33 položek celkem
Vaginální pilulky Jamu Pills
ZDARMAZDARMA
1 189 Kč
10404
Menstruační houbičky Hot Lady, 8 ks
219 Kč
7637
Intimní hygiena

Chcete být k nakousnutí? Voňaví a šťavnatí, jako čerstvě natrhané jahůdky? Pečujte o své tělo a nepodceňujte ani intimní hygienu. YOOoo, s těmi všemi gelíky a krémíky se budete cítit božsky.

Chcete tam dole vonět jako rozkvetlá louka? Není problém. Přípravky a pomůcky pro intimní hygienu udrží vaše partie svěží a čisté během celého dne. YOOooo, to je vůůně.

Přípravky pro intimní hygienu

U nás najdete praktické čistící ubrousky, čistící spreje, gely na intimní hygienu i speciální vaginální tyčinky, které slouží k očistě vaginy, vyvážení vaginálního pH a redukci vaginálního výtoku a zápachu.

Kromě voňavých i neparfémovaných přípravků pro intimní hygienu zde najdete také šikovné trychtýřky na močení (tzv. čůrátka), která umožní ženám čůrat ve stoje, což oceníte třeba v lese, nebo na špinavých veřejných toaletách. Jupííí.

Vy už jste jako ze škatulky, ale co vaše hračky? Mrkněte také na přípravky pro dezinfekci pomůcek.

TIP Aroma dámských intimních partií se neustále mění, vagina někdy voní nasládle, pižmově nebo zemitě. YOOoo, chcete být zdravá a přirozeně voňavá? Přečtěte si, jak správně provádět intimní hygienu.


Jaké existují přípravky na intimní hygienu?

  • Intimní mycí gely a mýdla – jsou určeny k očistě klína a mají takové pH, které je šetrné k citlivé pokožce intimních partií. Jsou k dispozici ve variantách bez vůně i s vůní.
  • Osvěžující spreje a čisticí ubrousky – jsou určeny k rychlému osvěžení intimních partií během dne.
  • Zvlhčovací gely, krémy a oleje – jsou určeny ke zvlhčení suché vaginy a pomáhají snížit nepohodlí, svědění a podráždění. Tyto produkty jsou k dispozici ve formě gelu, krému nebo oleje.
  • Menstruační potřeby – menstruační kalíšky a houbičky, díky kterým budete v pohodě i během svých dní.
  • Těhotenské a ovulační testy – abyste mohla sledovat svůj cyklus a zjistit, zda jste těhotná.
  • Lubrikanty – snižují suchost a zvyšují kluznost při pohlavním styku i masturbaci.
  • Přípravky na holení – pro dokonale hladké intimní partie
  • Kondomy – chrání před nechtěným těhotenstvím i pohlavními chorobami.

Pár tipů pro správnou intimní hygienu

Při mytí intimní oblasti se doporučuje používat mírné čisticí prostředky, které jsou speciálně vyvinuté pro intimní hygienu. Vyhněte se používání tvrdých mýdel nebo parfémovaných produktů, které mohou dráždit citlivou pokožku a narušit přirozenou rovnováhu pH a mikroflóry intimní oblasti.

Intimní partie šetrně umyjte vodou a čistícím prostředkem pouze z vnější části. Není nutné a ani se nedoporučuje "proplachovat" vnitřní část vaginy, protože to může narušit přirozenou rovnováhu mikroflóry.

Po mytí je důležité své intimní partie důkladně osušit. Použijte k tomu čistý a měkký ručník. Vlhké prostředí může podporovat růst bakterií a kvasinek, což může vést k infekcím.

Vyhněte se příliš těsnému oblečení, zejména z umělých materiálů. Jeho nošení může způsobovat nadměrné pocení a zadržování vlhkosti. To může vést k vzniku podráždění nebo infekcí. Doporučuje se volit prodyšné a bavlněné spodní prádlo.

Správná intimní hygiena vede k větší pohodě

Díky správné intimní hygieně se budete cítit více v pohodě po celý den, což může vést i k větší chuti na sex. Navíc se budete cítit více sebevědomě a užijete si tak svádění i samotné postelové hry naplno.

, Tým YOO.cz

Vyberte si z přípravků na intimní hygienu ještě dnes

Správná péče o intimní partie vám zajisti pohodu i větší sebevědomí, protože se budete cítit svěže a přitažlivě po celý den. Vyberte si z bohaté nabídky přípravků pro intimní hygienu ještě dnes!