Dvojitá a oboustranná dilda

Nejprodávanější

35 položek celkem
Oboustranné dildo Crystal Jellies 12"
549 Kč
7728
Skleněné dildo ICICLES No. 8
769 Kč
4674
Oboustranné dildo Double Dong in a Bag 13" 10666
Oboustranné skleněné dildo Icicles No. 55 8487
Oboustranné silikonové dildo Bad Kitty
829 Kč
5417
Oboustranné skleněné dildo Sensual Glass Xena 8599
Dvojitá a oboustranná

Potřebujete projet oba tunýlky zároveň? Nebo toužíte po dvou hřebečcích najednou? Osedlejte si dvojitá dilda a rajtujte, co dírky ráčí! A pokud chcete svou rozkoš sdílet, ponechte své lásce druhý konec oboustranného dilda. To bude jízda!

Projeďte obě své dírky najednou – dvojitá a oboustranná dilda zvládnou současně rozmazlovat vaginu i zadní vrátka. YOO, konečně poznáte opravdové dobrodružství.

Rozdíl mezi dvojitým a oboustranným dildem

Chcete si užít sólo jízdu? Kratší dilda s různě tvarovanými konci pro vás budou to pravé ořechové –  jedno z ramen většinou bývá užší, aby se snáze zasouvalo do zadních vrátek. Nebo chcete své potěšení s někým sdílet? V tom případě sáhněte po dlouhém oboustranném dildu a užijte si rozkoš spolu.

NEŽ ZAČNETE: Dovádění na dvojitém nebo oboustranném mackovi bez mazadla, to není žádná hitparádaLubrikant je všemocný – stačí pár kapek a jízda bude mnoooohem klouzavější. Mrkněte na článek o lubrikantech a už se nikdy nezadrhnete. 


Jak vybrat dvojité či oboustranné dildo

Nejprve si rozmyslete, jakým způsobem chcete dildo využívat. Pro sólo jízdu se hodí jak dvojitá, tak oboustranná dilda (ta ale musí být dostatečně ohebná, pokud chcete potěšit vaginu a zadeček najednou), pro sdílení dilda s partnerem je zase vhodné dlouhé oboustranné dildo.

Podle svých potřeb a zkušeností zvolte správnou velikost. Pro dvojité zásuny se hodí dilda se dvěma různě velkými průměry, a to zejména ve chvíli, kdy nemáte moc zkušeností se zadkohrátkami. Užší konec totiž do zadečku dostanete snadněji.

Vyberte si správný materiál. Hodně oblíbený je silikon, který je bezpečný pro lidské tělo, ohebný a příjemný na dotek, a realistické materiály, které jsou krásně měkké a na pohled i dotek napodobují lidskou pokožku.

Zaměřte se i na detaily – dvojitá i oboustranná dilda mohou být jak realistická, tak i elegantně tvarovaná. Pokud chcete výraznější stimulaci, volte dildo se stimulačními výstupky, výraznější texturou nebo žilkováním. Pro hands-free masturbaci a upnutí dilda do postroje se vám zase bude hodit silná přísavka.

Jak se starat o dvojité dildo

Dvojité dildo před a po každém použití vyčistěte. Postačí vám k tomu teplá voda a jemné mýdlo, pro důkladnější očistu ale použijte speciální dezinfekční prostředek na erotické pomůcky. Hodí se obzvláště ve chvíli, kdy dildo využíváte k análnímu potěšení. K čištění nepoužívejte alkohol, benzín ani jiné chemické čističe, které by mohly materiál dilda poškodit.

Po vyčištění oboustranné dildo důkladně osušte a uložte jej na suché místo mimo dosah přímých zdrojů světla. Tak zabráníte tvorbě plísní. Pokud je váš miláček z realistického materiálu, měli byste jeho povrch po osušení ošetřit speciálním pudrem.

Nezapomeňte na kompatibilitu materiálu s lubrikantem – to, že je jeden lubrikant skvělý pro jednu hračku, neznamená, že bude fungovat i pro vaše nové dildo. Nejlepší je dodržovat pokyny od výrobce, všeobecně ale platí, že na hračky ze silikonu, TPR a TPE nesmí přijít silikonový lubrikant.

Prožijte příjemné chvíle s dvojitým či oboustranným dildem

Dvojitá a oboustranná dilda přinesou do vašeho sexuálního života svěží vítr. O samotě vám dopřejí různé druhy stimulace, zaplnění obou otvorů či pořádné naplnění jednoho z nich, při párových hrách je zase můžete sdílet se svou polovičkou a užívat si společné chvíle rozkoše. Tak už na nic nečekejte a pojďte si vybrat z naší nabídky dvojitých a oboustranných dild to své.