Kuličky, činky a vajíčka pro posílení pánevního dna

Nejprodávanější

54 položek celkem
Sada venušiných kuliček Nomi Tang IntiMate 6099
Venušiny kuličky Black Balls Velvet
449 Kč
5808
Unikátní venušiny kuličky Joyballs secret 4554
Bezdrátové vibrační vajíčko Ridged G 5441
Venušiny kuličky XXL Smile
559 Kč
5229
Skleněná vaginální činka Duo Love Balls 10590
Vyměnitelné venušiny kuličky bSwish bFit 5660
Venušiny kuličky Black Velvets
369 Kč
3500
Venušina kulička Intimina Laselle 38 g
449 Kč
9416
Nahoru
Další produkty
Venušiny kuličky, vajíčka

Cvičení není jenom dřina! Venušiny kuličky a vaginální činky pro posílení pánevního dna probudí a protáhnou vaše svalstvo tím nejpříjemnějším způsobem. A nezapomeňte i na relax - vibrační vajíčko promasíruje bod G až ke šťastnému konci. Yoo, tohle bude pořádnej orgasmus!

Užijte si spoustu vzrušujících okamžiků a vytrénujte pánevní svalstvo k dokonalosti. Venušiny kuličky a vajíčka nejsou pouze krásnou a sexy hračkou, ale i prospěšnou zdravotní pomůckou pro posílení pánevního dna

Rozdíl mezi venušinými kuličkami a vajíčky

Venušiny kuličkyvaginální činky slouží především k posílení pánevního svalstva. Rozdíl mezi nimi je takový, že uvnitř venušiných kuliček jsou ukryté kuličky, které při pohybu narážejí do jejich stěn – tím stimulují poševní stěny a přinesou vám silnější zážitek. Jupíí.

Vibrační vajíčka slouží hlavně k potěšení. Pokud mají dálkové ovládání, můžete s nimi vyrazit i mimo domov nebo ovladač předat partnerovi. YOOoo, hned vás ty procházky budou víc bavit.

UDĚLEJTE SI RADOST, zasloužíte si to. Kromě workoutu s kuličkami se můžete rozmazlovat i jinak – mrkněte na průvodce erotickými pomůckami pro ženy a udělejte si to hezký. Co takhle si pořídit ještě výkonný vibračník, hračku na klitoris nebo majestátní dildo? Žůžo!


Jaké jsou přínosy posílení svalů pánevního dna?

 • Zlepšuje kontrolu močení – posilování pánevního dna může pomoci zvýšit sílu a vytrvalost svalů, které kontrolují močový měchýř. To může vést ke zlepšení kontroly močení a prevenci úniku moči při kašli, kýchání, fyzické námaze nebo jiných činnostech.
 • Prevence a léčba inkontinence – silné a pevné svaly pánevního dna dokážou lépe udržovat močovou trubici uzavřenou, což vám pomáhá kontrolovat nechtěné úniky.
 • Podpora sexuálního zdraví – silné svaly pánevního dna mohou zlepšit citlivost a průtok krve do genitální oblasti, což může zvýšit sexuální potěšení a orgasmus.
 • Rehabilitace po porodu – během těhotenství a porodu dochází k oslabení svalů pánevního dna. Posilování těchto svalů pomáhá obnovit jejich sílu a pružnost a může snížit riziko inkontinence a prolapsu pánevních orgánů.
 • Prevence pánevních prolapsů – pánevní prolaps je stav, kdy pánevní orgány, jako je děloha, močový měchýř nebo konečník, sestupují do pánevní dutiny. Posilování pánevního dna může pomoci snížit riziko prolapsu.
 • Celková stabilizace pánevní oblasti – silné svaly pánevního dna přispívají k celkové stabilitě pánevní oblasti a pomáhají udržovat správnou polohu a funkci pánevních orgánů.

Kdy začít s posilováním svalů pánevního dna?

Posilování pánevního dna je vhodné pro všechny věkové skupiny. Neexistuje přesný věk ani čas, kdy byste měli začít, protože každý jsme jiný. Můžete ho však brát buď jako prevenci, nebo jako řešení momentálních problémů.

Posilování pánevního dna před těhotenstvím může připravit svaly na nárůst tlaku během těhotenství a porodu. Silné svaly pánevního dna mohou napomoci ke kontrole močení během těhotenství a snížit riziko prolapsu pánevních orgánů.

Posilování svalů pánevního dna během těhotenství je důležité pro udržení síly a elasticity svalů. Cvičení pánevního dna může pomoci udržovat stabilitu pánevní oblasti, snížit riziko inkontinence a připravit svaly na porod.

Po porodu je vhodné začít postupně posilovat pánevní dno, protože během těhotenství a porodu dochází ke značnému oslabení svalů. Posilování svalů pánevního dna může pomoci obnovit jejich sílu a kontrolu.

Pokud trpíte problémy s inkontinencí, jako je únik moči při kašli, kýchání nebo fyzické námaze, posilování pánevního dna může být účinnou metodou prevence a léčby. Silné svaly pánevního dna mohou pomoci zlepšit kontrolu močení a snížit úniky.

Posílení svalů pánevního dna může být prospěšné v každém věku jako prevence, i když nemáte žádné konkrétní problémy. Posílení těchto svalů může přispět k celkové stabilitě pánevní oblasti a podpoře zdraví pánevních orgánů.

Jaké jsou techniky pro posílení pánevního dna?

