9 položek celkem
Roztahovací tyče

Zbožňujete pohled na roztažené nožky, ale vaše milá či milý je zas rychle dává k sobě? Tak to prrr. Přiveďte partnera k poslušnosti a udržte ho ve své oblíbené pozici pomocí roztahovací tyče. Yoo, to se budou dít věci.

Chcete své neposedné lásce doširoka roztáhnout nožky a usnadnit si tak přístup k rozkroku? Mmm, kdo by nechtěl, že? Tak se vyzbrojte roztahovací tyčí a přišpendlete bezbrannou polovičku do své nejoblíbenější pozice. Yooo, od teď už vám nikam neuteče.

Typy roztahovacích tyčí

Po jaké tyči sáhnout? Ideální roztahovací tyč je taková, ke které můžete připnout jeden či více párů svých oblíbených pout. Krátké tyče jsou vhodné spíš pro znehybnění rukou, ty teleskopické jsou zase skvělé pro začátečníky – lze u nich totiž snadno nastavit míru roztažení, brnkačka. Sady roztahovacích tyčí se postarají o dokonalé znehybnění. Tak hurá do akce, jde se roztahovat.

TIPPokud vás rajcuje pocit naprosté odevzdanosti, či naopak nadvlády, pak je bondage přesně pro vás. Ještě jste bondage nikdy nezkoušeli? Tak hurá na to, než vám vaše polovička uprchne z postele. Ale nebojte, omezovat pohyb je brnkačka a zvládnou to i úplní začátečníci. Mrkněte se na bondage průvodce, kde se dozvíte víc.