Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.
721 položek celkem
Lubrikační gel FISTS, 500 ml
489 Kč
6478
Pouta na ruce podšitá umělým kožíškem 2660
Luxusní kovový kolík se šperkem Taboom  S 8174
Plenkové kalhotky ABENA Slip Premium S4  1 ks 10332
Nahoru
Další produkty
Praktiky

Nebuďte v sexu za bábovky a zkuste něco nového. Výběr je široký – od jednoduchých praktik po hardcore. Zařiďte si třeba domácí kliniku nebo zavzpomínejte na batolecí období. Nebo chcete po své lásce čůrat, lít horký vosk či jí potrápit genitálie elektrickým proudem? Není problém. Proměňte své fantazie ve skutečnost.

Váš hlad po vzrušení je stále silnější? Tady jste správně. Mučení varlátek, zlatý déšť rovnou do pusinky, mumifikace, hra na adult baby nebo třeba fisting – svět sexu nezná mezí. Připravte se otevřít svůj rozkrok i mysl novým zážitkům a držte si poklopce – jdeme prozkoumat divoké sexuální praktiky.

Vyzkoušejte nové sexuální praktiky

Říká vám něco elektrosex? Tahle speciální "jiskřítka" brní a lechtají na těch správných místech – vytřepou vám prdelku, vaginu i penis.

Nebo si dopřejte sex v koupelně. Zamkněte se spolu před světem a dělejte to jako kapříci. Sprchové gely, hračky do vody a různé voňavé zlepšováky promění obyčejnou koupel v lázně rozkoše.

Máte to rádi tvrdě? Tak naplňte své sny i skulinky a vrhněte se na fisting! Milovníci bolesti si zase oblíbí CBT, které je spolehlivější než kopanec do koulí.

A pozooor, zdaleka nekončíme, sexuálních praktik je mnohem víc. Troufnete si a prozkoumáte všechny?

TIP: Svět sexu nezná mezí. Prošoustali jste se Kámásutrou, ale váš hlad po vzrušení je stále silnější? Připravte se otevřít svůj rozkrok i mysl novým zážitkům a mrkněte na našeho vychytaného průvodce sexuálními praktikami, který vám otevře brány do světa experimentů.