43 položek celkem
Lubrikační gel LONA - dráždivý  130 ml 503
Stimulační gely

Znásobte svou šanci na mnohonásobný orgasmus – pár kapek stimulantu a budete křičet blahem! Stimulační gely a krémy pořádně prokrví klitoris, bod G, penis i svěrač. A ani bradavky nepřijdou zkrátka. Citlivá místa budou hřát, příjemně brnět, prostě si spokojeně vrnět. Yoo, tohle musíte vyzkoušet! 

Chcete znásobit své šance na orgasmus? Stačí pár kapek stimulačního gelu na oblast intimních partií a začnou se dít věci. Tahle séra a gelíky je pořádně prokrví, zvýší jejich citlivost a nažhaví je do akce. Yoo, bude to hřát, bude to brnět, bude to boží!

Jaké existují stimulační gely?

  • Stimulační gel na bod G – tajuplný bod dámské rozkoše už najdete i bez navigace. Stačí namazat a za následný slastný křik vás budou všichni sousedi okolo nenávidět. :)
  • Stimulační gel na klitoris – stimulace tohohle malinkého čudlíčku je mnohdy jediná věc, která ženu dovede až k vrcholu. Tak z toho vyždímejte, co se dá. Ááách.
  • Stimulační gel na penis – dopřeje vám pocit smyslného zahřívání či ochlazení a příjemné brnění vašeho nádobíčka. Vrrrr.
  • Gel na posílení erekce – než na to hupsnete, namažte si penis speciálním gelem nebo krémem. Tahle mazadla zvýší prožitek z milování a prokrví tkáně, čímž promění měkkýše v šutr.

TIPKaždou noc není posvícení a někdy se sex prostě nevyvede. Co za to může? Věk, strach, neschopnost se uvolnit, mindráky… fujky. Přečtěte si, jak tyhle kazišuky oblafnout a vydejte se do boje za lepší sex. Yoo!


Jak vybrat správný stimulační gel

Nejdříve si položte otázku, na jakou intimní oblast chcete stimulační gel používat. Chcete zvýšit citlivost klitorisu, penisu, nebo bodu G? Podle toho zvolíte správný typ produktu.

Vyberte si takový stimulační gel, který splňuje všechna vaše přání. Některé "pouze" prokrví intimní oblast a zvýší tak jeho citlivost, jiné třeba i hřejí, chladí nebo zajistí pocit příjemného brnění. Existují i intimní gely, které pomohou zlepšit erekci, zafungují jako lubrikační gel nebo zúží vaginu.

Při výběru stimulačního gelu si pečlivě prostudujte složení produktu a vyhněte se gelům, které obsahují složky, na které jste alergičtí nebo které vás dráždí.

Pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo alergie, měli byste raději zkonzultovat výběr stimulačního gelu s lékařem.

Jak používat stimulační gel pro maximální potěšení?

Použití stimulačního gelu je jednoduché jako facka. Několik kapek naneste na oblast, kterou chcete stimulovat, pak ho lehce vmasírujte a počkejte pár minutek, než se dostaví pocit brnění či jiný účinek, který má stimulační gel mít.

Řiďte se návodem od výrobce a vždy začněte tím, že zjistíte, jestli nejste na stimulační gel alergičtí. Stačí napatlat malé množství gelu na předloktí a chvíli počkat, jestli se neobjeví podráždění či jiné příznaky alergické reakce.

Experimentujte s různým množstvím gelu a zjistěte, jak vaše tělo při konkrétní dávce reaguje. V případě potřeby použijte další dávku, abyste se snáze dostali až ke sladkému vrcholu.

Stimulační gely lze používat jak při předehře a sexu s partnerem, tak i při masturbaci s erotickými hračkami, jako jsou masturbátory, stimulátory klitorisu nebo vibrátory – tím se zvýší jejich účinnost a celkový prožitek. Vyzkoušejte i kombinaci s vakuovou pumpou, která se postará o ještě lepší prokrvení intimních partií.

Stimulační gel většinou neklouže

Nezapomeňte, že stimulační gel většinou nefunguje jako lubrikant, takže pokud vám to při sexu drhne, použijte i lubrikační gel. Dodá vám potřebnou kluznost a sníží riziko podráždění a poranění během masturbace i pohlavního styku.

, Tým YOO.cz

Stimulační gel přinese intenzivnější zážitky

Vyberte si ze šťavnaté nabídky stimulačních gelů na klitoris, bod G, zadní bránu i penis, které vám zajistí intenzivnější zážitky o samotě i s partnerem. YOOoo, to bude jízda!