Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.
118 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Kosmetické sady

Erotické kosmetické sady vám sice nepřinesou hezčí vnady, ale postarají se o zábavnější partnerské hrátky a intenzivnější prožitek. A to je přesně to, co v posteli chcete, nebo snad néé?

Udělejte radost sobě nebo své polovičce. Kosmetické sady jsou plné voňavých radostí, které vám zpříjemní péči o tělo i vlasy, intimní hrátky nebo relaxační koupel. Navíc jsou často v krásném balení, takže udělají radost, ať už je darujete přítelkyni, manželovi, kamarádce či babičce. Mmm, to bude bááájo.

Co všechno najdete v kosmetických sadách?

V kosmetických sadách najdete například různá mýdla, šampony, koupelové pěny, masážní svíčky nebo oleje či gely, které obyčejnou masáž promění v královský zážitek. Sady šumivých bomb každého naladí na voňavou relaxační vlnu. Sady lubrikačních gelů a stimulujících gelů a krémů pro ženy i muže zase zdokonalí zážitky z milování.

TIP: Vybrali jste si nějakou voňavoučkou koupelnovou sadu? Tak si odfrkněte v domácích lázních, za kterými nemusíte cestovat světakraj, ani se nakládat do vody s cizími lidmi. Inspiraci, jak se doma zrelaxovat najdete v článku Vykouzlete si ty nejvoňavější domácí lázněYOOoo, to bude parádička!


Jak vybrat správnou kosmetickou sadu

Zamyslete se nad tím, co přesně od kosmetické sady očekáváte. Potřebujete sadu pro péči o pleť, vlasy, nehty nebo celkovou péči o tělo? Hledáte kosmetiku pro ženu, nebo muže?

Zvažte také, zda máte specifické problémy, které byste chtěli řešit (např. suchá pokožka, akné, poškozené vlasy atd.), a jaký typ pokožky máte. Jen tak vyberete kosmetickou sadu, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Přečtěte si pozorně, jaké produkty jsou součástí kosmetické sady. Ujistěte se, že obsahuje produkty, které vás zajímají a které budete pravidelně používat.

Jestliže hledáte dárkovou sadu kosmetiky, rozhodujte se také podle jejího designu a vůně. Jen pěkně zabalená sada kosmetiky totiž přinese tu pravou radost. Některé jsou v luxusní dárkové krabici, jiné dostanete v praktické kosmetické tašce.

Co vybrat místo kosmetické sady?

Chlapi, ruku na srdce. Kdo z nás umí vybrat dobrou sadu kosmetiky? Přiznám se, že bych volil podle vzhledu. Je to sice podobné, jako byste nechali partnerku vybrat vám auto podle barvy, ale na druhou stranu je kosmetika jistota. Uděláte radost a vypadá to hezky.

Pokud však vybíráte dárek pro někoho, koho dobře znáte a víte, že to není uplná konzerva, podívejte se na erotické sady. Najdete mezi nimy elegantní i pikantnější kousy a pokud je obdarovaný/á rozbalí ihned, obvykle rozproudí diskusi pikantním směrem.

, Tým YOO.cz

Kosmetická sada potěší každého

Dárková sada kosmetiky udělá radost nejen vám, ale i vašim blízkým. Pojďte si vybrat z naší bohaté nabídky voňavých kosmetických sad tu pravou.