26 položek celkem
Vibrační

Čeká vás nůďo v práci nebo úklid domácnosti? To je vopruz, ale na vás si nepřijdou! Oblékněte si vibrační kalhotky a zpestřete si běžné chvilky tajným vrněním. Yooo, kolegové v práci ani partner nebudou mít tucha, proč máte ten úsměv od ucha k uchu.

Toužíte si zpříjemnit domácí práce, nákupy nebo procházku? Vibrátor do kalhotek promění i tu nejnudnější činnost ve vzrušující zážitek. Mytí nádobí? YOO! Žehlení? YOO! Luxování a vytírání podlahy? YOOooo!

Kalhotky s vibrátorem můžete nosit úplně všude

Vibrační kalhotky se většinou ovládají pomocí bezdrátového dálkového ovladače, takže si můžete zadovádět prakticky kdekoliv. O vašem pikantním tajemství budete vědět jen vy sama, případně ještě vaše polovička, které svěříte dálkové ovládání. Hihi, vrrrrr!

PRŮVODCE VRNÍTKY: Vibroušů není nikdy dost... chcete hodit očko i po jiných? Výběr je široký – od mini vrnítek až po obrovská vibrační dilda. Některá umí toto, jiná zase tamhleto. Existují gelové, plastové i silikonové robertky nejrůznějších tvarů i velikostí. Vyberte si toho nejlepšího partnera v našem průvodci výběrem vibrátoru


Co jsou vibrační kalhotky a jak fungují

Vibrační kalhotky jsou oblíbenou hračkou nejen pro samotné ženy, ale i páry. Buď se jedná o kalhotky nebo tanga s přední kapsou na malou vibrační patronu, nebo malý vibrátor do kalhotek, který vložíte do těsného spodního prádla. K němu může být upevněn třeba pomocí magnetických křidélek, aby držel na místě i během pohybu.

Většinu vibračních kalhotek můžete ovládat pomocí dálkového ovladače nebo mobilu. Díky tomu jsou jako dělané na párové hry. Využijete je nejen jako součást předehry v ložnici, ale i k oživení nákupů, procházky nebo rande v kině či restauraci. Dokonce mohou být součástí vašich BDSM her. Když předáte ovladač svému partnerovi, vkládáte mu do rukou i své potěšení a je jen na něm, jak intenzivní rozkoš vám dopřeje a zda toho využije k vašemu potěšení, nebo potrápení.

Vibrátor do kalhotek můžete v rámci BDSM her zahrnout i do různých úkolů – vaše partnerka třeba musí vydržet určitou míru stimulace bez toho, aniž by projevila nějaké emoce ve tváři. Pokud to nezvládne, stihne ji předem domluvený trest, např. naplácání na zadeček.

Jaké výhody mají kalhotky s vibrátorem?

Kalhotky s vibracemi vám nabídnou nové a vzrušující pocity a překvapivě všestranné potěšení. S vibračními kalhotkami si totiž můžete užívat i na veřejnosti, aniž by o tom kdokoli jiný věděl. Tím posunete své potěšení na novou vzrušující úroveň.

Vibrační kalhotky vám poskytnou stimulaci bez použití rukou a umožňují přesnější kontrolu nad smyslným potěšením. Většinou potěší klitoris, ale existují i modely, které jsou určeny ke stimulaci bodu G nebo současnému dráždění pochvy a klitorisu, případně pochvy a řitního otvoru. Navíc si můžete zvolit intenzitu vibrací, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Většina vibrátorů do kalhotek vám nabídne i nejrůznější stimulační programy.

Vibrátor do kalhotek vám zpestří intimní hrátky, aniž byste museli hračku držet v ruce. Navíc je dostatečně diskrétní, aby se dal nosit pod běžným oblečením, a zároveň dostatečně výkonný, aby vám poskytl maximum potěšení.

Výběr správných vibračních kalhotek

Při výběru dokonalých vibračních kalhotek je potřeba zvážit mnoho věcí. Klíčové je pohodlí – ujistěte se, že jakýkoli styl, který si vyberete, vám bude příjemně a pohodlně sedět. Důležité je také zjistit, jakou chcete mít kontrolu: chcete vrnítko, které můžete ovládat pouze klasickým tlačítkem, nebo chcete vibrátor do kalhotek na dálkové ovládání?

Pokud je pro vás důležitá diskrétnost, vyberte si vibrační kalhotky, které mají tiché vibrace. Zvažte také velikost a materiál. Pohodlí vibračních kalhotek ovlivňuje především jejich velikost a střih, materiál a barva kalhotek vám zase umožní vyjádřit svou individualitu a podpořit sexy look.

Nejen vibrační kalhotky vám zpestří procházky

Rajcují vás tajnosti nebo hrátky ve dvou? V tom případě si nenechte ujít vibrační vajíčka, která na rozdíl od kalhotek s vibrátorem diskrétně provrní váš bod G. Úklid, procházky nebo návštěva kina se pak může kdykoliv proměnit ve žhavé dobrodrůžo. 

, Tým YOO.cz

Tipy, jak bezpečně používat vibrační kalhotky

Je nezbytné, abyste vibrační kalhotky udržovali v čistotě. Samotné kalhotky vyperte v pračce nebo ruce podle instrukcí od výrobce a vibrační patronu nebo vibrátor do kalhotek umyjte teplou vodou a jemným mýdlem, případně dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky. Před uložením vibrátor osušte a pokud je na baterie, tak je vyjměte (hlavně pokud víte, že vibrační kalhotky nebudete delší dobu používat).

Užijte si diskrétní zábavu s kalhotkami s vibrátorem

Vibrační kalhotky nabízejí spoustu příjemné stimulace a zároveň jsou díky své nenápadné velikosti a designu diskrétní – kalhotky s vibrátorem jsou tedy ideální volbou pro vzrušující zábavu na veřejnosti, tak proč váhat? Vyberte si z naší skladové nabídky ještě dnes a najděte si dokonalý vibrátor do kalhotek, který splní všechna vaše přání.