Venušiny kuličky

Nejprodávanější

25 položek celkem
Sada venušiných kuliček Nomi Tang IntiMate 6099
Vyměnitelné venušiny kuličky bSwish bFit 5660
Venušiny kuličky Black Velvets
369 Kč
3500
Venušiny kuličky Black Balls Velvet
449 Kč
5808
Unikátní venušiny kuličky Joyballs secret 4554
Venušiny kuličky XXL Smile
559 Kč
5229
Venušiny kuličky

Máte po posilování vyplavené endorfiny nebo pevnější zadek, ale orgasmus se vám při něm nepoštěstí? Změňte to. Pořiďte si venušiny kuličky. Vytrénujte pánevní svaly na maximum a užívejte si při tom.

Užijte si spoustu vzrušujících okamžiků a vytrénujte pánevní svalstvo k dokonalosti. Venušiny kuličky nejsou pouze krásnou a sexy hračkou pro ženy, ale i prospěšnou zdravotní pomůckou

V této kategorii najdete klasické nevibrační venušiny kuličky s vnitřními pohyblivými kuličkami, tak i vibrační a vyměnitelné kousky, jejichž váhu si nastavíte sama podle představ.

Jak často nosit venušiny kuličky?

Aby byl trénink efektivní, posilujte pánevní dno zhruba 30 minut denně a venušiny kuličky noste při přirozeném pohybu. Tím může být chůze, mírný běh, plavání, tanec nebo třeba úklid či vaření. Tyto činnosti rozhýbou tělo, vytvářejí jemnou pohybovou energii a stimulují tak vaginální svaly.

TIPPosílené svaly pánevního dna vám zajistí silnější kontrakce a explozivní orgasmus při klasickém sexu. Při pravidelném cvičení s venušinými kuličkami se navíc naučíte ovládat vaginální svaly, takže při milování ohromíte svůj protějšek "pevným stiskem". Přečtěte si průvodce venušinými kuličkami a dozvíte se mnohem víc. 


Co jsou venušiny kuličky

Kdo by řekl, že cvičení z domova a trénink svalů pánevního dna může být tak zábavný. Venušiny kuličky jsou dokonalým způsobem, jak posílit pánevní dno a užít si při tom příjemné pocity.

A co to vlastně je? Venušiny koule jsou většinou jedna nebo dvě napevno spojené kuličky, uvnitř kterých jsou narozdíl od vaginálních činek pohyblivá závažíčka. Ta při pohybu narážejí do jejich stěn a tyto nárazy pomáhají aktivovat pánevní svaly a zefektivňují trénink.

Vaginální kuličky stačí vsunout do pochvy a používat při běžných činnostech. Ležet s nimi nemá cenu, protože fungují díky gravitaci. Jakmile se totiž postavíte, začnou venušiny kuličky díky gravitaci vyklouzávat z vaginy. Vaším úkolem je pak sevřít pánevní svaly tak, abyste zabránily kuličkám ve vypadnutí.

Vibrační venušiny kuličky vám zpříjemní trénink vibracemi. Ty s dálkovým ovladačem pak můžete využít i pro zábavu v páru podobně jako vibrační vajíčko.

Proč používat venušiny kuličky?

Používání venušiných kuliček může přinést několik výhod a přínosů:

1) Posílení svalů pánevního dna – pánevní dno je skupina svalů, která podpírá orgány v pánevní oblasti, včetně dělohy, močového měchýře a konečníku. Posílení těchto svalů může vést ke zlepšení kontroly močení při potížích s inkontinencí, rychlejší rekonvalescenci po porodu, prevenci inkontinence a také k intenzivnějším orgasmům.

2) Zvýšení citlivosti – pohyb kuliček ve vagíně vytváří příjemné a stimulující pocity, které mohou zvýšit sexuální vzrušení a potěšení při předehře nebo během sexuálního aktu.

3) Zlepšení sexuálního prožitku pro obě strany – posílení svalů pánevního dna může vést k silnějším kontrakcím během orgasmu, čímž se zvýší intenzita prožitku. Pravidelné používání kuliček vede i ke zúžení vaginy, takže si partner užije těsnější zásun. Vy se navíc naučíte svaly pánevního dna vědomě ovládat, takže můžete partnerovi při sexu "sevřít" penis kdykoliv se vám zlíbí.

Této sexuální praktice se říká "pompoir" – žena objímá svou vagínou mužův penis a pomocí svalů jej stimuluje, jako by právě hrála na flétnu. U této techniky tak nedochází ke klasické penetraci s rytmickým zasouváním penisu do pochvy, ale k nehybné stimulaci penisu ženinou vagínou. Ideální je při provádění této dovednosti poloha na koníčka, kdy žena plně řídí celou situaci a může se zcela soustředit na poševní kontrakce. 

