36 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Výživa na vlasy

Dopřejte své kštici péči, jakou si zaslouží. Přípravky pro výživu vlasů budou vaši korunu krásy náležitě rozmazlovat. Postarají se o důkladnou hydrataci i výživu a vykouzlí vám vlasy, za kterými se každý otočí. YOOoo, to bude krása!

Okouzlete okolí svým dokonalým účesem – vlasy jsou přece koruna krásy. Výživa na vlasy je něco jako potrava pro vaši kštici.

Vypadávající vlasy, roztřepené konečky a ztráta lesku jsou viditelné příznaky absence vitamínů, potřebné hydratace a nedostatečné péče. Tak nenechte své vlasy trpět a dopřejte jim pořádnou výživu od kořínků až ke konečkům. YOOoo, takové háro vám bude každý závidět.

Typy produktů pro výživu vlasů

V této kategorii najdete nejrůznější kondicionéry, masky, oleje, séra a tonika, která vašim vlasům dodají potřebné živiny a hydrataci. Tyto přípravky hravě zvládnou napravovat škody, které způsobuje časté žehlení a kulmování, barvení, špatné česání, ale i chlorovaná voda nebo velké teplotní výkyvy.

Tak si udělejte chvilku pro sebe a dopřejte svému háru intenzivní péči. YOOoo, každý se za vámi otočí.

TIP: Chcete pečovat nejen o své vlasy, ale také o své tělo? Mrkněte se na návod, jak si vykouzlit domácí lázně a zahoďte všechen stres za hlavu. YOOoo, to bude žůžo!