2907 položek celkem
Ratanová rákoska potažená latexem  80 cm 2168
Krém na lepší erekci Penis XXL  80 ml
299 Kč
379
Dilatátor s kuličkami, 8 mm
389 Kč
2860
Balíček kondomů Durex LONDON jahoda  50 ks 2381
Jezdecký bičík Srdíčko S&M
399 Kč
1373
Latexový připínací penis SWITCH!
639 Kč
4905
Dlouhé síťované návleky na ruce
149 Kč
4721
SCANDAL Univerzální pouta na ruce nebo nohy 2437
Kovový anální kolík se šperkem  černý 2990
XXL kondom Pasante Super King Size  1 ks 3327
Stříkající dildo Cumshot
369 Kč
287
Kovový anální kolík se šperkem  čirý 3096
Nahoru
Další produkty
Pomůcky

Že se spokojenost nedá koupit? Tůůůdle. Erotické pomůcky jsou nevyčerpatelnou studnicí pozitivní nálady. Splní vám vlhké sny a zachrání nešťastné lásky. Ženy, už o orgasmu nemusíte pouze číst. Pánové, nemusíte si dělat starost s tenisovým loktem.

YOO, u nás najdete pořádnou hromadu erotických pomůcek pro ženy, muže i páry. Je libo masturbovat nebo si chcete oživit partnerské radovánky? Omrkněte širokou škálu vibroušů, dild, stimulátorů, umělých vagín, BDSM pomůcek, sexy prádla, nejrůznějších zlepšováků, doplňků a drogerie.

Erotické pomůcky pro lepší sexuální život

Hrátky s erotickými pomůckami vás zaručeně zbaví stresu a napětí. Pravidelný sex a masturbace jsou totiž zdraví prospěšné aktivity, v rámci kterých dokonale prozkoumáte své tělo. Áááách, to bude žůůůžo!

A kromě toho, že vám erotické hračky pomohou zjistit, co všechno vám dělá dobře, tak vám také mohou vytunit erekci (kroužky na penis, vakuové pumpy), zdokonalit sexuální kondičku (tablety pro větší výdrž, umělé vaginy) nebo procvičit pánevní dno (venušiny kuličky, vaginální činky). Jupííí.

Tak na nic nečekejte a udělejte si to hezký.

TIP: Erotických pomůcek je spooooousta. Jak se v nich co nejlépe vyznat? Brnkačka! Pokud vybíráte vzrušující hračku nebo sexuální zlepšovadlo, zapátrejte v našich průvodcích pro ženy, muže nebo páry


Co jsou erotické pomůcky a proč je používat?

Erotické pomůcky jsou hračky, díky kterým můžete objevovat a uspokojit své sexuální touhy, zvyšují potěšení a dokonce pomáhají i s některými intimními problémy. A vzhledem k tomu, že jich v dnešní době existuje tolik, zažijete s nimi velkou spoustu neuvěřitelně vzrušujících zážitků, které roznítí vaši touhu zcela novým způsobem.

Sexuální pomůcky jsou nejen zábavné, ale také vám pomáhají dozvědět se více o skrytých touhách a o tom, jak vaše tělo při sexu funguje. Tak se nestyďte a pusťte se do zkoumání světa rozkoše jako spousta dalších lidí bez ohledu na věk, pohlaví či orientaci.

Také existují pomůcky, které vám pomohou s určitými postelovými bolístkami. Např. vakuové pumpy mužům pomohou k lepší erekci a mírnému zvětšení penisu a oběma v páru zajistí intenzivnější prožitek ze sexu, vaginální činky a venušiny kuličky pomohou ženám k posílení pánevních svalů a návleky na penis mužům zajistí rychlé zvětšení penisu.

Erotické hračky a jejich krátká historie

Existují archeologické nálezy, které naznačují, že již ve starověkých civilizacích používali lidé erotické hračky. Například v Pompejích, které byly pohřbeny v roce 79 n. l., byly nalezeny fresky a sochy zobrazující různé sexuální aktivity a hračky.

V průběhu 18. a 19. století se začaly erotické hračky vyrábět ve větším měřítku. V Evropě se objevily první masážní přístroje, které byly považovány za lékařské nástroje, ale ve skutečnosti sloužily i pro sexuální stimulaci. Tyto přístroje byly často poháněny párou nebo ručně.

Ve 20. století se objevilo více inovativních erotických hraček. V roce 1928 byl vyroben první elektrický vibrátor nazvaný "The Polar Cub". Původně byl určený k masáži těla, ale brzy byl využíván i pro sexuální stimulaci. Během 20. století se vibrátory a další erotické hračky staly komerčně dostupnějšími a jejich popularita začala stoupat.

V posledních desetiletích došlo k obrovskému rozvoji a inovacím v oblasti erotických hraček. Dnes je k dispozici široké spektrum erotických pomůcek pro různé potřeby a preference. Vyrábějí se z různých materiálů, jako je silikon, sklo, nerezová ocel, a nabízejí různé funkce, režimy vibrací a nejrůznější design.

