Gely na fisting

Nejprodávanější

10 položek celkem
Na fisting

Nevíte, co s rukama? Šup s nimi do vaginy či zadnice. Ale pozor! Jedině s lubrikačním gelem na fisting to bude ultra kluzký a ultra vzrušující zážitek. Yooo, teď získává “Je to na pěst” zcela jiný význam.

Vzrušuje vás představa dokonalého naplnění? Zkuste fisting. Šoupnout celou ruku do intimních partií však není jen tak a proto je na tento druh hrátek zapotřebí kvalitní lubrikační gel přímo určený pro fisting.

V čem jsou gely pro fisting jiné?

Fisting gel má oproti klasickému lubrikantu hutnější konzistenci, která se vlivem teploty těla a tření promění v super kluzký lubrikant, který nestéká, nevysychá a drží přesně tam, kde má. Tyto gely mají navíc často obsahují znecitlivující a uvolňující složky.

TIP: Pořádně namazat a zasunout ruku až po loket… no, takhle jednoduché to nebude. Mrkněte se na článek o fistingu pro začátečníky, kde se krok po kroku dozvíte, jak praktikovat vaginální i anální "pěstění".


Jak vybrat vhodný gel na fisting?

Existují různé typy lubrikantů pro fisting a liší se i podle základní báze – na výběr máte fisting gel na vodní bázi, lubrikační gel na olejové či silikonové bázi i hybridní lubrikanty. Vyberte si takový, který odpovídá vašim potřebám.

Fisting gel na vodní bázi je kompatibilní se všemi materiály a snadno se umývá, ale rychleji vysychá. Silikonový gel pro fisting poskytuje dlouhodobou kluznost a nesmývá se vodou, ale nesmí se používat s hračkami ze silikonu, TPR a TPE.

Hybridní lubrikanty jsou na fisting ideální, protože kombinují výhody vodních a silikonových gelů, ale nesmí přijít na hračky ze silikonu, TPR a TPE. Lubrikanty na olejové bázi se zase nesmí používat s latexovými kondomy a latexem obecně, protože ho mohou poškodit.

Pokud máte citlivou pokožku, hledejte fisting gel, který je označený jako hypoalergenní nebo dermatologicky testovaný, abyste minimalizovali riziko podráždění. Vhodná může být i volba bezbarvého a neparfémovaného lubrikantu. Tím snížíte riziko možné alergické reakce.

Při výběru se zaměřte nejen na konzistenci gelu (měl by být co nejhustší podobně jako anální lubrikant), ale také na přídavné látky. Fisting gel může obsahovat třeba mírně znecitlivující nebo uvolňující složky, které vám usnadní zásun ruky do daného otvoru.

Jak používat fisting gel

Nejprve si zajistěte klidné a pohodlné prostředí, kde se budete cítit uvolněně a bez stresu. Mějte po ruce lubrikant pro fisting, kondomy či rukavice (pokud je potřebujete nebo chcete využít) a prostředky k čištění.

Předtím, než začnete s fistingem, je důležité otevřeně komunikovat se svým partnerem. Zajistěte si jejich souhlas a diskutujte o tom, co od toho očekáváte a jaké máte zkušenosti.

Zajistěte, že máte čisté ruce a krátké a do hladka vypilované nehty. Dlouhé drápky mohou způsobit zranění nebo nepříjemné podráždění. Ideální je používat při fistingu nitrilové nebo latexové rukavice, ale ujistěte se, že jsou čisté.

Kvalitní gel pro fisting je nezbytný pro snížení tření a minimalizaci nepříjemností. Naneste dostatečné množství lubrikantu na ruce a oblast, kterou budete fistovat, a v případě potřeby aplikaci zopakujte.

Fisting by měl být postupný proces. Začněte pomalu a postupně vkládejte prsty do pochvy nebo análního otvoru partnera. Můžete začít jedním prstem a postupně přidávat další podle reakcí partnera.

Průběžně komunikujte s partnerem. Zeptejte se na jeho pocity, zda cítí bolest nebo jiné nepříjemné pocity, a respektujte jeho pokyny a hranice. Buďte opatrní, abyste minimalizovali riziko zranění.

Před i po skončení fistingu dbejte na náležitou hygienu. Ruce důkladně umyjte mýdlem a vodou a případné hračky důkladně očistěte a vydezinfikujte.

Po fistingu je důležité poskytnout partnerovi čas na relaxaci a návrat do reality. Pokud dojde k nějakým zraněním nebo podrážděním, měli byste poskytnout potřebnou péči.

Vyzkoušejte gely na fisting

Díky gelům na fisting si tuto praktiku vychutnáte naplno, bezpečně a s pořádnou dávkou žádoucího skluzu. Tak už na nic nečekejte, pojďte si vybrat z naší nabídky super fisting gelů a ponořte se do toho s chutí a hluboko.