19 položek celkem
PISS

Láká tě miláček na šampaňské či zlatý déšť? Proudy moči dostaneš. Užijte si smyslné PISS hrátky. Díky kolíkům do penisu, katetrům, cévkám i praktickým roubíkům nepadne ani kapka zlatavého moku nazmar.

Už jste svou polovičku počůrali, nebo se na to teprve chystáte? Zlatavému moku třikrát hurá! Počůrat můžete svého subíka – hned bude vědět, kde je jeho místo.

Co je vlastně na pissingu tak super? Někdo milují barvu moči, její vůni a chuť a vzrušuje je, když svou lásku mohou pozorovat při močení nebo když po nich partner močí.

Pomůcky pro piss

U nás najdete všechno potřebné pro to, aby ani kapička nepadla nazmar – rozevírací roubíky, stříkající dilda a nejrůznější cévky. Nechcete mít načůráno v posteli? Nepropustná prostěradla uchrání vaši matraci před potůčkem teplé rozkoše.

TIP: Piss můžete propojit se soundingem a cévkováním. Duté a dostatečně dlouhé katétry vám poslouží k odvodu zlatavého moku z močového měchýře, nebo naopak k napouštění vody dovnitř. Mrkněte na článek Sounding a cévkování pro začátečníky a prošťouchněte se k rozkoši.