Pouta na nohy

Nejprodávanější

6 položek celkem
SCANDAL Univerzální pouta na ruce nebo nohy 2437
Luxusní pouta na nohy Taboom
509 Kč
8158
SCANDAL Sada pout na ruce a nohy
939 Kč
2811
SCANDAL Univerzální nastavitelná pouta 6236
Pouta na nohy

Zase chce jít trajdat ven? Žádný takový. Doma bude. Partnera je potřeba zkrotit, vždyť má vůči vám jisté povinnosti. Nasaďte mu pouta na nohy, ať vám nikam neuteče.

Má nožky toulavý a pořád vám utíká? Už nebude. Všechny neposedné nožičky spolehlivě znehybní šikovná pouta na nohy. YOOooo, tak jaké okovy své polovičce nasadíte? Výběr je nekonečný – budou to kovová, plyšová, stylově prošívaná nebo snad kožená pouta?

TIP: Máte doma fajnovku, která se otočí za každou ozdůbkou? Nasaďte jí ozdobná pouta.

Erotická pouta na nohy zastaví každou neposedu

Spoutejte svou lásku a dělejte si s ní cokoliv se vám zamane, vrrrrr. Erotická pouta na nohy jsou ideální hračka pro začátečníky v oblasti BDSM, protože pohyb omezí jen mírně. Pro důkladnější znehybnění pak zvolte například pouta na postel, která vaši oběť zájmu doslova přišpendlí k posteli. Jupíí, už vám nikam neuteče.

TIPPokud vás rajcuje pocit naprosté odevzdanosti, či naopak nadvlády, pak je bondage přesně pro vás. Ještě jste bondage nikdy nezkoušeli? Tak hurá na to, než vám vaše polovička uprchne z postele. Ale nebojte, omezovat pohyb je brnkačka a zvládnou to i úplní začátečníci. Naučte se to v článku Jak na bondage a udržte svou lásku tam, kde ji chcete mít.


Jak vybrat pouta na nohy

Pouta na nohy se dodávají v různých typech, barvách a materiálech. Nejprve si dejte čas zjistit, jaký typ vám sedí nejvíc a které materiály jsou pro vás nejpřitažlivější. Materiály by měly být zároveň bezpečné a dostatečně odolné. Nejčastějšími materiály jsou kůže, silikon, neopren nebo nylon. Začátečníci ocení pouta z měkkých materiálů, jako je plyš nebo textil. Kov totiž může nepříjemně tlačit.

Erotická pouta by měla být dostatečně velká, aby byla pohodlná a zároveň neškrtila. Pokud jsou příliš těsná, mohou omezit krevní oběh a způsobit nepříjemné pocity nebo bolest. S tím souvisí také to, že by se pouta měla vždy dát snadno rozepnout.

Při výběru kovových pout zkontrolujte, že mají bezpečnostní pojistku pro odemčení bez klíčku. Začátečníci budou vděční za pouta se suchým zipem, protože je rozepnete snadno a rychle za jakékoliv situace.

Jak bezpečně používat pouta na nohy

Při používání pout je důležité věnovat pozornost materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, aby nedocházelo k alergickým reakcím či podráždění kůže. Dále je nutné zkontrolovat, zda mají dostatečnou pevnost, aby nedošlo k jejich přetržení a případnému poranění během hry.

Je důležité si uvědomit, že BDSM pouta mohou být nebezpečná, pokud nejsou používána zodpovědně. Proto je klíčová komunikace s partnerem a ohleduplnost k jeho přáním a potřebám. Vyjasněte si, co od her s pouty očekáváte, co chcete vyzkoušet a jaké jsou vaše limity.

Do BDSM her se nikdy nepouštějte pod vlivem alkoholu či návykových látek a spoutaného partnera nikdy nenechávejte o samotě. Pouta příliš neutahujte, abyste nezaškrtili krevní oběh. Průběžně kontrolujte stav nohou vašeho partnera a v případě byť sebemenšího náznaku problému pouta sundejte.

Různé způsoby použití pout na nohy

Nejobvyklejší použití BDSM pout na nohy je pro bondage a omezení pohyblivosti. Buď můžete nohy spoutat k sobě v oblasti kotníků, nebo kotníky přivážete ke stehnům či pažím, což vede k většímu omezení pohybu. Nohy můžete pomocí pout přivázat i k nábytku nebo topení a dostat tak partnera třeba do pozice vhodné pro spanking.

BDSM pouta na nohy mohou také být použita i pro posílení pocitu dominance a submisivity. Například můžete submisivní osobu přinutit, aby si před vás klekla a spoutáním nohou si zajistíte, že vám nikam neuteče.

Pouta na nohy můžete využít i při praktice CBT, která se zaměřuje na mučeníčko penisu a varlat. Díky poutům dostanete nohy do takové polohy, kdy jsou penis a varlata snadněji přístupné k různým formám stimulace.

Vyzkoušejte i role play a pomocí pout na nohy uskutečněte scénáře, které uspokojí vaše tajné fantazie. Pouta přímo svádí ke hře na zločince a policistu či policistku.

Zkombinujte pouta na nohy s dalšími bondage pomůckami

Pokud chcete partnera pořádně znehybnit a potrápit, samotná pouta na nohy vám nejspíše stačit nebudou. Zkombinujte je s dalšími bondage pomůckami, třeba pouty na ruce nebo roztahovací tyčí. Pro větší zážitek mu můžete třeba nasadit obojek, zakrýt oči maskou nebo zacpat pusu roubíkem.

, Tým YOO.cz

Tipy pro údržbu pout na nohy

Údržba je pro pouta na nohy klíčová a musí být pravidelná. Pouta většinou stačí v případě potřeby otřít měkkým a mírně vlhkým hadříkem a důkladně osušit. Kožená pouta je potřeba pravidelně impregnovat prostředkem na kůži, abyste zachovali její jedinečné vlastnosti po dlouhá léta.

Před dlouhodobým skladováním pouta usušte do sucha a uložte na suchém místě bez přímého slunečního záření a tepla.

Vyberte si svá pouta na nohy ještě dnes

Pouta na nohy mohou být skvělým způsobem, jak si okořenit intimní aktivity s partnerem. Jděte do toho a vyberte si z naší nabídky BDSM pout na nohy ještě dnes.