128 položek celkem
Kapesní mini vibrátor Funky Bullet
169 Kč
5744
Nahoru
Další produkty
Stimulátory klitorisu

Nečekejte na orgasmus jako na zázrak. Stimulátory klitorisu dokážou s klínem divy. Sací stimulátory a Satisfyery zaútočí na váš čudlík rozkoše s maximální přesností. Vibrační stimulátory vás naladí na pozitivní vibrace lépe než sklenka vína. A ty rotační jsou hbitější než partnerův jazýček, co víc si přát?

Čekáte na orgasmus jako na zázrak? Normálka... Věděla jste, že ne každá žena dosáhne vrcholu pouze penetrací? Vyzkoušejte stimulátory klitorisu a už čekat nebudete. Jupí!

Se stimulátory klitorisu si můžete hrát sama, ale i v páru – využití najdou jak během předehry, tak při samotném sexu. YOOoo, to bude žůžo!

Typy stimulátorů na klitoris

U nás najdete klasická pidivrnítka, sací stimulátory, které umí vysát rozkoš až z konečků prstů, nebo rotační stimulátory, jejichž schopnosti strčí do kapsy i toho největšího přeborníka v orálním sexu.

Mezi nejoblíbenější stimulátory klitorisu pak patří vibrační kalhotky a Satisfyery, které vás vystřelí až do vesmíru rozkoše. Pořiďte sousedům špunty do uší, protože s touhle hračkou budete křičet slastí každý den. 

TIP: Zajímá vás, jak potěšit i jiná místečka na těle? Udělejte si přehled v našem vychytaném průvodci erotickými pomůckami pro ženy a vyberte si své společníky pro orgasmus. Vrrrr, to bude jízda!