Párové vibrátory

Nejprodávanější

19 položek celkem
Párové

Zapalují se vám lýtka? Pořiďte si vrnítka! Párové vibrátory vás oba parádně rozparádí. Vrnět bude penis, vrnět bude i vagina… Yoooo, a to zábava teprve začíná. Stereotyp nemá šanci!

Hledáte s partnerem hračku pro zpestření milování a společné potěšení? Párové vibrátory patří mezi nejvyhledávanější erotické pomůcky pro páry, protože je využijete během předehry i sexu a pořádně rozparádí a uspokojí oba dva v páru. YOOoo, vyzkoušejte například oblíbené vibrátory pro páry značky Satisfyer.

Jak vypadá párový vibrátor?

Mezi nejoblíbenější párové vibrátory patří ty ve tvaru “účka“. Tenčí konec si žena zavede do vaginy (tam vrnítko roztančí bod G), širší konec se postará o klitoris, a ve vagině pořád zbyde dostatek místa i pro partnerův penis. Jupí.

Kromě těchto šikovných podkoviček u nás najdete i speciální multifunkční vibrátory pro páry, které můžete využít mnoha způsoby, a to nejen při sexu, ale i během předehry, třeba jako stimulátor pro potěšení klitorisu, bradavek či penisu, nebo jako vibrátor na bod G.

Mezi další typ párového vibrátoru patří kombinace pánského masturbátoru s vrnítkem na klitoris. Z jedné strany je místečko pro položení penisu, druhou stranu přiložíte na klitoris. Jakmile zapnete vibrace, potěší hračka zároveň muže i dámu. YOOoo, to se bude vrnět.

VRRRNIVÝ PRŮVODCE: Hledáte spíš fešáka na sólo jízdu? Výběr je široký – od mini vrnítek až po obrovská vibrační dilda. Některá umí toto, jiná zase tamhleto. Existují gelové, plastové i silikonové robertky nejrůznějších tvarů i velikostí. Nasosejte inspiraci v našem vibrátorovém průvodci a vyberte si nejlepšího partnera pro váš orgasmus.


Jak si vybrat párový vibrátor

Jako první si promluvte s partnerem, co od vibrátoru pro páry očekáváte a jak jej chcete používat. Podle toho zvolte správný typ. Jakmile v tom máte jasno, pusťte se do výběru podle designu, velikosti a materiálu.

Zvažte, jakou velikost preferujete a jaký tvar by vám vyhovoval nejlépe. Některé párové vibrátory mají flexibilní design, který umožňuje přizpůsobení tvaru tělu a umožňuje větší pohodlí a přesnější stimulaci.

Materiál párového vibrátoru je důležitý z hlediska bezpečnosti a pohodlí. Snad nejoblíbenější je silikon, který je hypoalergenní, neobsahuje ftaláty, je příjemný na dotek, snadno se zahřeje na teplotu těla a je snadno čistitelný.

Zvažte i funkce a nastavení párového vibrátoru a volte takový, který uspokojí vaše potřeby. Vibrátory pro páry mohou mít různé rychlosti a vzory vibrací, dálkové ovládání, možnost programování vlastních vzorů a další speciální funkce. Pokud si přejete používat párový vibrátor ve sprše nebo ve vaně, zvažte voděodolný model.

Pokud si rádi hrajete, vyzkoušejte vibrátor pro páry s ovládáním přes mobil. V mobilní aplikaci totiž najdete spoustu dalších zábavných programů, o kterých se vám dříve ani nesnilo – párový vibrátor třeba může reagovat vibracemi na okolní zvuky nebo hudbu.

Podívejte se na párové vibrátory s dálkovým ovládáním

Jde vám hlavně o pohodlíčko a ničím nerušené společné zážitky? Doporučuji vyzkoušet vibrátor na dálkové ovládání. Takový párový vibrátor totiž nabízí jednoduché přepínání vibrací za každé situace – od teď už žádné zmatené hledání tlačítek zrovna v tom nejlepším.

, Tým YOO.cz

Jak používat vibrátor pro páry

Nejprve si přečtěte návod, abyste dopředu věděli, jak vibrátor pro páry ovládat a co všechno vám nabízí. Díky tomu se nemusíte během sexu zabývat tím, který čudlík máte kdy zmáčknout. Začněte pomalu a s nejslabšími vibracemi, dejte si na čas, abyste si zvykli na nový druh stimulace a postupně přidávejte a zkoušejte další funkce.

Pamatujte si, že nejde o závod a že je důležitá komunikace. Sdílejte své pocity a sdělte svému partnerovi, co se vám líbí a co ne. Vyzkoušejte i různé sexuální polohy a najděte si takovou, ve které je pro vás používání vibrátoru pro páry nejpohodlnější a přináší vám oběma největší porci potěšení.

Pokud je to potřeba, použijte lubrikační gel, který zvýší kluznost a omezí bolestivé tření. Ideální je gel na vodní bázi, který se kámoší se všemi materiály, takže nemusíte řešit, jestli vašeho mazlíka nepoškodí.

Pro intenzivnější potěšení vyzkoušejte hřejivý nebo chladivý lubrikant, stimulační gel nebo vakuovou pumpu. Ta se postará o pořádné prokrvení penisu nebo vaginy, a tím pádem i o jejich větší citlivost. Orgasmus pak přijde jedna dvě.

Jak se starat o vibrátor pro páry?

Před a po každém použitím je důležité párový vibrátor důkladně vyčistit. Použijte jemný mýdlový roztok nebo speciální čistící prostředek určený pro sexuální hračky. Po omytí nechte vibrátor dobře vyschnout. Pokud není voděodolný, tak jej raději otřete vhlkým hadříkem, aby se voda nedostala do jeho útrob.

Párový vibrátor uchovávejte na suchém a čistém místě, daleko od přímého slunečního světla a tepla. Ideální je použití speciálního sáčku nebo krabičky, která ochrání vibrátor před prachem a nečistotami.
Pokud je váš vibrátor pro páry na baterie, tak je raději při dlouhodobém skladování vyjměte.

Objevte magické kouzlo párových vibrátorů

Párové vibrátory vám poskytují dokonalý způsob, jak si naplno užít sexuální radovánky.

Ať už je vaším cílem větší intimita během milování, intenzivnější stimulace při sexu a silnější orgasmy nebo jen hravé sexperimentování, vibrátory pro páry z naší široké nabídky se postarají o to, abyste se vy i váš partner vznášeli na obláčku rozkoše a vrněli blahem. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si vybrat!