182 položek celkem
Anální lubrikační gel Bathmate  93 ml
359 Kč
7951
Nahoru
Další produkty
Lubrikační gely

Když sex drhne, stojí to za prd. Lubrikační gely zajistí hladký průběh akce při zásunu zepředu i zezadu. Vše tam vklouzne jako po másle. A co víc? Hřejivé gely prokrví vše potřebné, tlumivé oddálí výstřik a zaručí delší sex. A pokud preferujete dírku pro moderního muže, sáhněte po análních gelech.

Kdo maže, ten jede! Lubrikační gely jsou nepostradatelnými pomocníky – zvyšují kluznost během sexu, masturbace i při polykání hadů (blowjobu).

Rozdíl mezi silikonovým a vodním lubrikačním gelem

Lubrikační gely na vodní bázi jsou univerzální a budou se vám hodit téměř při každé příležitosti. Neobsahují žádné silikony ani oleje, takže budou šetrné k vaší pokožce i všem erotickým hračkám a kondomům.

Silikonové lubrikační gely nevysychají a kloužou dlouho i v malém množství. Jejich hlavní nevýhodou je však to, že je nemůžete použít s erotickými pomůckami ze silikonu, TPR, TPE a některých dalších materiálů.

Speciální lubrikační gely

Některé lubrikanty mají speciální složení a kromě běžného zvlhčení vám nabídnou i něco navíc. Anální gely mají vyšší hustotu a kluznost, dlouhodobý lubrikační efekt a často vám sedínku i šetrně vydezinfikují. 

Hřejivým gelem zvýšíte prokrvení a citlivost intimních partií. Chladivé lubrikanty mají i mírně tlumivý či znecitlivující účinek. 

Lubrikační gely na orální sex se vyrábí s různými příchutěmi tak, aby potěšily váš mlsný jazýček. Jsou na vodní bázi, takže se vám rozpustí v puse a zbude po nich pouze příjemná chuť.

A to není zdaleka všechno. Nabídka lubrikačních gelů je pestrá, tak s jakým si užijete vy?