Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.
865 položek celkem
Lubrikační gel LONA - dráždivý 130 ml 503
Kondom Pasante Warming - hřejivý 1 ks 3330
Svítící kondom Pasante Glow, 1 ks
25 Kč
9025
Kondom Pasante Trim, 1 ks
10 Kč
3328
Kondom Pasante Black velvet - černý 1 ks 4516
Kondom Durex LONDON jahoda, 1 ks
12 Kč
57
Kondom Pasante King Size, 1 ks
10 Kč
3326
Velký kondom Durex LONDON XL, 1 ks
15 Kč
2011
Kondom Durex LONDON, 1 ks
9 Kč
192
Kondom Pasante Extra, 1 ks
10 Kč
7676
Nahoru
Další produkty
Pro páry

Nakopněte váš vztah pomocí erotických pomůcek pro páry! Párové vibrátory vás naladí na vlnu vzrušujících vibrací, masážní hlavice ‘vytřepou’ z postele jakoukoli nudu. Návleky na penis zvětší pánům nejen mužství – ‘narostou jim ramena’ tak, že neprojdou dveřmi. Lenivější páry si mohou usnadnit námahu erotickým nábytkem, nebo vibračními vajíčky na dálkové ovládání. Sex je přece radost, ne dřina!

Toužíte po dokonalém partnerském sexu, ale něco vám k tomu chybí? Vyberte si šikovnou erotickou hračku, která potěší vás oba. Fantazii se meze nekladou, u nás najdete erotické pomůcky pro páry na dokonalou předehru, něžný sex i divočejší hrátky.

Máme pro vás třeba erotické sady se spoustou zajímavých pomůcek, párové vibrátory, připínací penisy pro výměnu rolí nebo vibrační vajíčka a kalhotky s vibrátorem, se kterými si můžete hrát prakticky kdekoliv.

Kromě klasických erotických pomůcek pro oba, jako jsou například vibračníky pro páry, si můžete zaexperimentovat s BDSM pomůckami, vyzkoušet roleplay, nasosat inspiraci během hraní erotických her nebo otestovat erotický nábytek. YOO, udělejte si to hezký.

Erotické pomůcky pro páry zpestří váš milostný život

Nic nehoří věčně... a plamen, který jste zažehli na začátku vztahu, musíte udržovat, jinak se vaše společné intimní radovánky časem promění v pekelnou nudu.

Co takhle vyzkoušet erotické pomůcky pro páry, které mohou přinést nové vzrušení a zpestření do rutiny sexuálního života? Navíc vám pomohou v objevování nových technik a druhů stimulace, což může vést k intenzivnějším a uspokojivějším zážitkům.

TIPToužíte po dokonalém partnerském sexu, ale něco vám k tomu chybí? Ať už chcete zapracovat na předehře nebo si spolu divoce zaexperimetovat, nadupaný průvodce erotickými pomůckami pro páry vás navede správným směrem. 


Jaké výhody přinášejí erotické pomůcky pro oba?

Společné experimentování s erotickými pomůckami pro páry může kromě zpestření intimního života posílit pocit blízkosti a intimitu mezi partnery. Navazování fyzických i emocionálních spojení je navíc důležité pro zdravý a šťastný vztah.

Při výběru a používání erotických pomůcek pro oba musí partneři komunikovat. Otevřená komunikace o potřebách, přáních, hranicích a fantaziích může vést k posílení spojení mezi partnery, lepšímu porozumění a vzájemné důvěře.

Erotické pomůcky pro páry mohou pomoci rozšířit sexuální obzory a objevit nové stránky sexuality. Díky tomu se do vašeho života nedostane ani ždibínek nudy a vaše sexuální touhy budou uspokojeny do posledního puntíku, což vede i k větší spokojenosti ve vztahu a životě.

Některé erotické pomůcky navíc mohou pomoci řešit některé sexuální problémy, jako je horší erekce, nedostatek vzrušení, bolestivý sex nebo obtíže s dosažením orgasmu.

Erotické pomůcky pro páry, které nejsou často spolu

Schází vám intimnosti ve chvílích, kdy jste se svou polovičkou daleko od sebe? Mrkněte na erotické pomůcky pro oba ovládané mobilem. Mnohé z nich může váš partner ovládat odkudkoliv na světě, kde má přístup k internetu. Díky tomu vám dopřeje potěšení, i když zrovna není poblíž. 

