27 položek celkem
Lubrikační gel LONA - dráždivý  130 ml 503
Chladivé a hřejivé

Proměňte se v mocného mága, který umí ovládat oheň a led. Místo kouzelné hůlky vezměte do ruky chladivé a hřejivé lubrikační gely a vykouzlete slastné mravenčení na těch správných místech. Abrakadabra, áááách.

Kdo maže, ten jede! Lubrikační gely jsou nepostradatelnými pomocníky – zvyšují kluznost během sexu, masturbace i při polykání hadů (blowjobu). Stačí pár kapek a sex je mnoooohem klouzavější.

Co umí chladivé a hřejivé lubrikační gely?

Hřejivým gelem zvýšíte prokrvení a citlivost intimních partií. Ženám to pomůže snadněji dosáhnout orgasmu, mužům zase udržet tvrdý klacek.

Potřebujete oddálit výstřik? Chladivé lubrikanty mají i mírně tlumivý či znecitlivující účinek. Často obsahují také mátu peprnou, která vás ohromí vzrušujícím brněním.

TIP: Víte, že pro každé vzrůšo se hodí jiný typ lubrikantu? Gely na vodní bázi se dobře snáší s erotickými pomůckami všeho druhu, silikonové gely promažou vaše zadkohrátky, a dokonce existují i gely, které chutnají jako sladký dortík. Mrkněte se na článek Jak vybrat lubrikační gel a vyberte si pro sebe to nejlepší mazadlo.