Pouta na postel

Nejprodávanější

5 položek celkem
Pouta na postel

Chce vzít roha? Nemá šanci! Použijte pouta na postel a udržte si svou kořist v postýlce. Tělo přišpendlené k posteli, nohy roztažené. YOOoo, to bude noc.

Toužíte svou zlobivou polovičku povalit na postel a pořádně ji ohoblovat zepředu i zezadu? Chcete mít nad ní úplnou moc? Zajistěte si volné pole působnosti! Pouta na postel spolehlivě udrží ruce i nohy na místě a dokonale vašeho miláčka přišpendlí k posteli.

Pouta na postel udrží lásku v posteli

Nepotřebujete ani postel s vysokým čelem – tato erotická pouta spojuje pás, který se provléká pod matrací. Pomocí nich pak partnerce pěkně roztáhnete ruce a nohy podobně jako s roztahovací tyčí. YOOoo, bondage nikdy nebyla jednodušší!

TIP: Ještě jste pouta na postel nikdy nezkoušeli? Tak hurá na to, než vám vaše polovička uprchne z postele. Ale nebojte, omezovat pohyb je brnkačka a zvládnou to i úplní začátečníci. Mrkněte se na náš článek o bondage, kde se dozvíte o dalších pomůckách i důležitých bezpečnostních pravidlech. 


Jak vybrat pouta na postel

Pouta na postel se dodávají v různých typech, barvách a materiálech. Nejprve si dejte čas zjistit, jaký typ vám sedí nejvíc a které materiály jsou pro vás nejpřitažlivější.

Popruhy i samotná pouta na ruce a nohy by měla být vyrobená z kvalitních a odolných materiálů, které jsou bezpečné pro pokožku a nezpůsobují alergické reakce. Nejčastějšími materiály jsou kůže, silikon, neopren nebo nylon. Začátečníci ocení pouta z měkkých materiálů, jako je plyš nebo textil.

Pouta by měla být dostatečně velká, aby byla pohodlná a zároveň neškrtila. Pokud jsou příliš těsná, mohou při BDSM svazování omezit krevní oběh a způsobit nepříjemné pocity nebo bolest. U pout do postele je zároveň důležité znát velikost své postele, protože od ní se odvíjí to, jak dlouhé potřebujete popruhy. Ideální jsou samozřejmě délkově nastavitelné popruhy, které můžete využít ve vícero pelíšcích, třeba když si je vezmete s sebou na dovolenou.

Pouta by se měla vždy dát snadno rozepnout. Na to je nejlepší zapínání na suchý zip, protože pouta rozepnete snadno a rychle za jakékoliv situace, ale zároveň pevně drží. Při výběru kovových pout zkontrolujte, že mají bezpečnostní pojistku pro odemčení bez klíčku.

Jak bezpečně používat pouta na postel

Je důležité si uvědomit, že BDSM pouta mohou být nebezpečná, pokud nejsou používána zodpovědně. Proto je při přivazování k posteli klíčová komunikace s partnerem a ohleduplnost k jeho přáním a potřebám. Vyjasněte si, co od her s pouty očekáváte, co chcete vyzkoušet a jaké jsou vaše limity.

Do bondage her a přivazování k posteli se nikdy nepouštějte pod vlivem alkoholu či návykových látek a spoutaného partnera nikdy nenechávejte o samotě. Pouta příliš neutahujte, abyste nezaškrtili krevní oběh. Průběžně kontrolujte stav rukou a nohou vašeho partnera a v případě byť sebemenšího náznaku problému pouta sundejte.

Použijte pouta na postel během sensual play

Pouta na postel jsou jako dělaná pro sensual play. Přivažte partnera k posteli, zavažte mu oči a pohrajte si s jeho smysly. Použijte na něj třeba šimrátko, důtky, barvu na tělo, Wartenbergovo kolečko, BDSM svíčku nebo vychlazené skleněné dildo.

, Tým YOO.cz

Objevte krásu pout do postele

Milostné hrátky s pouty do postele vám přinesou intenzivnější potěšení a pořádně žhavé chvíle. Vyberte si z naší široké nabídky žůžo pout na postel ta pravá a užijte si společné experimentování a objevování.