 • Kegelovy cviky – jsou nejznámější a nejčastěji používanou technikou pro posilování pánevního dna.
 • Vaginální kuličky nebo činky – při jejich nošení jste nucena vědomě stahovat svaly pánevního na, čímž je trénujete.
 • Biofeedback – technika, která pomáhá posilovat pánevní dno pomocí zpětné vazby o svalové aktivitě. Může se jednat o elektromyografické přístroje, které měří elektrickou aktivitu svalů, nebo speciální vaginální senzory, které posílají signály o svalové kontrakci na displej. Biofeedback vám umožňuje vidět a vnímat svalovou aktivitu a lépe se naučit kontrolovat a posilovat svaly pánevního dna.
 • Fyzioterapie pánevního dna – pokud máte vážnější problémy s pánevním dnem, můžete se obrátit na fyzioterapeuta specializovaného na pánevní dno. Tito odborníci vám mohou poskytnout individuální cvičební program, terapii a další techniky, které jsou přizpůsobeny vašim potřebám.

Kegelovy cviky na posílení pánevního dna

Jedná se o jednoduché cviky, kdy opakovaně zatínáte a uvolňujete svaly pánevního dna, jako byste se snažila zastavit proud moči.

To vám pomůže zlepšit kontrolu nad močovým měchýřem, zmírnit inkontinenci a dokonce zvýšit sexuální potěšení díky lepšímu prokrvování pánevního dna. Dalším pozitivním efektem je zúžení vaginy a to, že se naučíte vědomě ovládat stahy pánevních svalů, díky čemuž si užijete intenzivnější prožitek ze sexu nejen vy, ale i váš partner.

Při pravidelném a správném provádění Kegelových cviků můžete dosáhnout znatelných výsledků v relativně krátké době.

Co jsou venušiny kuličky a činky?

Venušiny kuličky, činky a vibrační vajíčka jsou erotické hračky, které neslouží jen k vašemu potěšení. Používají se také jako pomůcky pro posílení pánevního dna, Je ideální je zkombinovat s Kegelovými cviky, protože vám poskytnou větší kontrolu nad pánevními svaly a pomohou vám aktivovat ty správné svaly.

Tyto pomůcky fungují na principu gravitace – vsunete je do vaginy a jakmile se postavíte, snaží se díky gravitaci vyklouznout ven. To vás nutí zatínat svaly pánevního dna, abyste je udržely uvnitř. A právě tímto zatínáním je posilujete. Zároveň si však během tréninku užijete příjemnou stimulaci pánevního dna a smyslné potěšení.

Aby bylo používání kuliček, činek a vajíček efektivní, je potřeba je používat během pohybu. Můžete s nimi uklízet byt, proběhnout se, projít se nebo třeba nakoupit. Klidně si s nimi zacvičte i jógu nebo pilates. Čím více se s nimi budete pohybovat, tím lepší a rychlejší budou výsledky.

Pokud si nejste jistá, zda cvičíte správné svaly, pořiďte si venušiny kuličky nebo činky s dotykovými senzory a ovládáním přes mobil. V mobilní aplikaci většinou najdete různé tréninkové programy, které vám dávají zpětnou vazbu a pomáhají zefektivnit trénink.

Tip pro efektivní trénink pánevního dna

Pro efektivní trénink pánevních svalů vám mohu vřele doporučit praktické sady kuliček a činek nebo vyměnitelné kuličky. Sama si je nemůžu vynachválit – vyměnitelné kuličky mají výhodu ve snadné změně hmotnosti, jakmile dojde k posílení pánevního dna a startovní hmotnost už vám nestačí. 

, Tým YOO.cz

Jak dlouho potrvá, než uvidím výsledky?

Doba, která je potřebná k viditelným výsledkům posilování pánevního dna, se může lišit v závislosti na individuálních faktorech, jako je výchozí stav svalů, pravidelnost cvičení, intenzita cvičení a další faktory. Obecně platí, že pravidelné a správné cvičení pánevního dna může přinést výsledky během několika týdnů až několika měsíců.

Je důležité být trpělivý a pravidelně cvičit. Postupně si uvědomíte zlepšení síly a kontroly svalů pánevního dna. První výsledky mohou zahrnovat zlepšenou kontrolu močení, snížení četnosti úniků moči, lepší podporu pánevních orgánů a zvýšenou citlivost a uspokojení při sexuální aktivitě.

Pokud máte závažnější problémy s pánevním dnem, je vhodná konzultace s odborníkem, jako je fyzioterapeut specializovaný na pánevní dno, který vám může poskytnout konkrétní doporučení a sledovat váš pokrok.

Pravidelnost cvičení je klíčová pro dosažení maximálních výsledků. Doporučuje se cvičit pánevní dno alespoň několikrát týdně, přičemž postupně zvyšujte intenzitu cvičení a dobu, po kterou držíte svaly stáhnuté.

Je důležité si uvědomit, že posilování pánevního dna nespočívá pouze v používání hraček pro posílení pánevního dna – je to také o změně životního stylu. Jako vždy je dobré přestat kouřit, myslet na správný jídelníček a zařadit do svého života pravidelný pohyb.

Začněte s posilováním svalů pánevního dna

Posilování svalů pánevního dna má pozitivní vliv nejen na vaše intimní zdraví, ale i prožitek ze sexu. Tak na co ještě čekáte? Pojďte se podívat na naši bohatou nabídku venušiných kuliček, činek a vajíček a dejte se do toho.