20 položek celkem
Elektrostimulace vaginy

Už jste svou tajnou světničku potěšila kdejakou libůstkou, ale proudem ještě ne? Áááá, neztrácejte čas a začněte jiskřit vzrušením. Elektrostimulace vaginy vás nadchne.

Jak nejlépe potěšit dámská citlivá místečka? Jedině elektrostimulací vaginy! Vychutnejte si jemné mravenčení nebo silné kopance, které vás vystřelí až do slastného vesmíru. U nás najdete dilda pro elektrosex z kovu i silikonu, vaginální sondy, venušiny kuličky i vibrátory s elektrostimulací. To bude žůžo!

Pro ještě jiskřivější dobrodružství používejte pomůcky pro elektrosex spolu s lubrikanty na vodní bázi nebo speciálními vodivými lubrikačními gely.

Je elektrostimulace vaginy bezpečná?

Elektrické impulsy, které speciální elektrostimulátory vaginy vysílají do těla, nepůsobí bolest, ale příjemně stimulují nervová zakončení. Při elektrosexu se používá proud o malé intenzitě, který způsobuje slastné cukání a chvění svalů. Takže mňamka!

INFO: Některé elektro hračky je nutné zapojit ke generátoru elektrického proudu, ale najdete u nás i takové, které generátor nepotřebují. Jupí.

NEŽ ZAČNETE: Chcete si zajiskřit, ale nevíte, jak na to? Mrkněte na průvodce elekrosexem pro začátečníky, který vám prozradí veledůležitá pravidla bezpečnosti a představí všechny vychytané pomůcky. YOOooo, to bude báájo!