CBT (mučení penisu)

Nejprodávanější

72 položek celkem
Dilatátor s kuličkami, 8 mm
389 Kč
2860
Dilatátor - stupňovitý, 5-8 mm
389 Kč
2859
Pás cudnosti, kovový (klícka na penis) 2863
Dilatátor - kolík do penisu (dutý) 7 mm 2870
Natahovač varlat Oxballs Squeeze
589 Kč
6809
Magnetický natahovač varlat, 234 g
549 Kč
5397
Magnetický natahovač varlat, 341 g
929 Kč
5422
Samostahovací erekční kroužek Lasso Ring 4986
Nahoru
Další produkty
CBT (mučení penisu)

Toužíte mučit své nádobíčko, i když vám vlastně nic neprovedlo? Na spravedlnost si tady nehrajeme, proto zde najdete vše potřebné pro CBT (mučení penisu). Drtiče varlat, natahováky, závaží a mnoho dalšího. Dopřejte si opojný pocit sebetrýznění.

Potřebuje váš miláček trochu podrtit ořechy? Hodně, nebo trošičku? Záleží na tom, jak moc zlobil. CBT je spolehlivější než kopanec do koulí. To bude panečku bolestivé poníženíčko!

CBT (mučení penisu) vás dokonale rozpálí

Mezi CBT praktiky patří například kopání do koulí, drcení či natahování varlat, elektrošoky do penisu, spanking genitálií, cévkování i odpírání orgasmů.

Chcete, aby z něj vytékaly šťávičky po litrech? Skřípněte mu varlátka do lisu nebo drtiče a pooooomalu je mačkejte. Takhle odšťavněná varlata ještě neměl. Toužíte po tom, aby mu vysel pytlík až u kolen? Nasaďte mu na koule těžké závaží.

TIP: Trápení genitálií mají v oblibě především masochisti libující si v intenzivní bolesti a submisivně orientovaní muži, které vzrušuje ponižování ze strany sexuálního partnera a pocit naprosté odevzdanosti. Mrkněte se na našeho průvodce mučením penisu a varlat, ať víte, jak na to.


Proč si lidé užívají mučení penisu a varlat?

Důvodů, proč si muži (ale i jejich drahé polovičky) užívají BDSM praktiku, která zahrnuje mučení penisu a ořechů, je spousta. Patří mezi ně např.:

 1. Výzva a kontrola – někteří lidé jsou přitahováni fyzickou a emocionální výzvou, kterou pro ně CBT představuje. Zároveň je pro mnoho lidí tato praktika způsobem, jak získat pocit kontroly a moci, zejména pokud jsou v jiných oblastech svého života podřízeni.
 2. Otevření nových oblastí sexuálního prožitku – pro mnoho lidí může být BDSM, včetně CBT, způsobem, jak otevřít nové oblasti sexuálního prožitku a jak zkoumat své hranice. Tím mohou prohloubit své sexuální prožitky a rozvíjet svou sexualitu.
 3. Uvolňování stresu – intenzivní fyzická bolest a napětí mužům umožňuje uvolnit se a zapomenout na stresující faktory svého života.
 4. Erotická stimulace – intenzivní fyzické podněty mohou vést k intenzivnímu sexuálnímu vzrušení a orgasmu.

Pomůcky vhodné na CBT

Pro mučení penisu a varlat můřete využít spoustu věcí z domácnosti, ale existují i speciální erotické pomůcky, kterými posunete hraní na nový level. Jsou to např.:

 • Drtiče a lisy – ideální pro kontrolované drcení varlat
 • Postroje na penis a varlata – buď je hezky zmáčkou a přitáhnou k tělu, nebo se naopak postarají o jejich natažní od těla. Často zaškrtí i penis a pomohou k lepší erekci.
 • Natahovače varlat – buď jsou ve formě širokého návleku na varlata, nebo prostého závaží o nejrůznější hmotnosti. Stačí je nasadit na varlata a nechat působit gravitaci.
 • Klece na penis – jsou ideální na kontrolu a oddalování orgasmů. Brání chlapovi v mazlení se svým nádobíčkem.
 • Spanking pomůcky – pro pěkné proplesknutí penisu i varlat.
 • Skřipce – ším větší silou působí, tím víc to bolí. Pro kontrolu síly stisku jsou vhodné svorky s aretačními šroubky.
 • Elektro pomůcky – elektrostimulace může být příjemná a vzrušující, ale i pěkně bolestivá.
 • BDSM svíčky – horký vosk nakapaný přímo na penis bude bolet.
 • Bondage lana – dají se využít k zašrkcení penisu i podvazování varlat.
 • Cévky a penis plugy – díky dutým katétrům získáte moc nad partnerovým močením, pomocí penis plugu mu zase zabráníte ve výstřiku.

Jak na bezpečné mučení penisu

Je důležité si uvědomit, že jakékoli praktiky, včetně mučení penisu, jsou potenciálně nebezpečné a mohou způsobit zranění. Proto je důležité, aby byla tato aktivita prováděna s maximální opatrností a pouze za podmínek, které jsou vzájemně dohodnuty mezi partnery.

Jako u kterékoliv jiné BDSM praktiky je důležitá komunikace. Partneři by si měli předem dohodnout základní pravidla a hranice, aby se minimalizovalo riziko zranění. Pokud se objeví jakékoliv obavy, měli by partneři být schopni o nich otevřeně a bez odsuzování mluvit.

Mučení penisu by mělo začínat pomalu a postupně, aby se minimalizovalo riziko zranění. Partneři by měli respektovat fyzické limity svého partnera.

Kromě základních bezpečnostních opatření je důležité používat zdravý rozum a zajistit, aby mučení penisu nebylo příliš intenzivní nebo nebezpečné. Partneři by měli být schopni pozorovat reakce svého partnera a v případě potřeby okamžitě zastavit to, co zrovna dělají.

Vyzkoušejte mučení pánského nádobíčka

Zaujalo vás mučení penisu a varlat a chcete jej vyzkoušet? Pak na nic nečekejte a vyberte si z naší bohaté nabídky žůžo pomůcek pro trápení mužské chlouby. YOOoo, takovou kombinaci bolesti a rozkoše ještě nezažil.