56 položek celkem
Návlek na penis Renegade POWER CAGE
569 Kč
4127
Návlek na penis/masturbátor Nature Skin 7079
Návlek na penis BE SHANE!
Bestseller
899 Kč
4715
Erekční kroužek TitanMen Cock Cage Blue 4057
Návlek na penis Renegade POWER CAGE  černý 10637
Prodlužovací návlek na penis Get Real Large 10585
Návlek na penis Renegade POWER EXTENSION 7856
Nahoru
Další produkty
Na penis

Nenarostl vám ptáček do patřičných rozměrů? Nevadí! Návleky na penis promění váš páreček v kladivo na vaginy. Chcete ho mít delšího, tlustšího nebo déle vydržet? Račte si vybrat.

Návleky na penis z vás udělají krále hlubokých zásunů. Yoo, takže drahá bude v ráji, ale co vy? Pohybem uvnitř tunýlku bude váš penis stimulován podobně jako v masturbátoru. Takže boží!

A až svou ženušku protáhnete obří umělou klobásou, za odměnu vám s chutí přeblafne páreček.

Co je návlek na penis?

Návlek na penis je erotická pomůcka určená pro všechny muže, kteří chtějí snadno a rychle zvětšit svoji raketu a dopřát tak svojí partnerce nebývalou rozkoš při sexu. Některé kousky udělají radost také chlapákům, kteří trpí obtížemi s erekcí. To hravě vyřeší pevné návleky a nástavce na penis.

Kromě většího objemu přinese návlek na penis i větší sexuální zážitek pro vás i vaši partnerku. Navíc, pokud máte potíže s předčasnou ejakulací, může vám pomoci oddálit výstřik. Jestliže tedy chcete povzbudit své sebevědomí a užít si sex na maximum, neváhejte a vyzkoušejte návlek na penis.

TIP: Možná nevíme, jak proměnit užovku v anakondu, ale zato víme, jak prodloužit penis o pár centimetrů. Přečtěte si článek o dostupných metodách zvětšení penisu a překvapte svou polovičku. 


Jaké existují typy návleků na penis?

Návleky na penis jsou k dispozici v různých velikostech a z různých materiálů, aby odpovídaly potřebám každého muže. Mezi základní typy patří otevřené a prodlužovací návleky.

Otevřené návleky jsou buď výrazně texturované, nebo mají tlusté stěny, takže zvětší průměr vašeho torpéda, ale nepřidají centimetry do délky. Partnerka si tak užije žůžo naplnění, anž byste jí "zmasakrovali" čípek. Většinou pevně obejmou penis, takže zafungují podobně jako erekční kroužek, a zároveň nezakrývají žalud, takže nijak nesnižují prožitek a můžete zvesela stříkat, kam je vám libo.

Prodlužovací návleky mají uzavřenou špičku a přidají vám tak cenťáky nejen na šířku, ale hlavně na délku. Z vašeho penisu se tak rázem stane pořádné kladivo rozkoše. Návleky navíc zakryjí žalud (tedy nejcitlivější místo na penise), takže vám mohou pomoci k delším výkonům. Nemusíte se ale bát, že byste si to neužili – penis se stále v návleku trochu pohybuje, takže o rozkoš nepřijdete ani vy.

Kromě těchto základních návleků na penis u nás najdete i speciální návleky na oddálení ejakulace (fungují tak, že zakryjí žalud a uzdičku, tedy nejcitlivější místečka na pánské chloubě), návleky, které zmenšují délku nádobíčka (fungují jako měkký nárazník, který při sexu brání plnému zasunutí penisu do vaginy a narážení do čípku) a návleky na varlata (dopřejí vašim koulím příjemné sevření a podrží je u těla).

Jak vybrat návlek na penis?

Návleky bývají vyrobené z gelového materiálu, silikonu nebo realistického TPR či TPE. Všechny materiály jsou krásně pružné a měkké, takže návlek snadno nasadíte na penis.

