8 položek celkem
Vibrátory s elektrostimulací

Chybí vám to jiskření, které jste cítila na začátku nového vztahu? Pfff, čas je příliš drahý na to, abyste ho ztrácela teskněním. Pořiďte si vibrátory s elektrostimulací. Dodají vám tolik šťávy, že budete sršet vzrušením.

Obyčejné vibračníky vás už neberou? Zadovádějte si s elektrovibrátorem, který vás přesvědčí o existenci vaginálního orgasmu, a navíc posílí i vaše pánevní svalstvo. Jupí!

Vibrátory s elektrostimulací povýší slast na novou úroveň

Elektrické impulsy, které speciální elektrosex vibrátory vysílají do těla, nepůsobí bolest, ale příjemně stimulují nervová zakončení. Při elektrosexu se používá proud o malé intenzitě, který způsobuje slastné cukání a chvění svalů.

TIP: Pro ještě jiskřivější dobrodružství používejte pomůcky pro elektrosex spolu s lubrikanty na vodní bázi nebo speciálními vodivými lubrikačními gely.

NEŽ ZAČNETE: Chcete si zajiskřit, ale nevíte, jak na to? Mrkněte na článek o elektrosexu pro úplné začátečníky, který vám prozradí veledůležitá pravidla bezpečnosti a představí všechny vychytané pomůcky. YOOooo, to bude báájo!