Lubrikační gely

Nejprodávanější

124 položek celkem
Hybridní lubrikační gel System JO Water & Coconut  120 ml
379 Kč
3106
Nahoru
Další produkty

Když sex drhne, stojí to za prd. Lubrikační gely zajistí hladký průběh akce při zásunu zepředu i zezadu. Vše tam vklouzne jako po másle. A co víc? Hřejivé gely prokrví vše potřebné, tlumivé oddálí výstřik a zaručí delší sex. A pokud preferujete dírku pro moderního muže, sáhněte po análních gelech.

Lubrikační gel je neodmyslitelnou součástí snad každé ložnice. Určitě se už všem někdy stalo, že to prostě trochu dřelo, a tak přišla řada na lubrikační gel. Lubrikanty vám nesmí chybět, i když se zrovna na milování nechystáte, ale chcete si jen užít slastnou chvilku při masturbaci.

Silikonové a vodní lubrikační krémy a gely

Nespornou výhodou silikonových lubrikačních gelů je to, že skvěle mažou. Bohužel, je ale nemůžeme použít se všemi erotickými pomůckami, protože by zejména ty silikonové mohly poškodit. V takovém případě je dobré sáhnout po lubrikačním gelu na vodní bázi.

Lubrikační krém potěší všechny, kteří nemají rádi tekuté gely a potřebují, aby lubrikant nikde nestékal a zůstal tam, kde má. Krém je ideální třeba na honění nebo fisting.

Lubrikační gely na anální sex

Proč použít při análním sexu speciální lubrikační gel a ne ten normální? Anální lubrikační gely jsou založené na vodní bázi, jsou jemné, nedráždí sliznici a mají zvýšené antibakteriální látky. Existují i speciální uvolňující spreje na anální sex, které příjemně chladí a hlavně uvolní a tak je anální styk bez problémovější.

Lubrikační gely na orální sex

Lubrikační gely na orální sex existují v různých příchutích. Nejen že dobře mažou, ale i dobře chutnají. Vybírat můžete od jahod až po exotické ovoce.

Lubrikační oleje

V nabídce najdete i lubrikační oleje, které jsou složeny z přírodních olejů, ale u těch si dejte pozor - nesmí se používat na latex, takže je nelze používat ani s klasickými latexovými kondomy.