6 položek celkem
Šukací stroje

Připravte se na pořádné rajtování! Šukací stroje vám provětrají všechny otvory. Neusínají, nepadají únavou a nikdy jim nedojde dech. Konečně nabíječi k pohledání. YOOooo, bušte do toho od svítání do svítání!

Potřebujete pořádně ohoblovat, ale partner je v nedohlednu? Pořiďte si šikovného a neúnavného pomocníka. Šukací stroje (v originálu Love machine nebo fucking machine) jsou erotické mašiny, které potěší ženy i muže. Milostné stroje mají imitovat klasický i anální sex. Tak co, necháte se osouložit?

TIP: Kdo maže, ten jede, proto nezapomeňte na lubrikační gel.

Jak vypadají šukací stroje?

Fucking machines můžete najít v mnoha variantách. Většinou se jedná o různá nafukovací sedátka či lehátka s dildem, které se pohybuje tam a zpátky. Rychlost přírazů je nastavitelná, dildo většinou vibruje a můžete ho vyměnit i za jiného krasavce.

TIP: Šukací stroj je na vás už moc (velký, těžký, komplikovaný)? Sáhněte po šikovném vibrátoru – je menší, ale rozmazlovat vás bude znamenitě. Nasosejte inspiraci v našem vrrrrrrnivém článku a vyberte si společníka pro vzrušující chvíle. 


Co jsou šukací stroje a proč je používat

Erotické stroje (známé také jako fucking nebo sex machine) jsou zařízení, která slouží k poskytování sexuální stimulace pomocí mechanického pohybu dilda či vibrátoru.

Sex machine mohou být použity jednotlivci nebo páry, a to jak pro masturbaci, tak i společný sexuální zážitek. Sex stroje se obvykle ovládají pomocí dálkového ovladače a mohou mít různé příslušenství a nástavce, aby se přizpůsobily vašim potřebám.

Jak používat sex machine

Začněte tím, že si přečtete návod a erotický stroj důkladně vyčistíte, především tedy dildo nebo vibrátor, kterým se necháte obšťastňovat. Poté si zvolte vhodné umístění a snažte se vytvořit co nejvíce komfortní prostředí. V případě potřeby použijte dostatek lubrikačního gelu, abyste snížili tření.

Začněte s nejpomalejšími přírazy, abyste si zvykli na nový druh stimulace a mohli si najít nejvhodnější polohu, a poté můžete začít experimentovat s různým nastavením. Pokud má stroj vyměnitelné nástavce, vyberte si takový, který vyhovuje vašim potřebám.

Nebojte se šukací stroj zkombinovat i s jinými erotickými hračkami a stimulačními technikami. Zatímco se mašina bude starat o váš bod G či zadeček, rozmazlujte svůj klitoris třeba womanizerem, nebo si pohrajte se svými bradavkami.

Pokud chcete erotický stroj používat s partnerem, nezapomeňte na komunikaci. Vyjasněte si, co od stroje očekáváte a jak jej chcete používat. Během akce pak buďte ohleduplní k partnerovým potřebám.

Odpovědi na časté otázky týkající se šukacích strojů

Jsou sex stroje bezpečné?
Ano, jsou navrženy s ohledem na bezpečnost uživatele. Je však důležité vybrat kvalitní model, používat jej podle instrukcí výrobce a dodržovat základní bezpečnostní opatření

Jsou erotické stroje vhodné pro páry?
Ano, některé stroje jsou sice určeny výhradně pro sólo jízdu, ale najdete i modely vhodné pro párové dovádění a potěšení obou v páru.

Jsou sex stroje drahé?
Na to není jednoznačná odpověď, protože cena sex strojů se liší v závislosti na konstrukci modelu, značce, počtu funkcí a stimulačních programů a kvalitě.

Jak si vybrat správnou fucking machine?

Než začnete vybírat sex stroj, zvažte, co přesně od něho očekáváte. Chcete stimulovat vaginu, klitoris nebo anální oblast? Chcete si se strojem užívat sami, nebo s partnerem? Podle toho pouvažujte nad funkcemi stroje, jako je síla a rychlost pohonu, ovládání, velikost a hmotnost či typy nástavců.

Zvažte i svoje zkušenosti. Pokud jste začátečník, mohou pro vás být vhodnější jednodušší a levnější erotické stroje s menšími nástavci. Jestliže jste ale zkušený experimentátor, pak svoje choutky uspokojte klidně pokročilejším modelem s více funkcemi a mnoha vyměnitelnými nástavci.

Také si určete svůj rozpočet a promyslete si, kolik jste ochotni utratit. Před nákupem sex stroje si pročtěte i recenze od ostatních uživatelů. To vám může poskytnout užitečné informace o kvalitě a výkonu sex stroje.

Vyzkoušejte šukací stroj do ruky

Hledáte erotický stroj, který bude přirážet a zároveň se s ním bude snáze manipulovat? Mrkněte se na přirážecí vibrátory. Sice u nich většinou nejde měnit nástavce a přírazy nejsou tak intenzivní jako u šukacích strojů, ale jsou menší a lehčí, takže je udržíte v ruce. Navíc jsou mnohem levnější.

, Tým YOO.cz

Užijte si vzrušující jízdu na sex mašině

Sex mašina přinese svěží vítr do vaší ložnice a užijete si s ní spoustu vzrušující zábavy, ať už jste sami nebo ve vztahu. Vyberte si z naší nabídky úžasných erotických strojů a vyrazte na jízdu plnou rozkoše.