Důtky

Nejprodávanější

15 položek celkem
SCANDAL Důtky
929 Kč
2436
Elegantní důtky Enchanted S&M
Bestseller
329 Kč
6906
Kožené důtky s třásněmi ZADO, 45 cm
399 Kč
76
Důtky s dvoubarevnou rukojetí Bad Kitty 8793
Důtky Taboom
429 Kč
10568
Důtky MAZE, černé
699 Kč
8088
Kožené důtky s pletenými třásněmi ZADO 8244
Luxusní důtky z umělé kůže Taboom  malé 8168
Důtky se semišovými třásněmi ZADO
819 Kč
7217
Důtky

Zlobí a neposlouchá? Vezměte do ruky důtky a udělte mu pokárání za neposlušnost a zlé skutky. Zaslouží si odměnit? Třásněmi důtek můžete svou lásku hladit a šimrat do aleluja. Mmm, to bude noc!

Co všechno je spanking? Štiplavá sexuální praktika. Vzrušující výprask. Hra s psychikou. Rajcovní nakládačka. Jiskřivé mučeníčko. Plác, bum, au, ááách, spanking je prostě boží! A jaký nástroj použít? Vyzkoušejte důtky, které jsou vhodné i pro úplné žabaře (ale vždy záleží na síle úderu).

Spanking s důtkami

Důtky umí vykouzlit ostřejší bolest než plácačky a mohou zanechat i stopy na kůži. Při jemném zacházení však můžete třásněmi pohladit i polechat. Jůůů. Rukojeť některých důtek lze využít jako dildo či vibrátor, díky čemuž vaše hrátky dostanou zcela jiný rozměr.

TIP: Než se pustíte do plácání, domluvte si bezpečné slovo nebo gesto – přijde vhod, když bude mrskané osobě něco extrémně nepříjemné či bolestivé. Ať už to bude ROHLÍK, ŠPAGETY, NECHTOHONEBOZAVOLÁMTVÝMÁMĚ či zkřížené prsty, tento signál vždy znamená okamžité ukončení veškerých aktivit. Dál ani plác! Mrkněte také na další pravidla v článku o erotickém spankingu.


Jak důtky vypadají a z čeho jsou

Důtky jsou BDSM nástroj používaný k trestání submisivního partnera. Jedná se o poměrně jednoduchý nástroj, který se skládá z různého počtu třásní pevně připojených k rukojeti. Třásně mohou být z kůže, koženky, textilie i silikonu. Délka třásní je různá a ovlivní to, z jaké vzdálenosti můžete partnera "zpráskat".

Kožené důtky bývají hodně odolné a snesou i drsnější zacházení, koženkové důtky potěší spíše začátečníky, kteří chtějí začít zjemna. Silikonové třásně při dopadu na kůži hezky štípnou, a to hlavně když se trefíte jejich konci.

Množství bolesti, kterou způsobíte, nezáleží jen na materiálu důtek, ale i na síle úderu. Na třásních však mohou být různé "uzlíky", případně mohou být třásně spletené z několika pramenů, aby způsobily intenzivnější bolest při dopadu na kůži.

Někdy jsou důtky spojeny s jezdeckým bičíkem (na jedné straně jsou třásně, na druhé malá plácačka) nebo šimrátkem. Pomocí takovéhoto kombinovaného nástroje můžete partnera překvapit různými podněty.

Jak efektivně a bezpečně používat BDSM důtky

Použití BDSM důtek může být velmi efektivním nástrojem pro dosažení senzorických zážitků a potěšení. Nicméně, je důležité používat je bezpečně a stejně jako při jiných BDSM hrách je klíčová komunikace s partnerem – mluvte o svých přáních, potřebách a limitech a zajistěte, abyste si oba byli vědomi toho, co se bude dít.

Při používání důtek začněte pomalu a postupně zvyšujte intenzitu podle toho, jak se cítí váš partner a jak na výprask reaguje. Intenzitu úderů měňte, aby to nebylo takové nůďo, a zároveň střídejte výprask s jemnými technikami, jako jsou polibky a hlazení.

Při výprasku se můžete zaměřit na určité části těla. Nejlepší jsou ty "masité", jako jsou hýždě a stehna. Zkušení mrskači a příjemci výprasku se nemusí vyhýbat ani genitáliím a prsům. U nich ale opatrně, protože se jedná o hodně citlivá místečka a může snadno dojít ke zranění! Rozhodně se vyhněte obličeji, oblasti ledvin, kloubům a páteři.

Můžete vyzkoušet různé druhy důtek a zjistit, jaký vám vyhovuje materiál a délka třásní či rukojeti. Spanking nástroj vám totiž musí dobře sedět v ruce za jakékoliv situace a musí se vám snadno ovládat, abyste se pokaždé trefili tam, kam chcete.

Po použití důtek je důležité poskytnout partnerovi a jeho pokožce péči a odpočinek. Můžete použít zvlhčující krémy nebo masti, aby se pokožka zklidnila.

Vyberte si své BDSM důtky ještě dnes

Důtky jsou jednoduchý, ale účinný nástroj pro způsobení bolesti a rozkoše. Vyberte si z naší bohaté nabídky BDSM důtek ještě dnes a pusťte se do objevování krásy spanking hrátek.