Roztahovací tyče

Nejprodávanější

7 položek celkem
Roztahovací tyče

Zbožňujete pohled na roztažené nožky, ale vaše milá či milý je zas rychle dává k sobě? Tak to prrr. Přiveďte partnera k poslušnosti a udržte ho ve své oblíbené pozici pomocí roztahovací tyče. Yoo, to se budou dít věci.

Chcete své neposedné lásce doširoka roztáhnout nožky a usnadnit si tak přístup k rozkroku? Mmm, kdo by nechtěl, že? Tak se vyzbrojte roztahovací tyčí a přišpendlete bezbrannou polovičku do své nejoblíbenější pozice. Yooo, od teď už vám nikam neuteče.

Typy roztahovacích tyčí

Po jaké tyči sáhnout? Ideální roztahovací tyč je taková, ke které můžete připnout jeden či více párů svých oblíbených pout. Krátké tyče jsou vhodné spíš pro znehybnění rukou, ty teleskopické jsou zase skvělé pro začátečníky – lze u nich totiž snadno nastavit míru roztažení. Sady roztahovacích tyčí se postarají o dokonalé znehybnění. Tak hurá do akce, jde se roztahovat.

TIPPokud vás rajcuje pocit naprosté odevzdanosti, či naopak nadvlády, pak je bondage přesně pro vás. Ještě jste bondage nikdy nezkoušeli? Tak hurá na to, než vám vaše polovička uprchne z postele. Ale nebojte,omezovat pohyb je brnkačka a zvládnou to i úplní začátečníci. Mrkněte se na bondage průvodce, kde se dozvíte víc.


Proč vyzkoušet roztahovací tyč?

Roztahovací tyč funguje jako roztahovač nohou nebo rukou – drží končetiny ve fixní pozici daleko od sebe. Brání tak v tom, aby se k sobě nohy přiblížily a umožňuje snadný přístup tam, kam se chcete dostat, aniž byste museli překonávat odpor kolen nebo stehen.

Tyč funguje na jednoduchém principu, který umocňuje pocit fyzické závislosti submisivního jedince na partnerovi v dominantním postavení a až jakési odcizenosti od vlastního těla. Tyč se staví mezi oba partnery a stává se prodloužením těla dominanta, uvolňuje mu ruce a nabízí možnost využít je efektivněji k poskytnutí rozkoše tomu, kdo je svázaný a s pomocí roztahovací tyče odkázaný na milost i nemilost partnera v aktivní roli.

Mimo fixace polohy a omezení pohybu je tyč vhodnou disciplinární pomůckou – už jste zkoušeli chodit s nohama daleko od sebe? Vykonávat jednoduché úkony s tyčí vraženou mezi kotníky je sexy výzva a nenápadný začátek postupného seznamování s bondage technikami. Strach z neznámého a neobvyklého se smísí se vzrušením z překonávání nejen toho, co je přijatelné, ale i sama sebe.

Také dokonale ovládá tělo při sexu, protože přidržováním tyče si snadno určujete tempo, sklon i hloubku průniku. Čím víc budete tlačit tyč směrem k obličeji partnerky, tím hlouběji se dostanete svojí raketou.

Kdy se hodí roztahovací tyč a kdy pouta na postel?

Roztahovací tyč vašeho partnera sice nepřišpendlí k posteli tak dokonale jako pouta na postel, ale narozdíl od nich vám umožní snadnou změnu polohy. Pokud svého miláčka připoutáte k posteli pomocí popruhů, musíte jej před změnou polohy nejdříve "vysvobodit". To může přerušit zábavu.

, Tým YOO.cz

Jaké polohy jsou vhodné pro hru s roztahovací tyčí?

  • V ohybu – partnerka stojí zády k partnerovi, mezi jejími kotníky je umístěna tyč a roztahuje jí tak nohy daleko od sebe. V dalším kroku stačí ženu ohnout přes lavičku, stůl nebo gauč a užít si nečekaně jednoduchého přístupu zezadu. Pro ještě intenzivnější zážitek jí spoutejte ruce.
  • Trůn O – žena sedí na křesle s nohama doširoka otevřenýma. Jejich stabilní polohu pak zajišťuje roztahovací tyč. Vy se k partnerce v této poloze dostanete snadněji a takto prováděný orální sex ji vystřelí na vrchol blaha. Přestože nehrozí, že by horní polovinu vašeho těla drtila svými stehny, uchopte je v jejich polovině a až se partnerka přiblíží k vrcholu, sevřete je ještě o něco pevněji.
  • Dominantní misionář – z obyčejné na neobyčejnou lze s pomocí roztahovací tyče proměnit i misionářskou polohu. Položte ženu na záda, zadek jí podložte polštářem a zvedněte jí nohy nahoru. Během vnikání se můžete přidržovat centrální části tyče, čímž udáváte nejen tempo, ale i sklon a hloubku průniku.

Roztahovací tyč je jako žezlo

Roztahovací tyč se stane symbolem vaší moci a umožní vám dokonale ovládnout partnera či partnerku při bondage hrách i sexu. Pojďte si vybrat z naší nabídky roztahovačů nohou a rukou ten pravý.