Stimulátory klitorisu

Nejprodávanější

124 položek celkem
Mini masážní hlavice Bodywand Gold
689 Kč
4257
Nahoru
Další produkty
Stimulátory klitorisu

Nečekejte na orgasmus jako na zázrak. Stimulátory klitorisu dokážou s klínem divy. Sací stimulátory a Satisfyery zaútočí na váš čudlík rozkoše s maximální přesností. Vibrační stimulátory vás naladí na pozitivní vibrace lépe než sklenka vína. A ty rotační jsou hbitější než partnerův jazýček, co víc si přát?

Čekáte na orgasmus jako na zázrak? Normálka... Věděla jste, že ne každou ženu dovede k orgasmu pouhá stimulace bodu G během penetrace? Každá žena je jedinečná a reaguje na stimulaci klitorisu individuálně, pro mnoho žen je však nejefektivnější cestou k dosažení orgasmu.

Klitoris je totiž velice citlivá erotogenní oblast ženského těla a najdete v ní tisíce nervových zakončení. Klitorální stimulace navíc může zvýšit citlivost klitorisu a oblasti okolo něj, což může vést k ještě intenzivnějším a příjemnějším pocitům během sexu či masturbace a rychlejšímu dosažení orgasmu. Jupí!

Se stimulátory klitorisu si můžete hrát o samotě, ale i v páru – využití najdou jak během předehry, tak při samotném sexu. YOOoo, to bude žůžo!

Typy stimulátorů na klitoris

Hračky pro ženy mohou stimulovat klitoris nejen pomocí vibrací, ale i sání, tlakových vln či hbitých jazýčků, které umí napodobit orální sex.

U nás najdete klasické malé vibrátory, sací stimulátory, které umí vysát rozkoš až z konečků prstů, nebo rotační a jazýčkové stimulátory na klitoris, jejichž schopnosti strčí do kapsy i toho největšího přeborníka v orálním sexu.

Mezi nejoblíbenější stimulátory klitorisu pak patří vibrační kalhotky a Satisfyery, které vás pomocí tlakových vln vystřelí až do vesmíru rozkoše. Pořiďte sousedům špunty do uší, protože s touhle hračkou budete křičet slastí každý den. 

TIP: Zajímá vás, jak potěšit i jiná místečka na těle? Udělejte si přehled v našem vychytaném průvodci erotickými pomůckami pro ženy a vyberte si své společníky pro orgasmus. Vrrrr, to bude jízda! 


Jaké výhody přináší ženám stimulace klitorisu?

Stimulátory klitorisu vám usnadňují masáž tohoto čudlíku rozkoše, protože jsou tvarované tak, aby se dobře držely v ruce a abyste vibrace, sání či pulzace namířili na to správné místo.

Většina hraček pro stimulaci klitorisu vám navíc umožňuje nastavit různé vzory vibrací nebo pulzací a regulovat intenzitu stimulace. Díky tomu můžete experimentovat s různými zážitky a najít to, co nejlépe vyhovuje vašim individuálním potřebám.

Masáž klitorisu pomocí stimulátoru vám poskytne výraznější a intenzivnější potěšení, což může vést ke zvýšení sexuálního uspokojení i spokojenosti a uvolnění stresu a napětí. To může zlepšit vaši celkovou náladu a zvednout sebevědomí.

Stimulátor či vibrátor na klitoris vám navíc umožňuje prozkoumat vlastní tělo a potřeby a jeho použití může být vzrušujícím a intimním způsobem, jak sdílet sexuální zážitky s partnerem. To může posílit důvěru a intimitu ve vztahu. I proto patří stimulátory klitorisu k nejoblíbenějším erotickým pomůckám pro ženy.

Jak vybrat správný stimulátor klitorisu

Nejprve si rozmyslete, jaký druh stimulace vás nejsnáze vystřelí na Měsíc nebo jaký chcete vyzkoušet. Podle toho volte správný typ stimulátoru na klitoris. Ke stimulaci klitorisu můžete využít vibrace, pulzace, sání, rotace nebo jejich kombinaci. 

Pokud víte, že klasické vibrace s vámi nic nedělají, můžete ke dráždění klitorisu vyzkoušet masážní hlavici, která mívá mnohem silnější vibrace než většina vibrátorů na klitoris (a dá se využít i jako masážní pomůcka pro uvolnění svalů celého těla). A pokud nepomůžou ani extra silné vibrace, tak vyzkoušejte Satisfyer nebo pulzátor od jiné značky, který poskytuje jiný druh stimulace.

Kromě typu stimulace zvažte i další parametry, jako je zdroj napájení, hlučnost, možnost dálkového ovládání nebo voděodolnost. Vybírejte i podle počtu stimulačních programů a jejich intenzity. To totiž ovlivní, jak moc si budete moci masáž klitorisu přizpůsobit vlastním potřebám.

