28 položek celkem
Pouta na ruce podšitá umělým kožíškem 2660
Bondage postroj s obojkem a pouty Bad Kitty 6219
Poutací kříž Hogtie Kit
579 Kč
2461
Hedvábná pouta na ruce Bijoux Indiscrets 2959
Luxusní pouta na zápěstí a stehna Taboom 8163
Pouta na ruce s popruhy na dveře Taboom
659 Kč
10560
SCANDAL Univerzální pouta, sada
929 Kč
2811
Bondage set saténových stuh Bad Kitty  5 ks 8799
Luxusní pouta na ruce Taboom
Výprodej
549 Kč
8157
Pouta na ruce Taboom
Výprodej
509 Kč
10567
Široká pouta na ruce MAZE, černá
759 Kč
8085
Kožená pouta na ruce s karabinkou ZADO
679 Kč
2068
Kožená pouta na ruce s kovovými nýty ZADO 7207
SCANDAL Korzetová pouta se šněrováním 2568
SCANDAL Univerzální nastavitelná pouta 6236
SCANDAL Univerzální pouta na ruce nebo nohy 2437
Světélkující pouta na ruce Taboom
469 Kč
10553
Tenká pouta na ruce MAZE, černá
679 Kč
8087
Kožená pouta na ruce KARESS MEGAN
ZDARMAZDARMA
1 299 Kč
10718
Pouta na ruce

Milá zlobí a vystrkuje na vás drápky? Nasaďte jí pouta na ruce a dejte jí lekci poslušnosti. Pak už si s ní můžete dělat, co chcete. Nebo si role prohoďte a vydejte se napospas partnerčiným choutkám. Yoo, to bude divoký.

Co by to bylo za BDSM hrátky bez erotických pout? Všechny nenechavé a zlobivé ručičky spolehlivě znehybní šikovná pouta na ruce. YOOooo, tak jaké okovy své polovičce nasadíte? Výběr je nekonečný – budou to kovová, plyšová, stylově prošívaná nebo snad kožená pouta?

TIP: Máte doma fajnovku, která se otočí za každou ozdůbkou? Nasaďte jí ozdobná pouta.

Pouta na ruce okoření vaše radovánky

Spoutejte svou lásku a dělejte si s ní cokoliv se vám zamane, vrrrrr. Erotická pouta na ruce jsou ideální hračka pro začátečníky v oblasti BDSM, protože pohyb omezí jen mírně. Pro důkladnější znehybnění pak zvolte například pouta na postel, která vaši oběť zájmu doslova přišpendlí k posteli. Jupíí, už vám nikam neuteče.

TIPPokud vás rajcuje pocit naprosté odevzdanosti, či naopak nadvlády, pak je bondage přesně pro vás. Ještě jste bondage nikdy nezkoušeli? Tak hurá na to, než vám vaše polovička uprchne z postele. Ale nebojte, omezovat pohyb je brnkačka a zvládnou to i úplní začátečníci. Naučte se to v článku Jak na bondage.


Jak vybrat pouta na ruce

Pouta na ruce se dodávají v různých typech, barvách a materiálech. Nejprve si zjistěte, jaký typ vám sedí nejvíc a které materiály jsou pro vás nejpřitažlivější. Nejčastějšími materiály jsou kůže, silikon, neopren nebo nylon. Začátečníci ocení pouta z měkkých materiálů, jako je plyš nebo textil. Kovová pouta nejsou pro citlivky, protože můžou nepříjemně tlačit.

Erotická pouta by měla být vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou bezpečné pro pokožku a nezpůsobují alergické reakce. Také by měla být dostatečně velká, aby byla pohodlná a zároveň neškrtila ruce. Pokud jsou příliš těsná, mohou omezit krevní oběh a způsobit nepříjemné pocity nebo bolest.

Pouta na ruce by se měla vždy dát snadno rozepnout. Začátečníci budou vděční za pouta se suchým zipem, protože je rozepnete snadno a rychle za jakékoliv situace. U kovových pout si nezapomeňte zkontrolovat, že mají bezpečnostní pojistku pro odemčení bez klíčku. YOOoo, hrát si v posteli s pravými policejními pouty, ztratit klíček a pak to vysvětlovat zámečníkovi není moc sexy.

Jak bezpečně používat pouta na ruce

Pouta na ruce musíte používat zodpovědně. Proto je klíčová komunikace s partnerem a ohleduplnost k jeho přáním a potřebám. Vyjasněte si, co od her s pouty očekáváte, co chcete vyzkoušet a jaké jsou vaše limity.

Do hraní s BDSM pomůckami se nikdy nepouštějte pod vlivem alkoholu či návykových látek a spoutaného partnera nikdy nenechávejte o samotě. Pouta příliš neutahujte, abyste nezaškrtili krevní oběh. Průběžně kontrolujte stav rukou vašeho partnera a v případě byť sebemenšího náznaku problému pouta sundejte.

Zkombinujte pouta na ruce s dalšími BDSM pomůckami

Pokud chcete partnera pořádně znehybnit a potrápit, samotná pouta na ruce vám nejspíše stačit nebudou. Zkombinujte je s dalšími BDSM pomůckami, třeba pouty na nohy, obojkem, maskou na oči nebo roubíkem.

, Tým YOO.cz

Pouta na ruce přinesou do vašich her jiskru

Užijte si smyslné hrátky ve dvou a vyzkoušejte nové nápady v rámci BDSM her. Máme pro vás širokou nabídku pout na ruce, takže si jistě vyberete taková, která budou splňovat vaše představy.