54 položek celkem
Erekční kroužek Titanmen Cock Cage Blue 4057
Návlek na penis BE DANNY D
649 Kč
5724
Návlek na penis BE SHANE!
889 Kč
4715
Návlek na penis Renegade POWER CAGE
559 Kč
4127
Návlek na penis Renegade POWER EXTENSION 7856
Návlek na penis se stimulačními kuličkami 9009
Návlek na penis/masturbátor Nature Skin 7079
Nahoru
Další produkty
Na penis

Nenarostl vám ptáček do patřičných rozměrů? Nevadí! Návleky na penis promění váš páreček v kladivo na vaginy. Chcete ho mít delšího, tlustšího nebo déle vydržet? Račte si vybrat.

Návleky na penis z vás udělají krále hlubokých zásunů. Yoo, takže drahá bude v ráji, ale co vy? Pohybem uvnitř tunýlku bude váš penis stimulován podobně jako v masturbátoru. Takže boží!

A až svou ženušku protáhnete obří umělou klobásou, za odměnu vám s chutí přeblafne páreček.

Jak vybrat návlek na penis?

Nástavce na penis slouží pouze k větší stimulaci partnerky, jiné i ke zvětšení penisu (do délky i šířky). Prodlužovací návleky na penis bývají vyrobeny z měkkých a elastických materiálů, takže se řiďte hlavně tím, jak velké zvětšení hledáte. Návlek na penis s poutkem na varlata drží jako přibitý, vibrační se zase postará o intenzivnější dobrodružství.

TIP: Možná nevíme, jak proměnit užovku v anakondu, ale zato víme, jak prodloužit penis o pár centimetrů. Přečtěte si článek o dostupných metodách zvětšení penisu a překvapte svou polovičku. 


Co je návlek na penis

Návlek na penis je erotická pomůcka určená pro všechny muže, kteří chtějí snadno a rychle zvětšit svoji raketu a dopřát tak svojí partnerce nebývalou rozkoš při sexu. Některé kousky udělají radost také chlapákům, kteří trpí obtížemi s erekcí. Tento problémek řeší pevné návleky a nástavce na penis.

Kromě většího objemu může návlek na penis zlepšit sexuální zážitek pro vás i vaši partnerku. Navíc, pokud máte potíže s předčasnou ejakulací, může vám návlek pomoci oddálit výstřik. Jestliže tedy chcete povzbudit své sebevědomí a užít si sex na maximum, neváhejte a vyzkoušejte návlek na penis.

Jaké existují typy návleků na penis?

Návleky na penis jsou k dispozici v různých velikostech a z různých materiálů, aby odpovídaly potřebám každého muže. Mezi základní typy patří otevřené a prodlužovací návleky.

Otevřené návleky jsou buď výrazně texturované, nebo mají tlusté stěny, takže zvětší průměr vašeho torpéda, ale nepřidají centimetry do délky. Partnerka si tak užije žůžo naplnění, anž byste jí zmasakrovali čípek. Většinou pevně obejmou penis, takže zafungují podobně jako erekční kroužek, a zároveň nezakrývají žalud, takže nijak nesnižují prožitek a můžete zvesela stříkat, kam je vám libo.

Prodlužovací návleky mají uzavřenou špičku a přidají vám tak cenťáky nejen na šířku, ale hlavně na délku. Z vašeho penisu se tak rázem stane pořádné kladivo rozkoše. Návleky navíc zakryjí žalud (tedy nejcitlivější místo na penise), takže vám mohou pomoci k delším výkonům. Nemusíte se ale bát, že byste si to neužili – penis se stále v návleku trochu pohybuje, takže o rozkoš nepřijdete ani vy.

Další tipy pro výběr správného návleku na penis

Návleky bývají vyrobené z gelu, silikonu nebo realistického TPR či TPE. Všechny materiály jsou krásně pružné a měkké, takže je snadno nasadíte na penis. Má to ale jednu "nevýhodu" – po výstřiku a změknutí penisu už nedrží tvar, takže si další číslo střihnete až ve chvíli, kdy se do vašeho penisu vrátí sexuální síla. Pokud chcete v sexu pokračovat hned po výstřiku, mrkněte na pevné návleky z materiálu, který drží tvar.

Mezi nejoblíbenější patří návleky z realistických materiálů, protože dokonale imitují lidskou pokožku, jsou příjemné na dotek a snadno se zahřejí na teplotu těla. Díky tomu budete mít vy, ale hlavně vaše partnerka pocit, jako byste ji obhospodařovali pravým penisem.

Při výběru myslete na typ návleku, jeho design a velikost. Záleží na tom, co od návleku očekáváte a jaké na něj máte požadavky. Některé návleky vibrují, další mají poutko či otvor na varlata, aby na nádobíčku lépe držely, u jiných zase můžete upravit jejich velikost. U návleků s poutkem či otvorem je důležité sledovat jejich vnitřní délku, aby vám do nich penis dokonale pasoval.

Při výběru se nebojte zeptat svého partnera na jeho preference, jelikož jeho pohodlí a spokojenost jsou důležitou součástí žůžo sexuálního zážitku pro oba.

Jak používat návlek na penis

Návlek na penis se používá snadno. Nejprve postavte své torpédo do pozoru a pak návlek podle potřeby roztáhněte a nasaďte na penis. S nasazováním vám pomůže troška lubrikačního gelu. Pokud má návlek poutko nebo otvor na varlata, tak jím po nasazení návleku na penis své ořechy protáhněte.

Před i po každém použití je potřeba návlek na penis pořádně umýt. Postačí teplá voda a jemné mýdlo, případně použijte speciální dezinfekci na erotické hračky. Po umytí návlek pořádně osušte a uložte na temné a suché místo tak, aby se nemazlil s jinými hračkami. Pokud máte návlek z realistického materiálu, je potřeba celý jeho povrch (z vnější i vnitřní strany) ošetřit speciálním pudrem.

TIP: Návleky neslouží jako kondom, takže se raději chraňte i latexovou pláštěnkou. Ta vám navíc usnadní i čištění a nasazování návleku, protože už bývá nalubrikovaná.

Objevte všechny výhody návleku na penis

Návlek na penis je skvělý způsob, jak zažít větší zábavu při sexuálních aktivitách a intenzivnější prožitek i orgasmus. Tak neváhejte, vyberte si ten správný z naší široké nabídky a připravte se na večer plný elektrizující zábavy!