194 položek celkem
Anální lubrikační gel Bathmate  93 ml
359 Kč
7951
Nahoru
Další produkty
Lubrikační gely

Když sex drhne, stojí to za prd. Lubrikační gely zajistí hladký průběh akce při zásunu zepředu i zezadu. Vše tam vklouzne jako po másle. A co víc? Hřejivé gely prokrví vše potřebné, tlumivé oddálí výstřik a zaručí delší sex. A pokud preferujete dírku pro moderního muže, sáhněte po análních gelech.

Kdo maže, ten jede! Lubrikační gely jsou nepostradatelnými pomocníky – zvyšují kluznost během sexu, masturbace i při polykání hadů (blowjobu).

Rozdíl mezi silikonovým a vodním lubrikačním gelem

Lubrikační gely na vodní bázi jsou univerzální a budou se vám hodit téměř při každé příležitosti. Neobsahují žádné silikony ani oleje, takže budou šetrné k vaší pokožce i všem erotickým hračkám a kondomům.

Silikonové lubrikační gely nevysychají a kloužou dlouho i v malém množství. Jejich hlavní nevýhodou je však to, že je nemůžete použít s erotickými pomůckami ze silikonu, TPR, TPE a některých dalších materiálů.

Speciální lubrikační gely

Některé lubrikanty mají speciální složení a kromě běžného zvlhčení vám nabídnou i něco navíc. Anální gely mají vyšší hustotu a kluznost, dlouhodobý lubrikační efekt a často vám sedínku i šetrně vydezinfikují. 

Hřejivým gelem zvýšíte prokrvení a citlivost intimních partií. Chladivé lubrikanty mají i mírně tlumivý či znecitlivující účinek. 

Lubrikační gely na orální sex se vyrábí s různými příchutěmi tak, aby potěšily váš mlsný jazýček. Jsou na vodní bázi, takže se vám rozpustí v puse a zbude po nich pouze příjemná chuť.

A to není zdaleka všechno. Nabídka lubrikačních gelů je pestrá, tak s jakým si užijete vy?

TIP: Chcete si udělat v lubrikačních gelech přehled? Mrkněte na našeho vychytaného průvodce lubrikačními gely, se kterým si snadno vyberete mazadlo přesně na míru svému potěšení. 


Co je lubrikační gel a jak funguje

Lubrikační gel je kluzká látka určená ke snížení tření během používání erotických hraček a při masturbaci a pohlavním styku. Nanesením tenké vrstvy na pokožku či erotickou hračku si zajistíte dodatečný skluz a proces pronikání bude pohodlnější a příjemnější. Lubrikáč dokonce může snížit podráždění sliznic a zmírnit bolestivé pocity způsobené velkým třením.

Jaké jsou výhody používání lubrikantu?

Lubrikanty se vyrábí v mnoha variantách a nejenže snižují tření při styku, ale navíc mohou zvýšit citlivost a požitek pociťovaný v intimních chvílích. Přinesou vám třeba příjemně brnivé mravenčení, smyslné teplo či chlad, větší prokrvení intimních partií a intenzivnější prožitek nebo žůžo vůně a příchutě, které potěší každý mlsný jazýček.

Je bezpečné používat lubrikační gel?

Na tuto otázku je velice jednoduchá odpověď – ano, lubrikanty můžete používat bez obav a v mnoha případech se naopak jejich použití doporučuje, protože zvyšují pohodlí při sexu a snižují riziko podráždění či zranění. Lubrikační gel je žádoucí používat ve chvíli, kdy má partnerka problémy s přirozenou lubrikací, např. kvůli menopauze. U análního sexu a her je pak přímo nutností.

Gely jsou určené pro použití na intimních místech, takže jsou šetrné k jemným sliznicím, před použitím si ale nezapomeňte zkontrolovat jejich složení. Mohou totiž obsahovat látky, na které jste citliví nebo alergičtí. Pokud si nejste jistí, naneste nejprve malé množství lubrikantu na předloktí a zjistěte, jestli vaši pokožku nedráždí.

Tipy pro zvýšení účinnosti lubrikačních gelů

Lubrikační gely mohou být užitečným doplňkem při jakékoli intimní aktivitě, protože poskytují hladký a hydratační pocit pro oba partnery. Pro maximalizaci účinnosti je důležité vždy začít s malým množstvím a přidávat podle potřeby.

Kromě toho je nutné pravidelně opakovat aplikaci kvůli vysychání v důsledku tření a působení vzduchu (to platí hlavně u gelů na vodní bázi). Zábavným tipem pro ty, kteří chtějí přidat další prvek potěšení, je použití hřejivých nebo chladivých gelů, což přidá další zajímavou úroveň smyslnosti.

Vyberte si správný lubrikant ještě dnes

Používání vhodného lubrikantu vám může usnadnit a zpříjemnit intimní život – i při sexu a masturbaci platí, že kdo maže, ten jede. Hledáte vhodný gel, který bude vyhovovat vašim individuálním potřebám? Vyberte si z naší široké nabídky lubrikačních gelů ještě dnes.