59 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Elektrosex

Nuda mezi vámi vyhodila pojistky a vypla proud? Zahrajte si na elektrikáře a znovu zažehněte jiskru! Elektrostimulace z vás doslova vytřepe orgasmus. Pomůcky pro elektrosex budou škádlit vaše genitálie, že nebudete chtít přestat. Tak pěkně do řady, elektrody pro všechny...

Potřebujete znovu zažehnout jiskru? Objevte jiskřivé kouzlo elektrosexu a vychutnejte si nálož pikantních zážitků. Tak hurá na to, u nás najdete výkonné elektro hračky pro ženy (například vibračníky nebo venušiny kuličky) i pomůcky pro elektrostimulaci penisu a stimulátory prostaty. YOOooo, to bude žůžo.

Elektrosex je bezpečné dobrodružství

Elektrické impulsy, které speciální elektro hračky vysílají do těla, nepůsobí bolest, ale příjemně stimulují nervová zakončení. Při elektrosexu se používá proud o malé intenzitě, který způsobuje slastné brnění, cukání a chvění svalů.

Pro zdokonalení celkové prožitku používejte pomůcky pro elektrosex spolu s lubrikanty na vodní bázi nebo speciálními vodivými gely. Ty totiž zlepší vedení elektrického proudu a stimulace tak bude o to intenzivnější.

NEŽ ZAČNETE: Toužíte se dozvědět více informací o tom, jak správně provozovat elektrosex? Mrkněte na článek Elektrosex pro začátečníky, který vám prozradí pravidla bezpečnosti a představí všechny jiskřivé pomůcky. YOOooo, to bude dobrodrůžo! 


Základní rozdělení pomůcek pro elektrosex

Základní rozdělení elektrohraček je na monopolární a bipolární:

  • Monopolární hračky nikdy nefungují samostatně, ale v páru (či s jinou monopolární pomůckou). Mají totiž pouze jednu elektrodu, kterou musíte doplnit o druhou. Mezi těmito elektrodami pak probíhá elektrický proud. Může se jednat třeba o smyčky na penis, svorky nebo elektrody.
  • Bipolární hračky už v sobě mají zabudované dvě elektrody, takže k tomu, abyste si vychutnali elektro stimulaci už nepotřebujete žádnou další pomůcku. Jedná se třeba o většinu “zasunovacích” hraček, tedy např. dilda, vibrátory, dilatátory nebo stimulátory prostaty.
K některým elektrohračkám je nutné zapojit napájecí zdroj (generátor elektrického proudu), ale najdete u nás i takové pomůcky, které generátor nepotřebují. K nim pak nepotřebujete ani žádný propojovací kabel. Jupí.

Kdy a jak si vychutnáte elektrosex?

Elektrosex je neuvěřitelně všestranná praktika. Vyzkoušejte ji během předehry, jako součást BDSM her nebo jako způsob, jak oživit milostný život s partnerem. Je to také skvělý způsob, jak si zpestřit sólo jízdu a užít si nový level vzrušení. Elektrostimulace dokonce může mít i pozitivní vliv na zpevnění pánevních svalů.

Většinu hraček na elektrosex můžete používat od pasu dolů, tedy ke stimulaci genitálií, zadečku a prostaty, ale najdete i hračky, které můžete bezpečně používat na prsa a bradavky (třeba bipolární svorky).

Jste připraveni na ještě větší potěšení? Kombinujte elektrostimulaci s dalšími sexuálními pomůckami, jako jsou vibrátory a dilda, nebo nejrůznější hračky na BDSM. Možnosti jsou nekonečné, jen nezapomeňte během erotických hrátek neustále myslet na bezpečnost.

Jak si užít bezpečný elektrosex?

Pokud máte chuť si dát do těla, vždy používejte jen certifikované přístroje a erotické pomůcky, které jsou stvořeny přímo pro elektrosex. Před jejich použitím si vždy pečlivě pročtěte návod, abyste věděli, jak je ovládat a bezpečně používat.

Do elektrosexu se nepouštějte, pokud trpíte srdečními problémy a jinými chronickými chorobami nebo máte jiné poranění. Chuť si musí nechat zajít i těhotné, majitelé kovových implantátů a kardiostimulátorů, a ti, kteří zrovna prodělali nějakou nemoc. Pokud si použitím elektro hraček nejste jistí, proberte to raději se svým lékařem.

Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku – stahy svalů v této oblasti by mohly vést k udušení. Elektrohračky nikdy nestrkejte do pusy a myslete na to, že většina pomůcek je určených pouze pro hrátky od pasu dolů. Stimulace totiž nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek a srdce či jiné veledůležité orgány.

Pro elektrosex používejte jen certifikovaná zařízení

Chcete si doma zajiskřit? Pak zapomeňte na garážovou výrobu i kabely od auta – elektrosex si užívejte pouze se speciálními přístroji určenými na sexuální hrátky. Na elektro pomůcky se specializuje třeba značka Mystim nebo ElectraStim.

, Tým YOO.cz

Ochutnejte kouzlo erotických impulzů

Užijte si pořádně jiskřivou jízdu a objevte zcela nový svět rozkoše s našimi pomůckami pro elektrosex. Možnosti jsou neomezené, takže se nebojte experimentovat a nechte zajiskřit váš sexuální život.