Jak si vybrat správnou erotickou hračku

Výběr správné erotické hračky závisí především na tom, co od ní očekáváte. Chcete si s ní hrát o samotě, nebo společně s partnerem? Hledáte erotickou pomůcku pro stimulaci penisu, bodu G, zadečku, klitorisu či prsou, nebo chcete aby vám hračka dopřála kombinované potěšení více místeček najednou? Potřebujete vyřešit nějaký intimní problém?

Jakmile si zodpovíte tyto otázky, můžete se pustit do výběru erotické hračky podle funkcí, které nabízí, a zároveň už můžete zohlednit i design, velikost, materiály a cenu erotické pomůcky.

Klíčové je porozumět potřebám svého těla a důkladně prostudovat, co která hračka umí a co vám nabízí. Jen tak můžete zhodnotit, zda je to to, co od erotické pomůcky očekáváte. A protože je sexuálních hraček velká spousta a zorientovat se v takto široké nabídce může být náročné, nebojte se na nás obrátit s žádostí o radu. Rádi vám s výběrem té pravé pomůcky poradíme.

Jaké jsou nejoblíbenější erotické hračky?

Zajímá vás, které sexuální pomůcky rozdávají nejvíce potěšení mezi našimi zákazníky? U žen naprosto jednoznačně vítězí pulzační stimulátory klitorisu Satisfyer, muži si zase nemohou vynachválit umělé vaginy značky Fleshlight. Páry si nejčastěji pořizují masážní hlavici (tu lze využít také jako praktické masážítko bolavých zad) nebo párový vibrátor.

, Tým YOO.cz

Inspirace, jak používat erotické pomůcky

Hračky pro dospělé nejsou určeny jen pro sólo dobrodružství, ale i partnerské hrátky. S erotickými pomůckami tak můžete jednoduše popustit uzdu fantazii – nabízejí skvělý způsob, jak poznat své i partnerovo tělo.

Nápadů, jak sexuální pomůcky využít, je nekonečně mnoho. Můžete si třeba užít klasiku spolu s dobře známými erotickými hračkami, jako jsou dilda, vibrátory, stimulátory klitorisu či umělé vaginy, vyzkoušet hands-free masturbaci a sex s pomůckami, které vám pomohou stimulovat intimní partie bez použití rukou během masturbace, pohlavního styku nebo během procházky (např. párové vibrátory nebo vibrační kalhotky), nebo zabrousit do lákavého světa BDSM, bondage a dalších specialitek.

Neostýchejte se najít takovou hračku pro dospělé, která vám bude dokonale vyhovovat a uspokojí vaše touhy – popusťte uzdu svým vnitřním touhám a objevte všechny možnosti rozkoše, které na vás čekají!

Tipy, jak z erotické pomůcky dostat maximum potěšení

Klíčem k maximálnímu potěšení je plné pochopení toho, co vybraná hračka dokáže. Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak toho dosáhnout, je přečíst si návod k obsluze. Díky tomu lépe porozumíte funkcím a možnostem erotické hračky a její používání pro vás bude mnohem příjemnější a pohodlnější. Experimentujte s různým nastavením sexuální pomůcky a objevujte nové zábavné způsoby jejího přizpůsobení a používání.

Před použitím s partnerem si nezapomeňte promluvit, co od začlenění erotické pomůcky do postelových her očekáváte a jaké máte hranice. To je totiž nedílnou součástí každého příjemného zážitku. Použitím lubrikantů nebo doplňků, jako jsou šimrátka nebo masky na oči, přidáte do her prvek překvapení, který umocní spojení mezi vámi a vaším partnerem.

V neposlední řadě je důležité nespěchat – experimentujte, komunikujte a buďte během zkoumání trpěliví, abyste si zajistili maximální požitek. Nikdy nikomu erotickou hračku nevnucujte, pokud o ni nestojí. A nakonec, nezapomeňte se bavit!

Čištění a bezpečné skladování erotických hraček

Při sexuálních aktivitách je důležité, aby všichni zúčastnění dodržovali základní pravidla bezpečného sexu, jako je dodržování správné hygieny, používání ochrany a udržování čistoty sexuálních hraček. To vám pomůže předcházet infekcím, podráždění pokožky a intimních partií a přenosu pohlavně přenosných nemocí.

Protože každý materiál vyžaduje trochu jinou péči, je důležité se řídit pokyny od výrobce. Jen tak zajistíte, že vaše erotické hračky budou čisté a vydrží vám sloužit dlouho jako nové.

TIP: Pokud se chcete o čištění erotických pomůcek dozvědět více, mrkněte se na náš Rychlý tahák, jak se starat o erotické hračky.

Objevte svět erotických pomůcek ještě dnes

Ať už jste svobodní, nebo ve vztahu, používání erotických pomůcek pro sólové nebo partnerské hrátky může být zábavným a vzrušujícím způsobem, jak objevit nové výšiny rozkoše. Takže se neostýchejte a ponořte se do úžasného světa sexuálního zkoumání. Vyberte si z naší široké nabídky erotických hraček ještě dnes.