36 položek celkem
Automatická vakuová pumpa Rebel
ZDARMAZDARMA
1 199 Kč
3499
Univerzální manžeta na vakuové pumpy
209 Kč
2364
Vakuová pumpa na penis Air Control
499 Kč
330
Vakuová pumpa pro muže Doc Johnson P3
899 Kč
7722
Vakuová pumpa pro muže Dr. Joel
479 Kč
5684
Nahoru
Další produkty
Na penis

Proměňte svůj páreček v tvrdé beranidlo. Vakuové pumpy na penis mají kouzelnou moc – vaše nádobíčko se bude tyčit do nebes během chviličky. YOOoo, tak pevnému a žilnatému stožáru žádná samička neodolá.

Zasuňte penis do tubusu vakuové pumpy a nažeňte do svých topořivých tělísek trochu krve. Po použití vakuové pumpy bude váš penis tvrdší, mohutnější a při pravidelném vakuování se i o něco zvětší. Hurááá, konečně bude větší a jako šutr.

Jak funguje vakuová pumpa na penis?

Principem vakuové pumpy je vytvoření silného podtlaku, který způsobí silné prokrvení penisu. Pořádně prokrvené partie jsou pak mnohem citlivější na veškeré podněty a zážitek ze sexu či masturbace je pak mnoooohem silnější. To bude jízda.

Ke každé pumpě pro muže doporučujeme použít erekční kroužek, který zajistí, že napumpovaná krev z penisu jen tak neodteče zpátky do těla.

TIP: Očekáváte, že vám vakuová pumpa nadělí pár centimetrů navíc? Tak mrkněte i na další snadno dostupné způsoby, které vám mohou pomoci v případě, že k vám příroda nebyla příliš štědrá. Vše důležité najdete v článku o metodách zvětšení penisu