4) Uvolnění stresu – pánevní svaly jsou často napjaté kvůli stresu a napětí. Používání venušiných kuliček může pomoci uvolnit tyto svaly, což přináší pocit relaxace a snižuje napětí v pánevní oblasti.

5) Zábava a experimentování – vaginální kuličky mohou být zábavným a vzrušujícím způsobem prozkoumávat vlastní tělo a objevovat nové formy stimulace.

Jak vybrat správné venušiny kuličky

Při výběru správných venušiných kuliček je rozhodující jejich velikost a hmotnost. Pokud máte po klasickém porodu nebo pociťujete příznaky oslabeného pánevního dna (např. bolestivý sex, slabý orgasmus či samovolný únik moči), začněte s většími a lehčími venušinými koulemi (s průměrem cca 3,5 cm a hmotností kolem 50 g).

Pokud chcete venušiny kuličky používat preventivně a netrpíte žádnými potížemi, můžete si dovolit kuličky malé a těžší (kolem 70 - 80 g). Do větších hmotností se pusťte až ve chvíli, kdy bez problému zvládáte nosit lehčí kousky.

Pokud si nejste jistá, jakou hmotnost kuliček zvolit, nebo jen nechcete kupovat stále těžší a těžší kuličky, tak vyzkoušejte vyměnitelné venušiny kuličky – snadno si u nich nastavíte hmotnost podle svých potřeb.

Myslete i na výběr správného materiálu. Nejoblíbenější jsou venušiny kuličky ze silikonu, protože je zdravotně nezávadný, příjemný na dotek, snadno se čistí a rychle se zahřeje na teplotu těla. Za vyzkoušení ale stojí třeba i koule z nerezové oceli, které jsou skvělé na hrátky s teplotou.

Vyzkoušejte vibrační venušiny kuličky

Přemýšlíte, jak si trénink pánevních svalů zpříjemnit? Vyzkoušejte venušiny kuličky, které mají kromě pohyblivého závažíčka i vibrační motorek. Vibrace vám přinesou velice příjemné pocity a intenzivnější prožitek, takže posilování bude mnohem větší zábava.

, Tým YOO.cz

Jak používat venušiny kuličky při cvičení pánve

Venušiny kuličky jsou skvělým doplňkem ke Kegelovým cvikům. Při prvním zavádění kuliček se pohodlně položte na záda, uvolněte nohy a lehce je pokrčte. Naneste na kuličky dostatečné množství lubrikantu a jednu po druhé je zasuňte do vaginy směrem dopředu a nahoru tak, aby koncová smyčka zůstala venku podobně jako u zavádění tampónu.

Jakmile jsou venušiny kuličky uvnitř, tak se pomalu postavte a několikrát se projděte po pokoji, abyste si na ně zvykla. Aby byl trénink efektivní, měla byste cvičit zhruba 30 minut denně. Kuličky je navíc potřeba používat při přirozeném pohybu.

Vždy je důležité používat správnou hmotnost kuliček – příliš lehké vám v tréninku příliš nepomohou, příliš těžké zase neudržíte v sobě nebo budete svaly pánevního dna zbytečně přemáhat. Vždy naslouchejte svému tělu a v případě potřeby si udělejte přestávku, protože jen tak zajistíte, že budete trénovat svaly pánevního dna bezpečně a efektivně.

Postupným navyšováním hmotnosti zeefektivňujete trénink. Jakmile už o kuličkách uvnitř "nevíte", vyměňte je za těžší.

Jak zapojit venušiny kuličky do jógy nebo pilates

Pokud jste si zvykla mít venušiny kuličky "v sobě" v bezpečí domova a chcete víc, je čas na akci v terénu. Vyjděte ven a vyzkoušejte je třeba během nákupů či na procházce. Kuličky můžete používat i během jógy, pilates nebo během dalších cviků pro posílení svalů pánevního dna.

Díky venušiným kuličkám totiž při cvičení posílíte svaly, které by jinak zůstaly "na ocet" a budete mít jistotu, že posilujete ty správné svaly.

Jak čistit venušiny kuličky

Bezpečné a správné čištění a skladování venušiných kuliček je vlastně snadný proces, díky kterému budou krásně čisté a stále jako nové. Před a po každém použití kuličky důkladně omyjte teplou vodou a jemným mýdlem. K důkladnější dezinfekci můžete použít speciální dezinfekční sprej na erotické pomůcky.

Také dbejte na to, abyste venušiny kuličky skladovali v suchu a temnu a odděleně od jiných erotických hraček. Různé materiály spolu totiž mohou reagovat. Že už jste vyhodila krabičku? Nevadí. Použijte třeba úložný box nebo kosmetickou taštičku.

Začněte s tréninkem pánevního dna co nejdříve

Venušiny kuličky vám nabízejí jedinečný a zábavný způsob cvičení pro zlepšení intimního zdraví a intenzivnější prožitek při sexu. Vyberte si z široké nabídky venušiných kuliček a začněte s tréninkem se špetkou rozkoše co nejdříve.