15 položek celkem
Stříkající dildo Cumshot
369 Kč
287
Lubrikační gel/umělé sperma Creamy  150 ml 4600
Umělé sperma Porn Sperm, 125 ml
209 Kč
2549
Stříkající

Libujete si v tekoucích šťávičkách lásky? Dopřejte si pořádnou dávku výstřiků klidně několikrát denně! Stříkající dilda uhasí vaši žízeň a pokropí vás od hlavy až k patě. YOOoo, tady bude mokro.

Vzrušují vás šťávičky? Stříkající dilda vám dají přesně to, po čem toužíte. Tak se připravte, nálož šťavnatého umělého spermatu čeká jen na vás. Nebo vás sperma úplně nebere? Nevadí, tyhle obdařené stříkačky můžete naplnit jakoukoliv tekutinou. Pak už jen stačí zmáčknout v pravou chvíli... Mňam!

Jaká stříkací dilda pro vás máme?

U nás najdete klasická stříkací dilda s realisticky zpracovanými detaily, které vás rozrajcují svými dokonalými tvary. Těšte se na krásný žalud, nadité žíly a často i pevňoučká varlata… a mohutné výstřiky. Nebo si chcete užívat v páru? Pak mrkněte na stříkací připínáky.

TIP: Nadupaného stříkače si nejlépe vychutnáte s pořádnou porcí mazadla. Mrkněte na náš vychytaný článek,který vám prozradí jak vybrat lubrikační gel, aby vám to při hrátkách s dildem krásně klouzalo.


Jak vybrat stříkající dildo

Nejprve si rozmyslete, jakou velikost a tvar stříkajícího dilda potřebujete. Záleží nejen na vašich zkušenostech, ale i na tom, jak chcete dildo používat. Chcete potěšit bod G, nebo zadeček? Budete dildo používat při sólo masturbaci, nebo jím chcete potěšit partnera? Nebo chcete realistické dildo, které bude jako živé?

Z hlediska pohodlí a hygieny je důležitý i materiál. Zvažte, zda preferujete hračku vyrobenou z kvalitního silikonu, latexu, PVC nebo jiného materiálu. Snad nejoblíbenější jsou stříkací dilda ze silikonu, který je hypoalergenní, příjemný na dotek a snadno se zahřeje na teplotu těla.

Zkontrolujte, jaký mechanismus stříkání hračka používá a zda je snadno ovladatelný. Většina stříkajících dild má ruční “pumpičku”, kterou je potřeba manuálně zmáčknout, existují ale i dilda s automatickým výstřikem, kdy stačí zmáčknou čudlík.

Podívejte se na kapacitu nádržky na tekutinu. Kapacita může ovlivnit, kolik tekutiny můžete v jednom použití vystříknout. Zároveň se podívejte i na to, jak snadné je dildo a nádobku vyčistit zevnitř.

Jak se starat o stříkací dildo

Ze všeho nejdůležitější je udržovat stříkací dildo v čistotě. Před a po každém použití jej tedy očistěte pomocí teplé vody a jemného mýdla. Pro důkladnější vyčištění použijte speciální dezinfekční prostředek na erotické pomůcky. Takový sprej se hodí obzvláště ve chvíli, kdy dildo využíváte k análnímu potěšení.

Nezapomeňte vyčistit i nádobku na umělé sperma a hadičku, která vede středem dilda. Nejjednodušší je nejprve vyčistit nádobku, poté ji naplnit vodou s mýdlem a dildo “prostříknout”. Toto zopakujte tolikrát, dokud neodplavíte všechny zbytky umělého spermatu.

K čištění nepoužívejte alkohol, benzín ani jiné chemické čističe, které by mohly materiál dilda poškodit.

Po vyčištění stříkající dildo i nádobku na sperma důkladně osušte na vzduchu a uložte jej na suché místo mimo dosah přímých zdrojů světla. Tak zabráníte tvorbě plísní. Pokud je váš miláček z realistického materiálu, měli byste jeho povrch po osušení ošetřit speciálním pudrem.

Dildo by se nikdy nemělo dotýkat jiných hraček, protože různé materiály spolu mohou začít reagovat. Tím by se vám hračky zničily. Nejlepší je dildo uchovávat v originálním obalu, látkovém pytlíku nebo kufříku na erotické hračky.

Nezapomeňte na kompatibilitu materiálu s lubrikantem – to, že je jeden lubrikant skvělý pro jednu hračku, neznamená, že bude fungovat i pro vaše nové dildo. Nejlepší je dodržovat pokyny od výrobce, ale všeobecně platí, že vodní lubrikant je bezpečný pro všechny materiály.

Stříkající dildo přinese nové zážitky

Stříkající dildo promění vaši masturbaci v ještě realističtější zážitek. Toužíte po vzrušujících výstřicích, i když zrovna není k mání živý penis, nebo partner vyčerpal své zásoby? Tak už na nic nečekejte a pojďte si vybrat z naší bohaté nabídky stříkacích dild.