BDSM masky a kukly

Nejprodávanější

18 položek celkem
Latexová maska - černá, unisex
699 Kč
2094
SCANDAL Krajková maska na hlavu
519 Kč
4434
Maska s otvorem pro ústa Bad Kitty  černá 3100
Kočičí maska Euphoria
729 Kč
10879
Červeno-černá maska na hlavu Bad Kitty 7877
Krajková maska na hlavu Bad Kitty
339 Kč
7889
Síťovaná maska na hlavu Bad Kitty
279 Kč
7879
BDSM maska s otvory pro oči a ústa Taboom 10563
Kočičí maska Bad Kitty
499 Kč
6213
Fetish maska Pes
769 Kč
443
Masky a kukly

Nasaďte si BDSM masku nebo kuklu, zahalte se pod závoj anonymity a vypusťte své pravé já. Dominantní vlk ještě více zdivočí, submisivní beránek ještě více zkrotne. Proměníte se v drsňáka, nebo v anonymní nulu?

Vrrr, toužíte vypustit své pravé já? YOOoo, v parádní masce můžete být kýmkoliv. Masky na hlavu vám budou slušet během roleplay, BDSM hrátek, nebo na erotické party, kde budete za absolutní hvězdu.

Tak na nic nečekejte, nasaďte si masku a vychutnejte si vzrušující nádech tajemna a anonymity. Nebo potřebujete své lásce znemožnit výhled, omezit dýchání nebo vypnout sluch? Stačí si jen vybrat tu správnou kuklu.

TIP: Erotická maska s otvorem na ústa bude vaší lásce slušet během orálního sexu, mňam.

Která BDSM kukla je pro vás ta pravá?

Je libo BDSM kuklu z průsvitné a jemné krajky, spandexu nebo síťoviny? Nebo to máte rádi tvrdě? Pak oceníte spíš latexovou masku, postroj na hlavu, stylovou řemínkovou masku nebo kuklu z kůže či koženky.

Hrajete si rádi na zvířátka? Pak se podívejte na zvířecí masky, které vás promění třeba v pejska, zajíčka nebo kočičku.

TIP: Pokud přemýšlíte, co všechno se vám může kromě stylové BDSM masky nebo kukly ještě hodit, hoďte očko na články: Průvodce BDSM pro začátečníkyPrůvodce BDSM pro pokročilé a udělejte si přehled. YOOoo, co takhle vyzkoušet roubík nebo pouta?


Jak se dá použít BDSM maska na hlavu?

Maska může mít otvory na oči, nos i ústa. Nasazením masky bez otvorů pro oči zabráníte svému miláčkovi ve výhledu. Jak moc? To záleží na materiálu, ze kterého je maska vyrobená. Krajková nebo síťovaná maska je průsvitná, takže vám jen lehce ztíží výhled, kožená maska bez otvorů vás pak uzavře do vlastního světa.

Maska s otvorem na ústa vám umožňuje nasadit partnerovi roubík, nebo mu do úst vkládat nejrůznější předměty včetně svého penisu. Díky tomu můžete popustit uzdu své fantazii a užít si pořádně divoké sexuální hrátky.

BDSM kukla může být i prostým symbolem podřízenosti – kdo ji má na hlavě, ten musí poslouchat. A pokud bude zlobit, stihne ho náležitý trest.

BDSM maska většinou nevypne zrak

BDSM kukly jsou většinou ušity z průsvitného materiálu, nebo mají otvory na oči. Pokud chcete během erotických her partnerovi zcela zabránit ve výhledu a uvrhnout jej do tmy, použijte k tomu masku na oči.

, Tým YOO.cz

Jak vybrat BDSM kuklu

BDSM kukly mohou být vyrobeny z různých materiálů, jako je kůže, latex, neoprén, síťovina nebo tkanina. Každý materiál má své specifické vlastnosti, včetně textury, průsvitnosti, elasticity a vzhledu. Vyberte materiál, který vám bude nejpohodlnější a nejvíce vás vzrušuje.

Zamyslete se i nad tím, při jaké příležitosti chcete masku využívat. Některé masky mají otvory pro oči, nos, nebo ústa, zatímco jiné mohou být zcela bez otvorů. Rozhodněte se, jaký styl masky by vám nejvíce vyhovoval a uspokojil vaše erotické fantazie.

Maska by měla být dostatečně velká, aby pohodlně seděla na vaší hlavě, ale zároveň ne tak volná, aby se snadno stahovala. Většina masek má univerzální velikost, ale některé jsou přizpůsobeny třeba ženám nebo mužům.

Zaměřte se i na své pohodlí. Některé BDSM masky mohou mít např. šněrování nebo zip, který umožňuje snadné nasazení i sundání.

Objevte kouzlo BDSM kukly

BDSM kukly a masky posunou vaše hrátky na novou úroveň rozkoše. Pomůžou vám ukázat své pravé já a vychutnat si hrátky s partnerem skutečně naplno. Tak už na nic nečekejte a pojďte do toho. Máme pro vás bohatou nabídku masek a kukel pro pořádné divočení.