachem.

Vyberte si svůj BDSM obojek na krk

Obojky a vodítka přinesou do vašich BDSM her novou úroveň kontroly a ovládání partnera. Vyberte si z naší bohaté nabídky erotických obojků a vodítek a pořádně si svého partnera podmaňte.