44 položek celkem
Parfém s feromony pro ženy OBSESSIVE Sexy 6089
Parfém s feromony pro muže Obsessive
479 Kč
7540
Feromony pro muže Twilight Natural  15 ml 8878
Feromony pro ženy Twilight Natural  15 ml 8879
Parfém s feromony pro ženy OBSESSIVE Fun 6087
Parfém s feromony pro ženy OBSESSIVE Spicy 6088
Feromony

Zvyšte vaše šance k zásunu! Chcete ulovit toho mladíka od vedle nebo zapůsobit na svou sekretářku? Parfém s feromony zvýší vaši přitažlivost. Stačí se jemně navonět a každý se za vámi bude dychtivě otáčet.

Chcete zapůsobit na vytouženého hřebečka nebo nejobletovanější samičku v okolí? Pošplíchejte se feromony a sledujte, jak rychle se věci dají do pohybu.

Opojná vůně ženských feromonů nakopne vaše sebevědomí, zvýší sexappeal i šarm a přivábí zástupy mužských. Parfém s feromony pro muže zase znásobí vaši přitažlivost, probudí vnitřního nadsamce a zvýší šanci na zápich.

Jak fungují feromony?

Feromony se používají především pro zvýšení sexuální přitažlivosti u opačného pohlaví, ale mají také pozitivní vliv na náklonnost mezi lidmi a usnadňují mezilidskou komunikaci. Feromony nejsou v parfému nosem nijak cítit, působí na nevědomé bázi. YOOoo, budete krásně vonět a nikdo nebude nic tušit.

TIP: Ani feromony nedokážou zázraky, pokud o sebe nepečujete. Doby, kdy měl správný muž smrdět na sto honů, jsou už dávno fuč. Jenže jak se zušlechtit, když o kosmetice víte kulové? Mrkněte na průvodce pánskou kosmetikou a buďte šik.


Kde najdu feromony?

Pravé feromony byste našli především v lidském potu, jejich náhražky pak najdete v parfémech s feromony.

Na českém trhu najdete pouze parfémy s látkami, které účinky feromonů napodobují (v Evropské unii jsou látky s androgenním účinkem v kosmetických přípravcích zakázané). Ve složení parfémů s feromony tak často najdete synteticky vyráběné pižmo či ambru nebo kombinaci různých vonných nebo rostlinných složek, které mají pozitivní vliv na přitažlivost.

Jak podpořit účinek feromonů?

Díky parfému s feromony se budete cítit sebevědoměji a atraktivněji, takže při oslovování opačného pohlaví budete působit uvolněněji a přirozeněji. To vám pomůže navázat potřebný kontakt a získat pozornost.

Je potřeba si ale uvědomit, že každý z nás vnímá feromony jinak a ty tedy nejsou 100% zárukou úspěchu. Do hry vstupují i další faktory, jako je vzhled, chování, tón hlasu či vůně. Jak tedy podpořit účinek feromonů?

Zaměřte se hlavně na zvýšení svého sebevědomí a atraktivity – začněte cvičit, dbejte na zdravou stravu a dostatečnou hygienu, zbavte se stresu a zdokonalte se v komunikaci a vystupování na veřejnosti.

Feromony neprobudí chuť na sex

Parfém s feromony vám má pomoci zaujmout opačné pohlaví, ale neprobudí ve vás chuť na sex. Pokud potřebujete povzbudit libido, podívejte se na afrodiziaka.

, Tým YOO.cz

Vyberte si parfém s feromony ještě dnes

Feromony vám mohou usnadnit proměnu v sebevědomého samce či samičku, ze které budou všichni padat do kolen (a hlavně do vaší náruče). Tak proč je nevyzkoušet? Na nic nečekejte a vyberte si z naší voňavé nabídky feromonů pro muže i ženy ještě dnes a přilákejte k sobě pozornost opačného pohlaví.