Latexové korzety a topy

Nejprodávanější

9 položek celkem
Korzety, topy

Zahoďte vytahané tričko a dejte všem na odiv své božské tělo. Latexové korzety a topy obtáhnou a zvýrazní vaše křivky. Yooo, teď budete mít postavičku ham, ham!

Provětrejte svůj šatník, pořádně se vyfikněte a vychutnejte si hrátky s nádechem fetiše. Latexové korzety a topy obemknou vaše tělo jako druhá kůže a promění vás rajcovní dračici. V nabídce najdete latexové korzety různých barev a střihů – ať už si oblečete jakýkoliv kousek parter bude slintat.

Péče o latexové korzety a topy

Chcete, aby se vaše latexové korzety a topy krásně leskly? Bez speciálních přípravků na údržbu latexu to nepůjde. Pro snadné vklouznutí do latexové korzetů a topů použijte pudr nebo trochu silikonového gelu. Po obléknutí povrch naleštěte několika kapkami silikonového mazadla nebo leskem na latex ve spreji. Ať se blýská!

JAK NA LATEX: Zajímají vás všechny detaily ohledně nošení a péče latexového prádla? Mrkněte na článek Jak se starat o latex.


Proč lidé nosí latexový korzet nebo top?

Latexové oblečení má výrazný vzhled a je často spojováno s extravagantním a výrazným stylem. Někteří lidé jej tedy nosí pro to, že rádi přitahují pozornost nebo se v něm prostě cítí sebevědomě a sexy.

Pro některé lidi je latexové oblečení součástí jejich sexuálního fetiše. Latexový materiál může poskytovat erotickou stimulaci a vzrušení díky jeho hladkému povrchu, lesku, vůni a těsnému střihu. Po obléknutí latexového korzetu nebo topu jim tak vystoupá vzrušení do nebeských výšin a užijí si mnohem intenzivnější a uspokojivější sexuální zážitek.

V BDSM a fetiš komunitě je latex často používán jako součást fetish oblečení. Pro některé lidi může být latexový korzet nebo top během BDSM her symbolem moci, kontroly nebo submisivní role.

Jak si vybrat latexový korzet

Při pořizování gumového outfitu se držte své "civilní" velikosti. Latex je vždy dělaný o kousek menší tak, aby vás krásně obepínal. Pokud nosíte oblečení mezi velikostmi S a M, latexový obleček ve velikosti S vás bude těsně svírat, zatímco ve volnějším M vám bude pohodlněji.

Vyberte si střih, který vám bude nejvíce sedět a který bude lichotit vaší postavě a skvěle zvýrazní vaše křivky. Můžete si vybrat korzet, který končí těsně pod prsy a zúží pas, ale i top, který dodá oporu vašim ňadrům.

V potaz vezměte i doplňky a další "funkce", které korzet nebo top nabízí – někdy je korzet vyztužený kosticemi pro lepší oporu těla či ňader, jindy má funkční šněrování pro úpravu šířky pasu a postavu vytvarovanou do tvaru přesýpacích hodin nebo má zapínání vepředu na háčky nebo zip pro snadnější oblékání. Některé korzety či topy mají i podvazkové pásky pro podržení punčoch.

Latexové korzety jsou k dispozici v různých stylech a designech. Zvažte, jakého vzhledu chcete dosáhnout a při jaké příležitosti budete korzet nosit. Má být korzet jednoduchý a klasický, nebo zdobený a extravagantní? Rovněž zvažte barvu latexu, která vám sluší a odpovídá vašim potřebám.

Latexový korzet vás jednoduše okouzlí

Latexový korzet zvýrazní vaše křivky i extravagantní já a ukáže všem v okolí, že jste sebevědomá dračice, která si umí získat pozornost. Pojďte si vybrat z naší žůžo nabídky latexových korzetů a topů ten svůj.