Vakuové pumpy na penis

Nejprodávanější

32 položek celkem
Vakuová pumpa pro muže Pump Worx Euro Pump 5686
Vakuová pumpa pro muže Pump Worx Max-Width 5683
Automatická vakuová pumpa Rebel
ZDARMAZDARMA
1 259 Kč
3499
Univerzální manžeta na vakuové pumpy
219 Kč
2364
Vakuová pumpa na penis Power Pump
Bestseller
349 Kč
10599
Vakuová pumpa na penis Air Control
529 Kč
330
Vakuová pumpa na velký penis Mr. BIG
859 Kč
2601
Vakuová pumpa Pump Worx Rookie Of The Year 5687
Vakuová pumpa na penis Power Pump  modrá 10600
Vakuová pumpa pro muže Dr. Joel
489 Kč
5684
Univerzální manžeta na vakuové pumpy Large 10898
Vakuová pumpa pro muže COLT Big Man
969 Kč
5682
Na penis

Proměňte svůj páreček v tvrdé beranidlo. Vakuové pumpy na penis mají kouzelnou moc – vaše nádobíčko se bude tyčit do nebes během chviličky. YOOoo, tak pevnému a žilnatému stožáru žádná samička neodolá.

Zasuňte penis do tubusu vakuové pumpy a nažeňte do svých topořivých tělísek trochu krve. Po použití vakuové pumpy bude váš penis tvrdší, mohutnější a při pravidelném vakuování se i o něco zvětší. Hurááá, konečně bude větší a jako šutr.

Jak funguje vakuová pumpa na penis?

Principem vakuové pumpy je vytvoření silného podtlaku, který způsobí silné prokrvení penisu. Pořádně prokrvené partie jsou pak mnohem citlivější na veškeré podněty a zážitek ze sexu či masturbace je pak mnoooohem silnější. To bude jízda.

TIP: Očekáváte, že vám vakuová pumpa nadělí pár centimetrů navíc? Tak mrkněte i na další snadno dostupné způsoby, které vám mohou pomoci v případě, že k vám příroda nebyla příliš štědrá. Vše důležité najdete v článku o metodách zvětšení penisu


Typy vakuových pump na penis

  • Klasické vakuové pumpy na penis – jsou to jednoduché vakuové pumpy, které se ovládají ručně. Po dosažení požadovaného stavu erekce se použije ventil pro uvolnění podtlaku.
  • Automatické vakuové pumpy – mají elektrický nebo bateriový pohon, což umožňuje snadnější a pohodlnější použití. Podtlak vytvoříte zmáčknutím tlačítka. Většina těchto modelů umožňuje přizpůsobit sílu sání, případně nastavit různé sací programy.
  • Vodní pumpy na penis – kombinují vakuový systém s vodou. Jsou účinnější než klasické pumpy, protože podtlak působí na topořivá tělíska lépe, pokud je nádobíčko obklopeno vodou (z důvodu vyrovnání tlaku).
  • Pumpičky na penis – speciální vakuové pumpy, které jsou svojí velikostí určeny pro nasazení na žalud. Slouží k jeho lepšímu prokrvení a zvýšení citlivosti.
  • Stimulační pumpy na penis – mají navíc vibrace nebo vnitřní stimulační texturu, takže vám mohou pumpování zpříjemnit vrněním, případně je můžete hned po napumpování penisu použít jako masturbátor.

Jak vybrat vakuovou pumpu pro muže?

Nejprve zvažte, jaký typ pumpy na penis nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Ruční pumpy jsou levnější, ale vyžadují manuální pumpování. Automatické vakuové pumpy jsou pohodlnější a snadněji ovladatelné, ale bývají dražší. Hydropumpy jsou velice účinné, ale k jejich použití potřebujete vodu.

Vyberte si správnou velikost pumpy. Pokud bude příliš malá, penis se vám do ní nevejde, případně bude příliš stlačován, což povede k nepohodlí či bolesti. Příliš velká pumpa zase nebude tak účinná. Pumpu na penis vybírejte vždy o cca 5 cm delší a 2 cm širší než je váš penis při klasické erekci – po napumpování bude větší než obvykle.

