Latexové šaty

Nejprodávanější

10 položek celkem
Šaty

Šaty prý dělají člověka, ale latexové šaty vás promění v pěkně divokou šelmu. Oblékněte své svůdné křivky do voňavé gumy a vychutnejte si každý krůček i obdivné pohledy mužů.

Milujete zářivý lesk a opojnou vůni gumy? Tak jsou pro vás latexové šaty jako dělané – a nemusíte být ani příznivkyně BDSM, latexové oblečení vynosíte i tehdy, pokud chcete své intimní radovánky trochu přikořenit. Latexové šaty pevně obepnou vaše tělo a zvýrazní tak krásu vašich křivek. YOOooo… a ten lesk je fakt boží.

Péče o šaty z latexu

Pro snadné oblékání je potřeba latexové šaty pudrovat nebo natírat silikonovým gelem. Nezapomínejte, že se o své oblíbené kousky musíte také náležitě starat… ale nebojte, s pomůckami pro údržbu latexu je péče o tento vznešený materiál brnkačka. Jupííí.

Aby vám latexové šaty vydržely celou věčnost, přečtěte si našeho vychytaného průvodce péčí o latexové oblečení

TIP: Víte, že existuje alergie na latex? V domácích podmínkách můžete svou snášenlivost otestovat obyčejným latexovým kondomem. Nenaskakuje vám z něj žádná vyrážka? Tak šup, šup, pro nový sexy ohoz.


Proč jsou latexové šaty tak oblíbené?

Latexové šaty mají výrazný a lesklý vzhled, který přitahuje pozornost. Proto jsou často vnímány jako odvážný a extravagantní kus oblečení, který vypadá atraktivně a sexuálně. Díky elastickému materiálu navíc obepnou tělo jako druhá kůže a zvýrazní křivky vašeho těla. Nošení latexových šatů tak může být způsobem, jak vyjádřit svou individualitu, odvahu a originalitu.

Mnoho lidí oceňuje hladkou texturu latexových šatů na své pokožce. Dotek latexu pro ně je vzrušující a senzoricky příjemný. Někteří lidé také prožívají pocit omezení nebo tlaku, který jim může být příjemný nebo je vzrušuje a připomíná bondage těla.

Pro některé lidi je nošení latexových šatů součástí jejich fetišistických nebo BDSM praktik. Latex má opojnou vůni a další vlastnosti, které některé prostě a jednoduše přitahují a vzrušují a bez latexu neprožívají sexuální hry naplno. Latexové šaty mohou být spojeny i s dominantním nebo submisivním vzhledem.

Jak si vybrat latexové šaty

Je klíčové zjistit správnou velikost latexových šatů. Většina značek poskytuje tabulku velikostí, která vám pomůže určit, která velikost je pro vás nejvhodnější.

Vyberte si takový střih, který bude lichotit vaší postavě a ve kterém se budete cítit pohodlně. Při výběru zvažte i to, při jaké příležitosti chcete šaty nosit. Latexové šaty mohou být jednoduché a těsně přiléhající k tělu, ale i bohatě zdobené a s volnou sukní. Některé se hodí spíše do ložnice, jiné na párty.

Latexové šaty jsou dostupné v různých barvách. Vyberte si takovou barvu, která vám sluší a kterou máte rádi. Latex je nejčastěji černý, ale máme pro vás třeba i sexy červené a elegantní fialové kousky.

Zvažte také, jaké doplňky latexové šaty mají. Skládaná sukýnka vám usnadní pohyb, zip zase poslouží pro snadnější oblékání a svlékání.

Latexové šaty probudí vaše divoké já

Latexové šaty okoření vaš osobní look. Jste připraveni přijmout svou divokou stránku? Pak si pojďte vybrat z naší nabídky latexových šatů a vyberte si ty své ještě dnes.