Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.
87 položek celkem
Stahovací erekční kroužek Dorcel
259 Kč
6139
Stahovací erekční kroužek
89 Kč
2882
Vibrační erekční kroužek Thor
779 Kč
10614
Anální hák s kroužkem na penis/varlata 2858
Erekční kroužek TitanMen Cock Cage Blue 4057
Trojitý kroužek na penis Maximizer Enhancer 5545
Dvojitý silikonový erekční kroužek Jock 9089
Nahoru
Další produkty
Erekční kroužky

Kdo chce ptáka jako kladivo či pevnou skálu mít, erekční kroužek si musí nasadit! Udržte si v pozoru penis i sebevědomí! Erekční kroužky vás nenechají ve štychu – penis pevně zaškrtí a tak z něj síla nevyprchá.

Chcete mít nádobíčko jako šutr a delší erekci? Zaškrťte si penis erekčním kroužkem, aby z něj ta síla nevyprchala. Vyberte si svého favorita ze široké nabídky erekčních kroužků na penis, ať už vibračních či nevibračních. Ať se rozhodnete pro jakýkoliv, váš vercajk bude tvrdší a výkonnější.

Jak fungují kroužky na penis?

Erekční kroužek se nasazuje na ztopořený penis, který zaškrtí a zabrání tomu, aby z něj odtekla krev. Jupííí. U kroužků platí pravidlo, že čím tlustější stěnu má, tím lépe penis zaškrtí. Brnkačka.

Kromě klasických erekčních kroužků u nás najdete specialitky, jako například vibrační erekční kroužky a kroužky se stimulací klitorisu, které povýší vaše společné hrátky, nebo erekční smyčky s nastavitelnou mírou zaškrcení.

INFO: Maximální doporučená doba, po kterou byste měli mít nasazený erekční kroužek, je cca 20 minut.

TIPCo kroužek umí už víte… ale jak s ním zacházet? Nošení erekčních kroužků má svá pravidla – mrkněte se na článek o erekčních kroužcích a zjistěte, jak na to. YOOoo, konečně budete mít kládu jako šutr!