30 položek celkem
Přírodní

Trhali jste byliny za úplňku, koupali se v beránčí krvi, vypili litr mravenčí moči, ale vaše sexuální výkony i prožitky jsou stále nic moc? Zapomeňte na pochybné nápoje lásky a zkuste osvědčená přírodní afrodiziaka. YOOooo, to bude noc!

Aby si naši předkové trochu zašpásovali, nosili nevkusné amulety a popíjeli vývary z varlat všelijakých zvířat. Brrr. Vy naštěstí nemusíte dělat nic z toho. Uf! Zapomeňte i na chemické driáky (viagru) a jedovaté nápoje lásky. Moderní afrodiziaka probudí touhu a zlepší váš sexuální výkon přírodní cestou.

Co umí přírodní afrodiziaka?

Přírodní afrodiziaka ve formě tablet a kapek zlikvidují únavu (úhlavním nepřítelem sexu), zvýší sexuální libido, povzbudí sebevědomí, zlepší náladu, zvýší průtok krve do intimních partií. Zázraky se však nedějí přes noc – tyto tablety jsou určeny pro dlouhodobější užívání.

Vybrali jsme pro vás nejoblíbenější a nejúčinnější bylinky, jako je kotvičník, rozchodnice, škornice či damiána, a to v různých formách.

TIP: Elixírů lásky, které nakopnou váš sexuální apetit, existuje celá řada. Chcete si vybrat správně? Mrkněte na průvodce afrodiziaky a udělejte si přehled. YOOoo, to bude jízda!