9 položek celkem
Gumové vagíny

Tepe vám v rozkroku pneumatické kladivo, až vám kalhoty praskají ve švech? Nechte ho dělat svou práci a vypusťte ho na gumové vagíny. Yoo, tyhle díry může prorážet ve dne v noci.

Nemáte čas lovit sexy roštěnku na baru? Gumové vaginy svým tvarem napodobují dámské intimní partie a na rozdíl od žen vám budou neustále k dispozici. Paráda!

Krása gumových vagín

Gumové vagíny vás uchvátí, pokud rádi sledujete svého parťáka v akci – spousta z nich je totiž průhledných.

A na co se jinak můžete těšit? Máme pro vás krásky bez vibrací, které mají uvnitř tunýlku stimulační výstupky a fungují jako klasické honítko, ale i moderní umělé vagíny, které vibrují, rotují, přirážejí, sají a dokonce i mluví a sténají. To bude jízda!

TIP: Kdo maže, ten jede, proto nezapomeňte na lubrikační gel.

PRŮVODCE PÁNSKOU SLASTÍ: Toužíte po šikovné hračce, která uleví vaší dlani a vykouzlí silnější orgasmy? Umělých vagín a nejrůznějších honítek existuje celá řada, stačí si vybrat. Nasosejte inspiraci v článku, který vám helpne s výběrem masturbátoruYOOoo, vaše nádobíčko bude tokat blahem. 


Jak se starat o gumovou vaginu?

Gumovou vaginu po každém použití důkladně očistěte zvenčí i zevnitř. Stačí k tomu teplá voda a jemné mýdlo, můžete ale použít i speciální dezinfekci na erotické hračky. Pak vaginu důkladně osušte měkkým hadříkem, který nepouští chlupy, a uložte do šuplíku tak, aby se nedotýkala jiných hraček.

Jak si užít s gumovou vaginou?

Nezapomeňte použít dostatek gelu na vodní bázi, aby vám to dobře klouzalo a neodřeli jste si své nádobíčko. Existuje mnoho druhů gumových vagín, takže si vyberte tu, která se vám nejvíce líbí a která má funkce, které vás dostanou do varu.

Zkuste vaginu použít různými způsoby. Možná najdete novou techniku nebo polohu, která vás překvapí a přinese vám pořádný gejzír rozkoše. Nebojte se experimentovat a klidně vagínu zkombinujte i s jinými pomůckami pro muže, třeba vibračním kroužkem nebo análním kolíkem.

Pozvěte gumovou vaginu k sobě domů

Gumová vagína pozvedne vaši masturbaci na novou úroveň rozkoše a stane se vaší osobní milenkou, která bude vždy při chuti a připravena na zásun vaší rakety. Jste připraveni pozvat ji k sobě domů? Tak si pojďte vybrat z naší nabídky gumových vagin tu pravou.