79 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Elektrosex

Nuda mezi vámi vyhodila pojistky a vypla proud? Zahrajte si na elektrikáře a znovu zažehněte jiskru! Elektrostimulace z vás doslova vytřepe orgasmus. Pomůcky pro elektrosex budou škádlit vaše genitálie, že nebudete chtít přestat. Tak pěkně do řady, elektrody pro všechny...

Potřebujete znovu zažehnout jiskru? Objevte jiskřivé kouzlo elektrosexu a vychutnejte si nálož pikantních zážitků. Tak hurá na to, u nás najdete výkonné elektro hračky pro ženy (například vibračníky nebo venušiny kuličky) i pomůcky pro elektrostimulaci penisu a stimulátory prostaty. YOOooo, to bude žůžo.

Některé elektro hračky je nutné zapojit ke generátoru elektrického proudu, ale najdete u nás i takové, které generátor nepotřebují. Jupí.

Elektrosex je bezpečné dobrudružství

Elektrické impulsy, které speciální elektro hračky vysílají do těla, nepůsobí bolest, ale příjemně stimulují nervová zakončení. Při elektrosexu se používá proud o malé intenzitě, který způsobuje slastné cukání a chvění svalů.

Pro zdokonalení celkové prožitku používejte pomůcky pro elektrosex spolu s lubrikanty na vodní bázi nebo speciálními vodivými lubrikačními gely.

UPOZORNĚNÍ: Zapomeňte na kabely od auta – elektrosex si užívejte pouze se speciálními přístroji určenými na sexuální hrátky.

NEŽ ZAČNETE: Toužíte se dozvědět více informací o tom, jak správně provozovat elektrosex? Mrkněte na článek Elektrosex pro začátečníky, který vám prozradí pravidla bezpečnosti a představí všechny jiskřivé pomůcky. YOOooo, to bude dobrodrůžo!