Mezi nejoblíbenější patří návleky z realistických materiálů, protože dokonale imitují lidskou pokožku, jsou příjemné na dotek a snadno se zahřejí na teplotu těla. Díky tomu budete mít vy, ale hlavně vaše partnerka pocit, jako byste ji obhospodařovali pravým penisem.

Při výběru myslete i na typ návleku, jeho design a míru zvětšení penisu. Záleží na tom, co od návleku očekáváte a jaké na něj máte požadavky. Nebojte zeptat svého partnera na jeho přání a potřeby, jelikož jeho pohodlí a spokojenost jsou důležitou součástí žůžo sexuálního zážitku pro oba.

Některé návleky vibrují, jiné mají poutko či otvor na varlata, aby na nádobíčku lépe držely, u dalších zase můžete upravit jejich velikost. O extra stimulaci partnerky se postará návlek na penis s výstupky. Vyberte si takový, který splňuje vaše požadavky.

Vyzkoušejte návlek na penis, který drží tvar

Realistické návleky na penis jsou sice super, ale jsou hodně měkké a po ejakulaci a mírném ochabnutí penisu už nedrží tvar. Pokud chcete pokračovat v sexu i po výstřiku, je potřeba vybrat návlek nebo nástavec na penis z pevnějšího materiálu.

, Tým YOO.cz

Padne návlek na penis na jakýkoliv penis?

Návlek na penis bývá vyroben z pružného materiálu, takže se snadno přizpůsobí průměru vašeho penisu. Především u návleků s poutkem či otvorem je potřeba sledovat jejich vnitřní délku, aby vám do nich penis dokonale pasoval.

Pokud k vám byla příroda štědrá a nadělila vám široký penis, může vám být návlek příliš těsný, proto raději vybírejte kousky s větším vnitřním průměrem. Pro pány s mikropenisem jsou zase vhodnější pevné nástavce. Jestliže máte extra dlouhý penis a potřebujete pouze zvětšit průměr penisu, volte raději otevřený návlek na penis.

U některých návleků lze jejich velikost upravit. Některé návleky bez poutka či otvoru na penis můžete zastřihnout na požadovanou délku, takže je snadno přizpůsobíte délce svého penisu, přičemž míra prodloužení zůstane stejná.

U jiných návleků je zase součástí balení i zátka, pomocí které vyplníte špičku návleku, čímž zmenšíte vnitřní délku návleku a zároveň zvětšíte míru prodloužení penisu. Tuto zátku většinou můžete délkově upravit podle potřeby.

Jak používat návlek na penis

Návlek na penis se používá snadno. Nejprve postavte své torpédo do pozoru a pak návlek podle potřeby roztáhněte a pomalu nasaďte na penis. S nasazováním vám pomůže troška lubrikačního gelu. Pokud má návlek poutko nebo otvor na varlata, tak jím po nasazení návleku na penis své ořechy protáhněte.

Před i po každém použití je potřeba návlek na penis pořádně umýt. Postačí teplá voda a jemné mýdlo, případně použijte speciální dezinfekci na erotické hračky. Po umytí návlek pořádně osušte a uložte na temné a suché místo tak, aby se nemazlil s jinými hračkami. Pokud máte návlek z realistického materiálu, je potřeba celý jeho povrch (z vnější i vnitřní strany) ošetřit speciálním pudrem.

TIP: Návleky neslouží jako kondom, takže se raději chraňte i latexovou pláštěnkou. Ta vám navíc usnadní i čištění a nasazování návleku, protože už bývá nalubrikovaná.

Objevte všechny výhody návleku na penis

Návlek na penis je skvělý způsob, jak zažít větší zábavu při sexuálních aktivitách a intenzivnější prožitek i orgasmus. Tak neváhejte, vyberte si ten správný z naší široké nabídky a připravte se na večer plný elektrizující zábavy.