57 položek celkem
Lakovaná tanga Black Level 9852_S-L
Nahoru
Další produkty
Lakované

Chcete se blýsknout před partnerem? V lakovaném oblečení budete nepřehlédnutelná. Lakované minišaty, body, sukýnky a další kousky vás promění v sexy dračici s jiskrou nejen v oku. Vrrrr, přesně tohle váš šatník potřebuje.

V lakovaném oblečení vypálíte svému subíkovi oči! Lack (neboli vinyl) se leskne a blyští hned po vytažení z krabice, nezpůsobuje alergie a nemusíte se o něj moc starat. Yoo, ve vynilovém prádle vám to bude seknout!

Lakované oblečení potěší milovnice wetlooku

Lakované prádlo je je ušito z látky pokryté vrstvou lesklého polyuretanu. Na rozdíl od latexu jsou tyhle kousky nenáročné na údržbu a zacházení. Vrrrr, rozmazlíte se třeba lakovanými šatykorzetem nebo topem? V této kategorii najdete také erotické doplňky, jako jsou lackové rukavičky či punčochy.

TIP: K lakovanému oblečení vám bude slušet erotická obuv.

HRÁTKY V LAKOVANÉM OUTFITU: Sexy hadříky už máte vybrané? Zjistěte, jak si v nich užít. Připravte se otevřít svůj rozkrok i mysl novým zážitkům a držte si poklopce, nebude to nic pro bábovky! Mrkněte se do průvodce sexuálními praktikami a hupsněte na to. 


Proč lidé nosí lakované oblečení?

V prvé řadě je to čistě z estetických důvodů. Pro některé lidi je lakované prádlo prostě a jednoduše sexy a líbí se jim. Díky nošení tohoto prádla se pak cítí atraktivnější a působí sebevědoměji jak při svádění partnera, tak i při samotných erotických hrách.

Také to může být způsob, jak potěšit partnera, pokud se mu tento druh oblečení líbí, a zároveň v něm vyburcovat vzrušení a chuť vás něžně pomazlit či divoce pomilovat.

Pro některé je lesklé prádlo nebo samotný materiál, tedy lack (vinyl) sexuálním fetišem, což znamená, že se cítí sexuálně vzrušeni tímto materiálem a stylem oblečení a jeho nošením uspokojují svoje choutky a násobí potěšení během erotických her.

Lakované oblečení může být i součástí erotického role play, kde partneři zaujmou určité role. Tato forma hrátek může být vzrušující a zábavnou zkušeností pro oba partnery. Také je jako dělané na BDSM a fetiš hry, kdy pomocí vinylového prádla určíte, kdo má dominantní a kdo submisivní roli.

Vinylové prádlo může poskytovat zvláštní smyslové zážitky. Jeho hladký a lesklý povrch může přinést nový druh tělesného kontaktu a pocitů, které mohou být pro některé lidi velmi vzrušující.

Nosit lakované oblečení může být způsobem, jak zkoumat nové sexuální zážitky a experimentovat v ložnici. Pro některé páry to může přinést do jejich sexuálního života novou jiskru a vášeň.

Jak si vybrat lakované oblečení?

Nejprve si položte otázku, proč chcete lakované oblečení. Je to pro erotické hry, fetiš, kostýmové hraní nebo máte jiný důvod? Stanovení účelu vám pomůže určit, jaký typ a styl lakovaného oblečení hledáte. Budou to třeba lakované šaty, korzet, catsuit nebo spodní prádlo?

Zjistěte svou správnou velikost. Lakované oblečení může být velmi těsné a nemusí se řídit stejnými velikostními standardy jako běžné oblečení. Pečlivě zvažte své míry a podívejte se na velikostní tabulku od konkrétního výrobce.

Zaměřte se i na jednotlivé detaily. Zipy vám usnadní oblékání a mnohdy i přístup k intimním partiím, otvory pro prsa a v rozkroku jsou jako dělané na sex a erotické škládlení bez svlékání a funkční šněrování nebo přezky vám zase umožní přizpůsobit velikost prádla vlastním potřebám.

Lack může být doplněný i o další materiály, jako je průsvitná látka, síťovina nebo krajka. Vyberte si takový styl, který se vám líbí a zároveň hodí se k vaší osobnosti a příležitosti, při které chcete lakované oblečení obléknout.

Lakované oblečení není ono?

Pokud se vám líbí styl lakovaného oblečení, ale materiál jako takový vám nevyhovuje, vyzkoušejte třeba latexové prádlo. Latex má specifickou vůni a je krásně elastický, ale pro lesk jej musíte pořádně vyleštit.

, Tým YOO.cz

Lakované oblečení ukáže vaše pravé já

Lakované oblečení se krásně leskne, probouzí nejniternější fantazie a svádí k divočejším hrám. Ať už chcete zažít něco nového, nebo uspokojit svoje chutě, pojďte si vybrat z naší nabídky úžasného lakovaného oblečení to své a udělejte si to pořádně hezký.