Ujistěte se, že pumpa je vyrobena z bezpečného a nealergenního materiálu. Záleží především na materiálu manžety, která by měla být měkká a zároveň dostatečně elastická, abyste do ní snadno pronikli penisem a aby vás při používání pumpy příliš neškrtila.

Některé pumpy lze používat i jako masturbátor – v takovém případě většinou mají odnímatelnou hadičku s balonkem a manžeta bývá vymodelovaná jako vagina, zadeček nebo ústa. Uvnitř tubusu pak mohou být i stimulační výstupky pro intenzivnější prožitek.

Vakuové pumpy na penis většinou neslouží k masturbaci

Vakuová pumpa pro muže je spíše funkční pomůckou pro lepší erekci a větší penis, ale některé speciální typy můžete využít jako masturbátor. Pokud hledáte pomůcku, která napodobuje orální sex a přivede vás k nejednomu orgasmu, mrkněte se na sací masturbátory.

, Tým YOO.cz

Jak se používá vakuová pumpa na penis?

Před použitím pumpy se ujistěte, že je čistá a dezinfikovaná. Důkladně si umyjte ruce a pokud máte dlouhé chlupy v klíně, je dobré je oholit nebo alespoň zkrátit. Tak předejdete tomu, že vás za ně bude pumpa tahat a navíc pumpu lépe utěsníte.

Na okraj manžety a část penisu naneste dostatečné množství lubrikantu. Lubrikace umožní snadnější zavádění penisu do pumpy a minimalizuje riziko podráždění. Trocha gelu na okraji manžety navíc pomůže lépe utěsnit pumpu.

Jakmile je penis uvnitř, ujistěte se, že není nijak stlačený a že máte pumpu těsně přiloženou k tělu a nikde nezůstala žádná skulinka, kterou by mohl unikat vzduch. V případě hydropumpy je nejprve potřeba naplnit ji vodou a až pak do ní zasunout penis.

Pak začněte pomalu a opatrně pumpovat vzduch (buď ručně, nebo zmáčknutím čudlíku). Postupně vytvářejte podtlak tak, aby byl dostatečně silný, ale zároveň aby vám nezpůsoboval bolest. Podtlak je potřeba nechat působit 15 – 20 minut.

Jakmile dosáhnete požadovaného stavu erekce, zastavte pumpování a použijte ventil na uvolnění podtlaku. Poté vytáhněte penis ven a užijte si sexuální aktivitu. Před ní ale doporučujeme zaškrtit penis erekčním kroužkem, který zajistí, že napumpovaná krev z penisu jen tak neodteče zpátky do těla.

Dodržujte limity a s podtlakem to nepřehánějte. Příliš silný podtlak může způsobit bolest nebo podráždění penisu. Pokud pocítíte jakékoli nepohodlí nebo bolest, ihned zastavte používání pumpy.

Po použití pumpu důkladně opláchněte teplou vodou a mýdlem a nechte ji oschnout. K důkladnější dezinfekci použijte speciální čistič na erotické hračky.

Jestliže pumpu na penis používáte pro zmohutnění svojí rakety místo natahovače penisu, můžete její efekt zvýšit i pomocí přípravků na zvětšení penisu, třeba gelu nebo tablet, které zlepší prokrvování penisu.

Pokud máte zdravotní problémy (např. s tlakem, srdcem či krevním oběhem) nebo jste prošli nějakou operací penisu, měli byste se poradit s lékařem, který vám poradí, zda můžete vakuovou pumpu pro muže bezpečně používat.

Vakuová pumpa na penis pro lepší zážitek i výkon

Vakuová pumpa pro muže zvedne nejen vaše nádobíčko, ale i sebevědomí. Pořádně prokrvený kyj je totiž mnohem tvrdší a dokonce vypadá i větší. YOOoo, pojďte si vybrat z naší nabídky vakuových pump na penis tu pravou a překvapte partnerku či partnera lepším postelovým výkonem.