Erotické povlečení

Nejprodávanější

10 položek celkem

Můžete na sebe lít litry masážního oleje, mít mokré orgasmy i bohaté výstřiky. Na nepropustných lakovaných prostěradlech je vše možné. Od teď už nebudete muset usínat na chladnoucím spermatu nebo bojovat s fleky od lubrikačních gelů.

Lakované prádlo čili "lack" je název pro speciální materiál s lesklým povrchem, který je velmi často používán pro erotické sexy prádlo, kostýmy a doplňky. Na první pohled se lack velmi podobá latexu, ale má tu výhodu že nejen cenově se jedná o levnější erotické spodní prádlo oproti latexu, ale lakované prádlo je méně náročné na údržbu a zacházení s ním. V lackovém spodním prádle kam spadají lackové podprsenky, kalhotky i lakované korzety budete vypadat neuvěřitelně sexy a dráždivě. Lack dokonale obepne postavu a dodá vám na vyzývavosti. 

Prostěradlo, které musí mít doma každý, kdo miluje vůni PVC a divoké hrátky s olejíčky nebo voskem. Prostěradlo jsou naprosto nepropustná, nikdy si i při tom největším divočení nezašpiníte matraci a postel. V nabídce jsou také potahy na deku a polštář.

Prostěradlo

Svoji postel oblečte do nového kabátku v černé, červené, fialové a bordeaux barvě. Rozměry prostěradla jsou 200 x 230 cm.

Povlečení na peřinu/deku

Povlečení nabízíme v klasické černé barvě o velikosti 135 x 200 cm.

Potah na polštář

Složte hlavu na vinylový černý nebo bordeaux polštář. Potah je velikosti 80 x 80cm.