Šukací stroje a erotický nábytek

Nejprodávanější

26 položek celkem
Úžasná stolička na sex
ZDARMAZDARMA
2 099 Kč
2975
Sex houpačka na dveře Taboom No. 1
819 Kč
10559
Podložka pro milování Liberator Jaz
ZDARMAZDARMA
2 499 Kč
6003
Poutací BDSM kříž na zeď ZADO
ZDARMAZDARMA
6 499 Kč
3696
Šukací stroje a nábytek

Partner vám nestačí nebo stále hledáte toho pravého? Nedržte celibát! Neúnavné šukací mašiny nepřestanou, dokud je nevypnete. A pokud chcete u sexu pohodlíčko, pomůže vám erotický nábytek. Nové polohy jsou s ním na dosah a u těch běžných se tolik nenadřete. Nejsme přeci v posilovně.

Šukací stroje (v originálu Love machine nebo fucking machine) jsou erotické mašiny, které potěší ženy i muže. Milostné stroje mají imitovat klasický i anální sex. Tak co, necháte se osouložit?

Erotický nábytek zase pomáhá zpříjemnit a usnadnit milování. Kromě ergonomicky tvarovaných polštářů zde také najdete i BDSM nábytekhoupačky na sex či vibrační sedátka. To bude jízda!

Jak vypadají šukací stroje?

Fucking machines se můžete najít v mnoha variantách. Většinou se jedná o různá nafukovací sedátka či lehátka s dildem, které se pohybuje tam a zpátky. Rychlost přírazů je nastavitelná, dildo většinou vibruje a můžete ho vyměnit i za jiného krasavce.

S erotickým nábytkem zažijete nové věci

Erotický nábytek vám dovolí vyzkoušet zbrusu nové polohy. Stylové a rozmanitě tvarované podložky, polštáře a matrace, doslova lákají k objevení nepřeberného množství nových vzrušujících sexuálních pozic. YOOoo, to budou experimenty.

TIP: Šukací stroj je na vás už moc (velký, těžký, komplikovaný)? Sáhněte po šikovném vibrátoru – je menší, ale rozmazlovat vás bude znamenitě. Nasosejte inspiraci v našem vrrrrrrnivém průvodci a vyberte si společníka pro vzrušující chvíle.