22 položek celkem
Bezdrátové vibrační vajíčko Ridged G 5441
Vibrační vajíčka

Roztančete partnerku v rytmu vibrací doma i venku. Vibrační vajíčka budou vaším slastným tajemstvím. Yoo, to bude vzrůšo! A schválně vyzkoušejte, jestli vaše láska zvládne zachovat kamennou tvář, když zapnete vibrace na max.

Zavrňte si ještě před předehrou – vibrační vajíčko je dokonalý lamač ledů. Dobrodružství začíná ve chvíli, kdy si jej žena zavede a její polovička se zhostí ovládání. Večeře při svíčkách, sledování filmu nebo romantická procházka pak dostane zcela jiný rozměr. Vrrrr, wáu! 

Radovánky s vibračním vajíčkem

Vibrační vajíčko je určené především pro šoupnutí do vaginy, ale můžete jím rozmazlovat všechna citlivá místečka na těle. Vibračními vajíčky s kabelovým ovládáním lze dokonce rozvrnět i zadní vrátka. Vibrační vajíčka na dálkové ovládání mají tu výhodu, že můžete ovladač svěřit svému partnerovi nebo si vyrazit na vzrušující procházku. Jupí.

UDĚLEJTE SI VZRŮŠO RADOST:  Kromě potěšení s vibračním vajíčkem se můžete rozmazlovat i jinými způsoby – mrkněte na článek o dámských erotických pomůckách a vyberte si své společníky pro orgasmus. Co takhle si pořídit ještě vibrátor, stimulátor na klitoris nebo dildo? Mňam! 


Jaké jsou výhody vibračních vajíček?

Vibrační vajíčka jsou výkonným a všestranným pomocníkem pro sexuální potěšení. Jsou určená k intenzivnější masáži bodu G, což pomáhá u ženy vyvolat ještě silnější orgasmus.

Díky své diskrétní velikosti a dálkovému ovládání jsou ideální pro ty, kteří si chtějí užívat sexuální radovánky nejen doma, ale i na veřejnosti. Díky tomu se staly oblíbenou erotickou pomůckou pro páry, ale užijete si s nimi i při sólo jízdě.

Některá vibrační vajíčka s ovládáním přes mobilní aplikaci vám navíc umožní ovládání odkudkoliv na světě, takže vám přinášejí propojení s partnerem, i když zrovna někde lítá.

Vibrační vajíčko není jen zábavnou hračkou, ale navíc vám pomůže i při tréninku pánevních svalů. Není sice tak těžké jako venušiny kuličky, ale i tak je potřeba vyvinout trochu úsilí, abyste ho udrželi během pohybu uvnitř vaginy. Není divu, že se vibrační vajíčka stala tak oblíbenými!

Jaká existují vibrační vajíčka?

Vibrační vajíčko je zábavná hračka pro dospělé, která je k dispozici v mnoha různých velikostech, tvarech ale i z různých materiálů. Určitě se tak najde takové, které bude vyhovovat vašim potřebám.

Mezi nejoblíbenější patří vibrační vajíčka na dálkové ovládání, která se dobíjejí přes USB. Pomocí přiloženého dálkového ovládání můžete nastavit sílu vibrací nebo si vybrat z vibračních programů a vytvořit si tak zcela individuální zážitek.

Stále větší popularitu si získávají vibrační vajíčka, která můžete ovládat mobilem. V mobilní aplikaci totiž najdete nejen klasické vibrační programy, ale i další zábavné funkce, které pozvednou vrnivou rozkoš na novou úroveň. Dokonce si můžete stvořit svůj vlastní vibrační program šitý na míru vašim momentálním choutkám.

Jak si vybrat vibrační vajíčko

Zvažte velikost a tvar vajíčka. Některá vibrační vajíčka jsou menší a diskrétnější, zatímco jiná jsou větší a nabízejí intenzivnější stimulaci. Rozměry vajíčka by měly vyhovovat vašim preferencím a pohodlí.

Vibrační vajíčka jsou často vyrobená ze silikonu nebo ABS. Silikon je hebký na dotek a hypoalergenní, ABS je tvrdší a hladší. Vajíčka z ABS jsou většinou trochu hlučnější, protože vibrace netlumí žádná měkká povrchová vrstva. Volte takový materiál, který je vám příjemný a splňuje vaše požadavky.

Zajímejte se i o funkce, které vajíčko nabízí. Sledujte intenzitu vibrací, počet vibračních funkcí, jestli je vajíčko voděodolné, zda má cestovní zámek nebo paměťový čip. Některá vibrační vajíčka navíc zvládají i další kouzla – může se jednat o funkci ohřevu, masážní perličky, přírazy nebo ovládání mobilem.

Vibrační vajíčka většinou stimulují pouze bod G, některým ale vibruje i poutko, které potěší váš čudlík rozkoše. Pokud vás tedy rozrajcuje pouze stimulace klitorisu, mrkněte se raději na kalhotky s vibrátorem, které bývají vyrobené právě pro takovéto potěšení.

