30 položek celkem
Realistický vibrátor Get Real 6"  17,5 cm 4744
Realistický vibrátor Get Real 7"  20 cm
569 Kč
4743
Realistický vibrátor Get Real 10"  27 cm 4741
Realistický vibrátor Get Real 8"  24 cm
789 Kč
4742
S přísavkou

Chcete jen rajtovat a nic neřešit? Tak povolejte vibrátory s přísavkou. Yoo, to bude jízda! Šup ho dovnitř, šup ho ven, a všechno pěkně “handsfree“.

Chcete se při dráždění jeskyňky věnovat i klitorisu a popíjet při tom třeba šampaňské s jahodami? Vibrátory s přísavkou jsou pro vás to pravé ořechové. Pevná přísavka se přicucne na jakýkoliv hladký povrch a vám tak zůstanou volné ruce podobně jako při jízdě na šukacím stroji.

Vibrátory s přísavkou různých tvarů a velikostí

Vibrátory s přísavkou, které u nás najdete, jsou většinou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu či PVC, ale najdete tady i luxusní fešáky ze skla. Na své si přijdou milovnice i milovníci realistických proporcí i moderních křivek. Takže přicucnout, nasednou a vyrážíme do stanice orgasmus!

TIP: Vibrátorů není nikdy dost… chcete si vybrat ten nejlepší? Výběr je široký – od mini vrnítek až po masivní vibrační dilda. Některá umí toto, jiná zase tamhleto. Existují gelové, plastové i silikonové robertky nejrůznějších tvarů i velikostí. Náš článek Jak vybrat vibrátor vás navede správným směrem. VrrrRRrrrr! 


Jaké výhody má vibrátor s přísavkou?

Přísavka na vibrátoru vám umožní připevnit hračku na hladký povrch, jako je stůl, židle nebo stěna sprcháče, díky čemuž si můžete užívat vibrace bez nutnosti držet hračku v ruce. Tím se uvolníte a můžete se více zaměřit na své pocity, případně laskat i další místa na svém těle, a to jak rukou, tak i další hračkou, třeba stimulátorem klitorisu nebo masturbátorem.

Vibrátory s přísavkou obvykle nabízejí různé rychlosti a režimy vibrací, což vám umožňuje naladit hračku přesně na míru vašim choutkám.

Mnoho vibrátorů s přísavkou lze ovládat pomocí dálkového ovládání nebo aplikace na chytrém telefonu, což může být zábavné a užitečné pro páry, kteří chtějí zkoumat vzájemnou zábavu na dálku.

Použití vibrátoru s přísavkou může být zábavnou cestou k objevování vlastního těla a preferencí. Můžete experimentovat s různými polohami a úhly, abyste zjistili, co vás nejvíce vzrušuje.

Vibrátor s přísavkou pro párové hry

Vibrátory s přísavkou využijete nejen při sólo masturbaci, ale i během párových her. Můžete je totiž upnout do univerzálního postroje na strapon a využít jako připínák při peggingu nebo sexu mezi ženami.

, Tým YOO.cz

Jak vybrat vibrátor s přísavkou

Nejprve popřemýšlejte nad tím, jaký typ stimulace preferujete. Vibrátory s přísavkou mohou být navrženy pro vaginální nebo anální stimulaci, případně pro kombinovanou rozkoš. Některé mají realistický tvar a dokonale napodobují živý penis (mají vymodelovaný žalud, žilkování a někdy i varlata), jiné jsou elegantní nebo tvarované pro maximální potěšení bodu G či prostaty.

Zkontrolujte, z jakého materiálu je vibrátor vyrobený. Mezi nejoblíbenější materiály patří lékařský silikon, který je hypoalergenní a snadno čistitelný, a realistické materiály, které jsou krásně měkké a příjemné na dotek. Vyhněte se hračkám, které obsahují ftaláty nebo jiné potenciálně škodlivé látky.

Velikost a tvar vibrátoru jsou důležité pro vaše pohodlí a efektivitu. Vyberte si takovou velikost, na kterou jste zvyklí. Příliš malý vibrátor v sobě skoro neucítíte, příliš velký zase do sebe nedostanete a pokud an, může vás to bolet.

Zjistěte si, jaké funkce vám vibrátor s přísavkou nabízí. Může mít jednoduché vibrace i nejrůznější vibrační programy, a navíc může třeba i přirážet, rotovat nebo hřát. Pokud plánujete používat vibrátor ve vodě (například v koupelně nebo v bazénu), zkontrolujte, zda je voděodolný. A pokud vám jde o komfort, měl by mít dálkové ovládání.

Vibrátory mohou být napájeny bateriemi, nabíjecím akumulátorem nebo připojeny k elektrické síti. Zvažte, jaký způsob napájení vám vyhovuje nejvíce. Nabíjecí vibrátory jsou ekonomičtější a ekologičtější volbou na dlouhodobé používání.

Jak se starat o vibrátory s přísavkou?

Před a po každém použití svůj vibrátor s přísavkou důkladně umyjte. Použijte teplou vodu a jemné neutrální mýdlo. Zamezte kontaktu s vodou na elektrických částech, pokud není hračka voděodolná.

Občas použijte dezinfekční prostředek speciálně navržený pro erotické hračky, abyste zlikvidovali bakterie a mikroorganismy.

Po umytí a osušení uchovávejte vibrátor na suchém a čistém místě, daleko od přímého slunečního záření a extrémních teplot. Pokud máte více erotických hraček, je vhodné je ukládat tak, aby se vzájemně nedotýkaly a nedocházelo k chemickým reakcím mezi různými materiály.

Pokud používáte lubrikační gel, ujistěte se, že je kompatibilní s materiálem hračky. U vibrátoru ze silikonu, TPR či TPE se vyhýbejte lubrikačním gelům na bázi silikonu, který může způsobit poškození hračky. Nejlepší je používat vodní lubrikační gely, které se kamarádí se všemi materiály.

S vibrátorem s přísavkou si užijete parádní jízdu

Vibrátory s přísavkou jsou jako dělané na vzrušující experimentování o samotě i v páru, v pohodlí postele i mimo ložnici (třeba ve vaně nebo sprše). Pojďte si vybrat z naší bohaté nabídky žůžo vibrátorů s přísavkou ten svůj a vydejte se na parádní jízdu za nejedním orgasmem.