11 položek celkem
BDSM sady

Máte chuť na trochu sadomasíčka? Proměňte svou ložnici v doupátko rozkoše snadno a rychle. BDSM sady obsahují vše, co potřebujete k tomu, abyste se mohli oddat svým touhám.

Chcete se ponořit do vzrušujícího světa BDSM, ale ještě nemáte úplnou představu o tom, co by se vám líbilo? Sáhněte po BDSM sadě, se kterou si ujasníte, co vás nejvíc vzrušuje a kam budou směřovat vaše následující experimenty. YOOooo, to bude divočina.

Jaké pomůcky najdete v BDSM sadách?

BDSM sady většinou obsahují základní pomůcky – např. roubík, pouta, masku na oči, lano, důtky či obojek. Složení BDSM sad bývá různorodé, v některých najdete například i šimrátko, svíčky nebo svorky na bradavky. Tak si vyberte svůj balíček slasti a vydejte se objevovat.

TIPPřipoutejte svou lásku k posteli, ztlumte její hlasité mrouskání a pak ji párkrát plácněte po nahé prdýlce… to bude vzrůšo! Špetka BDSM vám rozproudí krev v žilách – od teď už nikdy nebudete šoustat jako vanilky. Nasosejte inspiraci v článku BDSM pomůcky pro začátečníky


Inspirace na použití BDSM sady

Pokud se řadíte mezi začátečníky a ve světě BDSM pomůcek se příliš neorientujete, doporučujeme vám nejdříve vyzkoušet každou hračku ze sady samostatně. Zjistíte tak, jak se používá a jak na ni partner nebo vy reagujete.

Jakmile máte první osahání pomůcek ze sady za sebou, můžete je začít libovolně kombinovat. Využijte svou představivost a nechte se unést kreativitou.

BDSM sada většinou obsahuje pomůcky vhodné pro hru se smysly – spoutejte svému miláčkovi ruce pouty nebo jej přivažte lanem k posteli či židli a zavažte mu oči. Tím zvýšíte napětí v očekávání toho, co přijde dál. Pak už jej budete mít ve své moci a můžete jej různě laskat a trápit.

Vyzkoušejte třeba výprask důtkami nebo plácačkou, použijte svorky na bradavky, polechtejte jej šimrátkem na těch nejcitlivějších místech nebo namiřte vibrátor na jeho nejcitlivější místečka. Pokud v sadě objevíte obojek s vodítkem, použijte jej k ovládání partnera – povoďte si jej v ložnici, ti odvážnější mohou vyrazit i ven.

BDSM sada vás pokaždé překvapí něčím novým

V BDSM sadě objevíte spoustu inspirace pro jiskřivé hrátky a oživení milostného života. Svého partnera můžete důmyslně potrápit, ale také můžete uspokojit jeho nejniternější touhy. Tak na nic nečekejte a pojďte si vybrat svou BDSM sadu ještě dnes.

Nejen BDSM sady oživí vaše sexuální hry

Jestliže máte chuť experimentovat nejen s BDSM, ale i jinými sexuálními praktikami a hračkami, tak se mrkněte na sady erotických pomůcek. Ty jsou ideální i pro začátečníky a obsahují spoustu hraček pro ženy, muže i páry.

, Tým YOO.cz