Popřemýšlejte také nad tím, jak a kdy chcete vajíčko používat. Pokud chcete s vibračním vajíčkem vyrazit do společnosti, zkontrolujte informace o hlučnosti vajíčka. U bezdrátových vajíček se zajímejte i o dosah dálkového ovladače (většinou se pohybuje kolem 10 metrů).

Podívejte se také na to, jestli je vajíčko a ovladač na baterie, nebo jsou nabíjecí. Pokud nechcete řešit výměnu baterek, je samozřejmě ideální volbou model, u kterého se pomocí USB kabelu nabíjí nejen vajíčko, ale i samotný ovladač.

Nejlepší jsou vibrační vajíčka na dálkové ovládání

Doporučuji vybrat si bezdrátové vibrační vajíčko na dálkové ovládání, protože přepínání mezi vibračními programy je mnohem jednodušší. Další výhodou je, že s erotickým vajíčkem na dálkové ovládání můžete klidně vyrazit i ven.

, Tým YOO.cz

Jak dostat z vibračních vajíček maximum potěšení?

Nejprve si přečtěte návod od výrobce a zjistěte, jak se vibrační vajíčko ovládá, abyste nad tím nemusela dumat přímo v akci. Pokud je ovládané mobilem, tak si stáhněte apku a vyzkoušejte si spojení vajíčka s mobilem.

Experimentujte s různými režimy vibrace. Začněte s nejnižší intenzitou vibrací a pak postupně vyzkoušejte všechny vibrační programy a funkce, které vibrační vajíčko umí. Dejte šanci každému programu a najděte si takový, který vám momentálně vyhovuje nejvíce.

Pro snadnější zavádění vajíčka použijte lubrikant, který zvýší kluznost a potěšení při stimulaci. Hřejivý nebo chladivý gel navíc ozvláštní hrátky smyslně brnivými pocity. Potěšení můžete znásobit i pomocí stimulačního gelu na bod G.

Vibrační vajíčko můžete zkombinovat i s jinými formami stimulace, jako je orální sex, masáž, anální sex či stimulace klitorisu nebo bradavek. Kombinace různých druhů stimulace může zvýšit celkové potěšení.

Nejlepším způsobem, jak maximalizovat potěšení z vibračních vajíček, je poslouchat své tělo a reagovat na jeho signály. Experimentování a zkoušení různých technik a reakcí vám pomůže objevit, co vám přináší největší potěšení.

Během používání vibračního vajíčka si uvědomte své dýchání. Hluboké, rytmické dýchání může zintenzivnit váš prožitek ze stimulace a intenzitu orgasmu.

Při používání vibračního vajíčka je důležité se uvolnit a relaxovat. Zkuste se soustředit na své tělo, uvolnit napětí a nechat se pohltit příjemnými pocity. Vyberte si prostředí, ve kterém se cítíte pohodlně a klidně.

Jestliže chcete vibrační vajíčko používat jako párovou hračku, nezapomínejte na důležitost komunikace. Je potřeba si s partnerem vyjasnit, co od hrátek s vajíčkem očekáváte a při jaké příležitosti jej chcete využít. Nebojte se mluvit o svých potřebách, preferencích a o tom, co vám přináší největší potěšení. Komunikace může pomoci najít správnou techniku, rytmus a intenzitu stimulace.

Jak pečovat o vibrační vajíčko?

Vibrační vajíčko čistěte před i po každém použití. Použijte teplou vodu a mýdlo nebo speciální čistič pro erotické hračky. Dbejte na to, aby čisticí prostředek neobsahoval alkohol, který by mohl poškodit materiál vajíčka. Před uložením nechte vajíčko důkladně oschnout.

Vibrační vajíčko uložte na suchém a čistém místě. Pokud je vajíčko na baterie, můžete je před uložením vyjmout, abyste zabránili nechtěnému vybití. Držte vajíčko odděleně od ostatních hraček, aby se vzájemně nedotýkaly. Vajíčko můžete ukládat v původním obalu, pytlíku nebo třeba kosmetické taštičce.

Pokud potřebujete spolu s vajíčkem použít lubrikant, ujistěte se, že jste zvolili správný typ. Ideální je lubrikační gel na bázi vody, který je kámoš s každým materiálem. Gel na silikonové bázi by mohl poškodit povrch vajíčka ze silikonu.

Vyberte si své vibrační vajíčko ještě dnes

Vibrační vajíčka se snadno používají, ale také dodají vašemu vztahu zcela novou úroveň zábavy a potěšení o samotě i s partnerem, za zavřenými dveřmi ložnice i venku.

S bezdrátovými vibračními vajíčky může každý z partnerů ovládat prožitek a svobodněji prozkoumávat své touhy. Tak na co ještě čekáte? Vyberte si z naší široké nabídky ještě dnes.