Intimní mýdla

Intimní mýdla

Prrr, klasické mýdlo mezi nohy nepatří. Intimní mýdla zachovávají přirozenou mikroflóru a předchází nepříjemným pocitům i nežádoucímu zápachu. YOOoo, vaše nejcitlivější partie budou jako ze škatulky.

Rozmazlete své intimní partie luxusní péčí. Intimní mýdla zachovávají přirozenou mikroflóru a předchází nepříjemným pocitům či nežádoucímu zápachu. Intimní mýdla se také postarají o zdravé a přirozeně kyselé pH citlivých partií a navrátí příjemný pocit svěžesti a čistoty. YOOoo, vaše citlivá místečka budou jako v bavlnce.

Proč místo obyčejného mýdla používat intimní mýdlo?

Zdravé pH intimních partií se pohybuje okolo 3,8 – 4,5 (což považujeme za kyselé prostředí). Obyčejná mýdla jsou obvykle zásaditá (pH 5,5), proto jejich používání narušuje přirozenou mikroflóru.

TIPNenechte se zmást reklamou, vaše svatyně nemusí vonět po fialkách. Aroma intimních partií se neustále mění, vagina někdy voní nasládle, pižmově nebo zemitěChcete ji mít zdravou a k nakousnutí? Mrkněte se do průvodce dámskou intimní hygienou a zjistěte, jak se o svůj poklad náležitě starat.