Wartenbergova kolečka

Nejprodávanější

5 položek celkem
Wartenbergova kolečka

Zlobí a neposlouchá? Udělejte si ze své lásky jehelníček a uvidíte, jak zkrotne. Wartenbergova kolečka jsou poseta ostrými jehličkami, které pěkně potrápí kůžičku. Budete jemní, nebo to pořádně roztočíte a zatlačíte?

Toužíte prozkoumat citlivost kůže? Vyzkoušejte Wartenbergova kolečka. A copak to vlastně je za vychytávku? Wartenbergovo kolečko (neboli neurologické kolečko) je původně lékařská pomůcka, kterou vynalezl šikovný lékař Robert Wartenberg. Za normálních okolností se používá v neurologii a je určené ke zkoumání citlivosti kůže na dotek.

Hrátky s Wartenbergovým kolečkem

Wartenbergovo kolečko vám dopřeje vzrušující kombinaci slasti i bolesti – záleží jen na vás, jak přitlačíte. Při mírném tlaku je použití skoro bezbolestné a spíše příjemné, při velkém tlaku se může projevit intenzivní bolest. Uuuu, mňam!

Wartenbergova kolečka se vám budou hodit, podobně jako šimrátka nebo BDSM svíčky, během smyslných sensual play radovánek.

TIP: Wartenbergova kolečka vám poslouží především v rámci klinik hrátek – kolečkem krásně otestujete odezvy těla. Chcete se o hrátkách na doktora dozvědět víc? Mrkněte na náš vychytaný článek o klinik sexu