4 položek celkem
Catsuity, overaly

Miluje váš partner latex a nemůže se ho nabažit? Nasaďte nejvyšší kalibr a oblékněte si latexový catsuit či overal, který zabalí celé vaše tělo do voňavoučké gumy. Yooo, připravte se na to, že budete “leštit” celou noc!

Milujete zářivý lesk a opojnou vůni gumy? Vklouzněte do latexového catsuitu nebo overalu a proměňte se v rajcovní samici. Tyhle kousky vás oslní svým leskem a díky elasticitě materiálu vám padnou jako druhá kůže. YOOoo, latex oblečení z vás udělá pořádnou číču.

Správná péče o latexové catsuity a overaly

Pro snadné oblékání je potřeba latexové catsuity a overaly pudrovat nebo natírat silikonovým gelem. Nezapomínejte, že se o své oblíbené kousky musíte také náležitě starat… ale nebojte, s přípravky pro údržbu latexu je péče o tento vznešený materiál brnkačka. Jupííí.

TIP: Dříve, než vklouznete do svého nového catsuitu či overalu, otestujte, jestli netrpíte alergii na latex. Jak? Třeba obyčejným latexovým kondomem – pokud vám při styku s kůží nenaskáče svědivá vyrážka, můžete latex bez obav nosit. 

A aby vám sexy outfit vydržel celou věčnost, přečtěte si článek, který vás naučí správně oblékat, čistit a skladovat latex