38 položek celkem
Parfém s feromony pro muže Obsessive
479 Kč
7540
Feromony pro muže Twilight Natural  15 ml 8878
Pánské parfémy

Čmuch, čmuch, kdo to tady tak krásně voní? No přece vy. Pánské parfémy vás zahalí do opojné vůně a dokonale podtrhnou vaši osobnost. YOOoo, udělejte dojem na své okolí.

YOOoo, co to tady tak krásně voní? No přece vy! Pánské parfémy podtrhnou vaši osobnost a jedinečnost. Tak se zahalte do voňavého kabátku a sledujte, jaké pozornosti se vám dostane.

Typy pánských parfémů

Pánské vůně se rozdělují podle koncentrace vonných složek:

  • Parfém pro muže: 15–30 % vonných složek
  • Parfémovaná voda: 8–15 % vonných složek
  • Toaletní voda: 4–8 % vonných složek

JAK SE VYZNAT V PÁNSKÉ KOSMETICE: Chcete se hýčkat, ale nevyznáte se v kosmetice? Brnkačka, v pánské drogerii vítězí jednoduchost, takže nepotřebujete poličky plné všelijakých serepetiček. Mrkněte do našeho stručného průvodce pánskou drogerií a udělejte si v tom přehled. 


Objevte všechny pánské vůně

  • Dřevitě-kořeněné parfémy – bývají mužné a elegantní. Dominantní dřevité a kořeněné vůně jsou často kombinované s tóny cedru, santalového dřeva, vetiveru, kardamomu nebo pepře.
  • Aromatické pánské parfémy – jsou svěží a často používané pro denní nošení. Dost často se ve vůni vyjímají bylinné nebo kořeněné tóny, např. levandule, rozmarýnu, šalvěje, tymiánu či bazalky.
  • Citrusové parfémy pro muže – jsou ideální pro letní období nebo pro ty, kteří preferují lehčí vůně. Mají svěží a osvěžující vůni citrusových plodů, jako je citron, pomeranč, grep nebo bergamot.
  • Orientální pánské parfémy – jsou často smyslné a vhodné pro večerní nošení. V bohaté a hřejivé vůni můžete najít exotické tóny vanilky, koření, pačuli, ambry a dřevité pryskyřice.
  • Fougère parfémy – vyzařují eleganci a jsou vhodné pro každého gentlemana. Jsou kombinací bylinných, dřevitých a květinových vůní a často jsou složeny z levandule, dubového mechu, bergamotu a geránia.
  • Moderní pánské vůně – jsou inovativní, jedinečné a často obsahují netradiční složky a kombinace vůní. Mohou zahrnovat tóny ovoce, bylin, koření, květin a dřeva.

Jak si vybrat pánský parfém?

Výběr parfému pro muže je individuální a závisí na vašich osobních preferencích, životním stylu a chemii vaší pokožky. Každá pánská vůně se totiž na pokožce mění a může vonět odlišně v závislosti na vašem typu pokožky.

Rozhodněte se pro typ vůně a zamyslete se při tom i nad tím, jaký je váš každodenní životní styl a při jaké příležitosti chcete pánský parfém použít. Pokud jste aktivní a sportujete, bude vám nejspíše vyhovovat svěží a lehká vůně. Pokud se chystáte do formálního pracovního prostředí, mohou být vhodnější klasické a elegantní vůně.

Zjistěte, jakou trvanlivost vůně pánský parfém má. Některé parfémy jsou intenzivnější a trvanlivější než jiné – mohou mít označení "long-lasting" nebo "intenzivní".

Vyzkoušejte pánské parfémy s feromony

Chystáte se na rande? Pánský parfém nebo toaletní voda s feromony znásobí přitažlivost a posílí vaše sebevědomí i šanci zabodovat.

, Tým YOO.cz

Jak používat pánské vůně

Pánský parfém aplikujte na tzv. "pulzní body" vašeho těla. Patří sem zápěstí, krk, místo za ušima, hrudník a týl. Tyto oblasti generují teplo, což vůni pomáhá lépe se šířit. Můžete také zvážit aplikaci na vnitřní stranu lokte nebo za koleno.

Držte se správné vzdálenosti od pokožky. Pánskou vůni byste neměli aplikovat přímo na pokožku, protože může způsobit podráždění. Postačí, když stříknete vůni na vzdálenost asi 15 – 20 cm od těla.

Po aplikaci parfému netřete místo, kde jste ho aplikovali. Vůni nechte samovolně uschnout a vsáknout. Tření může způsobit změnu chemie vůně a snížit její trvanlivost.

Začněte s menším množstvím parfému a v případě potřeby přidávejte. Myslete ale na to, že méně je často více, a příliš silná vůně může být obtěžující nejen pro vás, ale hlavně pro ostatní lidi.

Parfém pro muže se lépe váže na čistou a hydratovanou pokožku, takže ho nanášejte po koupeli nebo sprše. Nepoužívejte parfém na oblečení, protože může zanechat skvrny.

Pánský parfém podtrhne váš styl

Se správnou vůní budete vonět jako opravdový muž. Vybírejte proto moudře a věnujte čas prozkoumání celé naší nabídky pánských parfémů, abyste našel ten pravý pro sebe a svůj styl.