Jakmile máte jasno v tom, jaký typ stimulace zvolíte, tak zvažte velikost a tvar stimulátoru klitorisu. To je totiž důležité pro vaše pohodlí a přesnost cílení na klitoris. Někteří preferují menší a diskrétní stimulátory pro ženy, zatímco jiní dávají přednost větším stimulátorům, které poskytují větší plochu stimulace. Pokud chcete při sexu potěšit klitoris společně s bodem G a zároveň mít volné ruce, vyzkoušejte raději vibrátor pro páry.

Myslete i na materiály, ze kterých je stimulátor na klitoris vyrobený. Volte takový, který je z kvalitního a bezpečného materiálu, jako je hypoalergenní silikon nebo ABS plast. Tyto materiály jsou nezávadné pro tělo a snadno se čistí.

Stimulátory klitorisu pro hraní kdekoliv

Ráda si hrajete a nechcete se omezovat pouze na prostor své ložnice? V tom případě si nenechte ujít parádní vibrační kalhotky s dálkovým ovladačem, které vám umožní masáž klitorisu prakticky kdekoliv, kam vyrazíte. Když navíc předáte ovladač partnerovi, užijete si mnohem více zábavy. 

, Tým YOO.cz

Jak používat stimulátor na klitoris pro maximum potěšení?

Používání stimulátoru klitorisu je individuální a závisí na vašich vlastních potřebách. Ještě než se do toho pustíte, tak se ujistěte, že je váš stimulátor klitorisu čistý a jsou v něm funkční baterie, případně je dostatečně nabitý. Také si udělejte dostatek času a připravte si pohodlné místečko, kde se budete moci plně uvolnit, soustředit sama na sebe a nikdo vás nebude rušit.

Pokud máte nový stimulátor klitorisu, tak si navíc přečtěte návod a zjistěte, jak se ovládá. Pak už ho jen stačí zapnout, přiložit na klitoris a užívat si. Pokud vaše hračka umožňuje nastavení rychlosti a intenzity vibrací nebo pulzací, začněte s nižšími úrovněmi a postupně zvyšujte intenzitu stimulace.

Při používání stimulátoru vnímejte své tělo a experimentujte s různými vzory a technikami, dokud nedosáhnete příjemného a uspokojivého pocitu.

Pro pohodlnější použití nanesete na stimulátor klitorisu lubrikant na vodní bázi. Lubrikant může zvýšit komfort a snížit tření. Pro intenzivnější prožitek zkuste použít hřejivý lubrikant nebo stimulační gel, případně zkombinujte stimulátor s dalšími hračkami, třeba vibrátorem na bod G nebo análním kolíkem.

Pokud používáte stimulátor klitorisu společně s partnerem, komunikujte s ním o tom, co vám přináší největší potěšení, a sdílejte své pocity a potřeby. Při párových hrách využijete stimulátor pro masáž klitorisu nejen během předehry, ale i při samotném sexu, kdy vám může usnadnit dosažení společného orgasmu.

Pamatujte, že klíčem k příjemnému používání stimulátoru klitorisu je experimentování, komunikace a respektování vlastních hranic a potřeb. Každá žena může mít jiné preferované techniky a postupy, a proto je důležité objevovat to, co nejlépe vyhovuje vám a vašemu tělu.

Jak pečovat o stimulátor pro masáž klitorisu

Stimulátor klitorisu důkladně čistěte nejen po každém použití, ale ideálně i před ním. Stačí k tomu teplá voda a jemné mýdlo, pro důkladnější dezinfekci ale můžete použít i speciální čistič na erotické pomůcky.

Jestliže stimulátor není voděodolný, dejte si pozor, aby voda nenatekla do jeho útrob. Nejjistějším způsobem je otřít hračku navlhčeným ubrouskem. Při čištění musí být stimulátor vypnutý. Každá hračka vyžaduje trochu jinou péči, takže si přečtěte důkladně návod a vždy se řiďte instrukcemi od výrobce.

Po umytí stimulátor klitorisu pečlivě osušte a uložte na suché místo tak, aby se nedotýkal jiných hraček. Nejlepší je dát ho do sáčku nebo kufříku na erotické hračky. Tím jej totiž ochráníte i před prachem. Pokud je hračka na baterie, tak je vyjměte.

Stimulátor klitorisu vám přinese novou vlnu rozkoše

Stimulátory klitorisu vám přinášejí nové možnosti, jak stimulovat váš čudlík rozkoše a jak si užít intenzivnější orgasmy. Vyberte si z naší bohaté nabídky hraček pro stimulaci klitorisu a pozvedněte své sexuální zážitky při sebeuspokojování i hrách s partnerem na novou úroveň. YOOoo, to bude jízda!