, Tým YOO.cz

Erotické hračky pro páry vhodné pro začátečníky

Pro začátečníky, kteří chtějí začít experimentovat s erotickými hračkami pro páry, je důležité vybrat jednoduché hračky, které nebudou příliš složité na používání. Ideální jsou třeba:

 • Vibrační kroužky – mužům pomohou k lepší a déletrvající erekci a navíc mají zabudovaný vibrační motorek, který poskytuje intenzivnější stimulaci během pohlavního styku, a to oběma v páru.
 • Erotické hračky pro páry s dálkovým ovládáním – tyto hračky umožňují jednomu partnerovi ovládat vibrace nebo pulzace pomocí bezdrátového dálkového ovládání. Jsou skvělé třeba pro hru na role nebo zpestření intimity.
 • Bezdrátová vibrační vajíčka – ženě poskytují vibrační potěšení a partner může ovládat vibrace a vytvářet vzrušující situace kdykoliv a odkudkoliv.
 • Erotické hry – jsou plné inspirace a vzrušujících úkolů. Mohou být skvělým způsobem, jak si s partnerem užít zábavné a vzrušující chvíle plné smíchu a nových objevů.
 • Masážní svíčky – po chvilce hoření se promění v hřejivý olej, který lze použít pro vzájemné relaxační masáže.
 • Vibrátory pro páry – jsou určeny pro současnou stimulaci ženy i muže. Mají ergonomický tvar, který umožňuje používání během pohlavního styku.
 • Masážní hlavice – mají intenzivní vibrace a poslouží pro uvolňující masáž celého těla i vibrační potěšení intimních partií.
 • Ochucené lubrikanty – použití lubrikantu může zvýšit pohodlí a rozkoš při sexu, přičemž gely s různými příchutěmi mohou být zábavné pro oba partnery.
 • Strap ony – mužům mohou pomoci vyřešit problémy s erekcí nebo velikostí penisu, ženám zase umožňují převzít v posteli kontrolu a vyzkoušet si mužskou roli.

Jak používat erotické pomůcky pro páry bez ostychu?

Pocit ostychu nebo nervozity ohledně použití erotických pomůcek pro páry je naprosto přirozený, zejména pokud jde o novou a neznámou zkušenost. Pokud si přejete překonat tento pocit a otevřít se novým možnostem ve vašem intimním životě, je důležitá hlavně komunikace s partnerem a vzájemné důvěra a porozumění.

Mluvte s partnerem o svých pocitech a obavách. Otevřená a upřímná komunikace vám umožní lépe porozumět vzájemným potřebám a přáním a posílit vaši vzájemnou důvěru. Možná se ukáže, že máte podobné touhy, a používání erotických hraček pro páry může být vzrušující způsob, jak tyto touhy naplnit.

Pro konverzaci je důležité klidné, bezpečné a pohodlné prostředí. Připravte si intimní atmosféru, kde budete mít pocit, že si můžete promluvit bez tlaku nebo posuzování. To stejné platí i ve chvíli, kdy už máte nějakou pomůcku doma a chystáte se ji spolu použít.

Pokud nevíte, jak začít o svých přáních mluvit, zkuste na to zavést řeč přes zprávy (napsat svá přání je jednodušší než je vyslovit) nebo po sexu (člověk při něm bývá otevřenější novým nápadům). Vyzkoušet můžete i hru, kdy svá přání napíšete na lístečky a poté vždy nějaký lísteček vylosujete a promluvíte si o tom, co je na něm napsané.

Při hovorech o intimních přáních a potřebách mějte otevřenou mysl a neodsuzujte. Jestliže se vám něco nelíbí nebo si na to netroufáte, partnerovi to řekněte a vysvětlete důvod, proč tomu tak je. Třeba najdete řešení, které bude kompromisem pro oba.

Nervozitu vám pomohou snížit Informace. Přečtěte si o různých typech erotických pomůcek pro páry, jejich použití, bezpečnostních opatřeních a recenzích od uživatelů. Díky tomu získáte lepší představu o tom, co očekávat a snáze tak partnerovi řeknete, co byste chtěli vyzkoušet a proč. Nebo pomůcky studujte rovnou se svým partnerem.

Pro začátek zvažte jednodušší erotické pomůcky pro páry, třeba vibrační kroužek nebo vajíčko. Pokud se necítíte úplně pohodlně s nápadem používat erotické hračky pro páry, jděte do toho pomalu. Vyzkoušejte pro začátek pouze jednu pomůcku a dejte si čas na to, abyste si na ni plně zvykli.

Vyzkoušejte erotické pomůcky pro oba co nejdříve

Použití erotických pomůcek pro oba může být příležitostí pro nové zážitky a zábavu ve vašem vztahu. Berte to jako dobrodružství, které sdílíte se svým partnerem. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si spolu s partnerem vybrat z naší bohaté nabídky erotických pomůcek pro páry tu svou a zpestřete si intimní život v páru.